Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Hükumetin sınavları ertelememe kararı doğru mu?

19.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yayın Kurulu üyemiz ve yazarımız Mehmet Şakir Örs, hükumetin son aldığı kararları ve Türkiye siyasetindeki son gelişmeleri değerlendirdi.

Öğrencilerin sosyal medyada büyük bir dalga halinde ertelenmesini talep ettiği LGS, YKS gibi sınavların yapılacağı kararı verildi.

- Yarın LGS, haftaya ise YKS sınavları yapılacak. Hükumetin aldığı "ertelememe" kararı ne kadar doğru?

- Siyasette kutuplaşma ve gerginlik devam ederken yapılan kamuoyu araştırmaları, son olarak Avrasya Araştırma'nın duyurduğu veriler, iktidardaki kan kaybını gösteriyor. Bu verilerin anlamı nedir?

- Ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği tarihsel Adalet Yürüyüşü'nün 3’üncü yıl dönümünün düşündürdükleri ve HDP'nin yürüşünün engellenmesi siyasetin gündeminde.

- 15-16 Haziran büyük işçi direnişinin yıl dönümünde tartışma konusu olan "Kıdem Tazminatı"nın akıbeti ne olacak?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İçişleri Bakanlığı artış gösteren Koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle nişan, nikah, düğün ve sahiller için 81 ile bir genelge gönderdi. Bakanlık bulaş riskinin a...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasıyla ilgili yeni açıklamalara imza attı. Bakan Selçuk, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine ilişkin de uyarıda bulundu.

2003 yılında Doğan Holding bünyesinde kurulan Dream TV'nin kapatıldığı açıklandı.

İzmir Tabip Odası Başkanı Op. Dr. Lütfi Çamlı, taleplerine rağmen, salgına ait verilerin Tabip Odası ve kamuoyu ile paylaşılmadığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Kurban Bayramı’nda ortaya çıkan yoğun kalabalık görüntüleri değerlendiren uzmanlar, vakalarda ciddi artışlar olabileceğini söyleyerek, okulların açılmasıyla ilgili kar...

Bedelli askerlik ücretilerine zam geldi. Temmuz/Aralık dönemine ilişkin bedelli askerlik tutarı belirlendi. Bedelli askerlik için ödenecek tutar ne kadar oldu?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, en yoğun Koronavirüs (Kovid-19) denetiminin yarın (6 Ağustos 2020 Perşembe) başlayacağını Twitter'daki kişisel hesabından duyurdu.

Yazarlar
Website Security Test