Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

TRT Eba TV'de İngilizce dersi veren öğretmen Şeyma Koçer gündemde

5.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

TRT Eba TV'de İngilizce dersi veren öğretmen Şeyma Koçer sosyal medyanın birkaç gündür en çok konuşulan konularından biri oldu. Şeyma Koçer TRT'ye de bir açıklama yaptı.

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi önlemleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan karar ile tüm Türkiye'de müfredat online olarak yürütülüyor.

TRT Eba TV'de tüm çocuklar ve ebeveynlere gösterilen dersler zaman zaman gündem oluyor. İlk başladığı gün yayınlanan merhum Başbakan Adnan Menderes'in idam, Eyyubilerin kurucusu Selahattin Eyyubi'nin infaz görüntülerinin birçok kişi tarafından eleştirilmesi ve hatta Milli Eğitim Bakanlığı'nın görüntüleri hazırlayanlara dava açmasının ardından birkaç gündür İngilizce dersi veren öğretmen gündem oldu.

Bir kedi fotoğrafını göstererek İngilizce kedinin telafuzunu tekrarlayan öğretmen Şeyma Koçer'in televizyondaki hareketleri videoya çekilerek sosyal medyada paylaşıldı. İlk paylaşıldığı anda eleştirilen İngilizce öğretmenine sonradan büyük destek geldi.

"Bu nasıl İngilizce öğretmeni" denilerek paylaşılan öğretmene "Öğrencilerin evden dikkatini çekmek için böyle anlatması çok güzel" benzeri yorumlarla büyük destek verildi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Serap

05.04.2020 - 19:29
Sonuna kadar destekliyorum devam et öğretmenim harikasın... ben de bir egitimcigim ayrıca bir veliyim ben de kızım çok sevdik ve taktir ettik
Diğer Haberler

Sosyal medyada gündem olan Aleyna Çakır ismi yeni bir kadın cinayeti şüphesini gündeme getirdi. Twitter'da Türkiye gündeminin ilk sırasına oturan ve birçok kullanıcı t...

Ankara'da trafikte tartıştığı bir kişiye ''Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm, seni bu akşam evden aldırmazsam...'' diyen kadın sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul Maltepe'de yeni bir kadın cinayeti yaşandı. 36 yaşındaki Ayşegül Aktürk, reddettiği 22 yaşındaki Muharrem E. tarafından öldürüldü.

AK Parti Genel BAşkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı. Sokağa çıkma yasağı iptal edildi. Erdoğan haberi Twitter'daki kişisel hesabından verdi.

İçişleri Bakanlığı tarafından polis ile bekçilerin yetkilerinin karşılaştırılması yapıldı. Polisin hangi yetkileri bekçilerde var? Poliste olup bekçide olmayan yetkile...

Aniden duyurulan sokağa çıkma yasağı hafta sonu için hazırlık yapan vatandaş ve esnafın tepkisini çekti. İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeyle 6-7 Haziran haft...

Sözcü yazarı Uğur Dündar, bugünkü (5 Haziran 2020 Cuma) köşe yazısında sosyal medyada gündem olan kavganın hikayesini anlattı.

Yazarlar
Website Security Test