Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Nagehan Alçı: Vaka ve ölümlerin nerede oldukları açıklanmalı

26.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi kaynaklı vaka ve ölümlerin nerelerde olduğunun açıklanmasının çok önemli olduğunu yazdı.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, bugünkü (26 Mart 2020 Perşembe) '65 yaş üzerine hizmet veren bankacıya ceza mı??' başlıklı yazısında Koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı vaka ve ölümlerin bölgelerinin açıklanması gerektiğini yazdı.

Alçı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün akşamki basın toplantısında bundan böyle yapılan test sayısı, vakaların durumu, yoğun bakımdaki hasta sayısı gibi bilgileri paylaşacaklarını söyledi ve önümüzdeki günlerde yer bilgisinin de verilmeye başlanacağını ekledi. Bunun ivedilikle yapılması çok önemli.." düşüncesini dile getirdi. Alçı, "Nerede ne kadar vaka olduğunu bilmemiz özellikle yoğunluk bulunan bölgelerde çok daha fazla evde kalınmasını sağlayacaktır." ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Turgay bulga

28.03.2020 - 13:01
Bu doğru bahsettiğiniz konu izne dayalı olduğu için açıklayamaz
Diğer Haberler

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine önlem kapsamında eğlence mekanlarının kapatılmasının ardından sosyal medyada dolaşan video da şaşırtmadı.

TRT1'de yayınlanmaya başlayan Ya İstiklal Ya Ölüm isimli dizi bir süredir sosyal medyada gündemdi. İzleyenler tarafından beğenilen dizi hakkında Yavuz Bahadıroğlu'ndan...

Malik Baran Yılmaz, yayınladığı videonun ardından gözaltına alındı iddiası medyada. Yılmaz, ''Evde kal diyorsunuz, nasıl evde kalayım?'' diye sorarak bir video çekmişti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı vaka ve ölü sayılarını güncelledi. Bakan Koca, bugün 7 bin 641 test yapıldığını, 1704 yeni vaka olduğunu ...

Yurt dışından getirilen ve Bolu'da karantinaya alınan gençler sosyal medyada yaptıkları canlı yayında küfür eden üçüncü bir kişi nedeniyle gündeme oturdular ve karanti...

Vekil maaşlarını Koronavirüs (Kovid-19) pandemisiyle mücadele için bağışlamak isteyen milletvekilleri sosyal medyada övgü aldı.

Pangolin nedir, nasıl bir hayvandır? Çin'den ticareti yapılan Pangolin için Koronavirüs benzeri bir SARS virüsü taşıdığı ileri sürüldü. İşte pullu memeliler takımında ...

Yazarlar
Website Security Test