Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Evde Kal yazan Vodafone'a şimdi de sosyal medyada tepki var

21.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Operatör kısmında Evde Kal yazarak sosyal medyada büyük takdir kazanan Vodafone'a şimdi de bir çalışanının işine son verdiği iddiasıyla tepki var.

Şirketlerin Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında herkesin beğenisini kazanan bir adım atan Vodafone'a bu kez bir çalışanını işten çıkardığı iddiasıyla Twitter'da boykot var.

Vodafone hafta içinde yaptığı uygulamayla operatör ismi yazan kısımda "Vodafone" ibaresini kaldırmış ve "Evde Kal" mesajını yazmıştı. Vodafone'un bu uygulaması Koronavirüs ile mücadelede izolasyona çektiği dikkatle büyük takdir kazanmıştı.

Ancak bugün Twitter'da Ferhat Ceylan isimli bir kişi Vodafone'daki çalışma koşullarını eleştirdiği gerekçesiyle işten çıkarıldığını iddia etti. Öte yandan Medyaevi'nin ulaştığı bilgilere göre Ferhat Ceylan'ın üçüncü parti çalışanı olduğu ve işten çıkarılmadığı belirtiliyor. Vodafone’un bahse konu olaya doğrudan veya dolaylı herhangi bir müdahalesinin olmadığı bilgisi aktarıldı. 

İşte Ceylan'ın yazdıkları ve ona destek olan sosyal medya kullanıcıları;

İşten çıkarıldığını söyleyen Ferhat Ceylan'ın ifadelerinin ardından Twitter'da '#vodafoneboykot' hastag'i açıldı ve kullanıcılar Vodafone'a tepki göstermeye başladı.

İşte o tepkiler;

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Prof. Dr. Celal Şengör'ün Habertürk televizyonuna konuk oldu ve bir an uyuyakaldı. Canlı yayında uyuklayan Şengör, sosyal medyayı salladı.

İzole günlerde evde kalan tüketicinin tercihleri ve bu doğrultuda sektörlerin satış oranlarında önemli değişiklikler oldu.

Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri öğrencileri, Bahçeşehir Kampüsü robotik takımı INTEGRA tarafından başlatılan projeyle Türkiye’nin dört bir yanında sağlık ç...

İTÜ ETA Vakfı çatısı altında yer alan Doğa Koleji, evden eğitim döneminde öğrencilerin aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirebilmeleri için çeşitli oyunlar ve aktiv...

Avrupa'nın sürdürülebilir enerji dönüşümüne liderlik eden EIT InnoEnergy, Orta ve Doğu Avrupa'da gelecek vaat eden ve büyümek için finansmana ihtiyaç duyan girişimler ...

Özel hastanelerin Covid-19 sebebiyle yoğun bakımda yatan hiçbir hastadan ücret alamayacağı açıklandı; ancak SGK Sağlık Uygulama Tebliği’ne göre özel hastaneler; acil h...

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi yazılı basın tirajlarına dip yaptırdı. Dijital medya ise yükselişini artırarak sürdürdü.

Yazarlar
Website Security Test