Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Lisede saymandı üniversitede şube müdürü oldu

10.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı’nın köylüsü olan Duran Çuhadar 16 ay önce Tokat’ın Niksar İlçesi Niksar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sayman olarak görev yapıyordu. Duran Çuhadar 9 Aralık 2019 tarihinde Amasya Üniversitesi'nde şube müdürü olarak görevlendirildi.

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı’nın köylüsü olan Duran Çuhadar, 15 Ağustos 2019 tarihinde Amasya Üniversitesi Genel İdare Hizmetleri Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde enstitü sekreteri olarak göreve başlatıldı. Burada yaklaşık 4 ay çalışan Duran Çuhadar, 9 Aralık 2019 tarihinde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na şube müdürü olarak görevlendirildi.

Cumhuriyet'ten Mehmet Menekşe'nin haberine göre; İddiaları yanıt veren Prof. Dr. Süleyman Elmacı “Çuhadar benim köylümdür ve yirmi yıllık devlet memuru. Saymanlık şube müdürlüğüne denk geliyor, o nedenle şube müdürü olarak aldık. Milli eğitim müdürlüğünde çalışıyor ve kurumlar arası geçiş yaparak geldi. Kendisi üniversiteye geçmek için dilekçe verdi, biz de dilekçesini değerlendirdik, geçmesini uygun bulduk” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ermeni asıllı Hrant Dink'in ölümünün üzerinden tam 13 yıl geçti. 19 Ocak 2007'de işlenen cinayet, cinayete giden süreç ve sonrasınd...

Doğal gaz faturaları sosyal medyanın bir numaralı gündem maddesi oldu. Özellikle Twitter'da #DoğalgazFaturası etiketinin Türkiye gündeminde bir numaraya oturmasıyla va...

Balıkesir’de bulunan bir lisede Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinde yapılan uygulama sosyal medyada gündem oldu.

Tunceli’de Gülistan Doku'ya ait olduğu iddia edilen yeni görüntüler ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni görüntüler bir araç kamerasına tesadüfen yansıdı.

Eski Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit hayatını kaybetti. Rahşan Ecevit kaç yaşındaydı, neden öldü, hastalığı neydi?

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, iddiaya göre ''Google'ı kullanan, ilk icat eden Sultan Abdülhamid H...

Taklit ustası Kadir Demir'in videosu sosyal medyayı salladı. Demir, birçok yabancı ülkenin turistlerinin taklitlerini yaptı.

Yazarlar
Website Security Test