Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tuğçe Kazaz'a sosyal medyada verilen tepkiler gündemde

9.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Eski manken Tuğçe Kazaz'a sosyal medyadaki tepki dinmiyor. Tuğçe Kazaz'ın Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili yaptığı yorumların ardından sabah saatlerinden Kazaz hakkında binlerce tweet atıldı.

Eski manken Tuğçe Kazaz, Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu İlk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk hakkında söylediği sözler sebebiyle sosyal medyada bugünün (9 Ocak 2020 Perşembe) en çok konuşulanı oldu.

Sabah saatlerinden itibaren Twitter'da Türkiye gündeminde yerini alan Tuğçe Kazaz hakkında, 10 binden fazla tweet atıldı. Tuğçe Kazaz Atatürk hakkında söylediği sözler nedeniyle büyük eleştiri alıyor ancak şu ana kadar resmi herhangi bir makamdan açıklama gelmedi.

NE DEDİ?

Tuğçe Kazaz, Mustafa Kemal Atatürk hakkında, "Onun yerine, batının ahlaksızlığı, dinsizliği, inançsızlığı getirildi. Din mi vardı? Dinsizlik getirildi. İnanç mı vardı? İnançsızlık getirildi. Yani senin kendi milliyetin, geçmişin, neyin varsa ortadan kaldırıldı ve Mustafa Kemal ile beraber, kendisiyle beraber yeni bir realite başlatıldı. Olan bu. Ondan sonra da Kemalistler doğdu." ifadelerini kullanmıştı.

Tuğçe Kazaz'a Twitter'daki tepkiler;

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Taklit ustası Kadir Demir'in videosu sosyal medyayı salladı. Demir, birçok yabancı ülkenin turistlerinin taklitlerini yaptı.

Vatan Partisi'ne yakınlığıyla bilinen Aydınlık Gazetesi sanatçı Lale Mansur'u, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın eşi ilan etti.

Kanal İstanbul projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından aralık ayında askıya çıkarılan ÇED raporu ile ilgili karar verildi.

İstanbul Fatih'te siyanürle intihar eden Yetişkin soyadlı 4 kardeşin elektriğini kesen firmaya büyük ceza verildi. Firmaya verilen ceza sosyal medyada infial yarattı.

13 Mayıs 2014 yılında Manisa ilinin Soma ilçesindeki kömür madeninde yaşanan kaza nedeniyle 301 madencinin ölümüyle sonuçlanan 'Soma Faciasını' Ankara'da protesto etme...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Doğa Koleji ile ilgili bir açıklama yaptı.

Murat Kaptan’ın İzmir ve yurtdışında çektiği sualtı fotoğraflarından oluşan “Kaptan’ın Seyir Defteri” sergisi İzmir’de açıldı.

Yazarlar
Website Security Test