Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kanal İstanbul'a nasıl itiraz edilir? İtiraz dilekçesi örneği için tıklayın

26.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İstanbullular Kanal İstanbul için itiraz dilekçesi veriyor. Vatandaşlar internette itiraz dilekçesi örneği ve nasıl itiraz edecekleri konusunda aramalar yapıyor.

Kanal İstanbul Projesi Türkiye gündemini uzun süre meşgul edeceğe benziyor. İstanbullular Kanal İstanbul için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hizmeti olan 153 Beyaz Masa'ya itiraz dilekçesi veriyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yapan Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Av. Önay Alpago, Twitter'daki kişisel hesabından Kanal İstanbul Projesi ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Beyaz Masa'ya yapılacak itiraz için şu bilgileri paylaştı;

"Kanal İstanbul İtiraz dilekçenizi 153 Beyaz masadan yapabilirsiniz. 153 arayıp Önce 5 no bas Sonra 4 çevre ve yeşil alana itirazı bildirin. Not: TC no gerekli"

İTİRAZ DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYIN

NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Fatih Portakal: "Kanal İstanbul'un gizli ajandası ABD donanması mı?"

Montrö Boğazlar Sözleşmesi'nin tam metni

Ekrem İmamoğlu'ndan İBB TV'de açıklamalar: Ya Kanal Ya İstanbul

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 14 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Faruk Aksoy

31.12.2019 - 14:39
Kanal Istanbul Projesi uygulanmasini istemiyoruz.

güngör özdincler

26.12.2019 - 11:41
ekolojik yapıyı bozar çıkan onca hafriyat denizi ve cevreyi mahveder yapılmasının anlamı yok
Diğer Haberler

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, yolculuk yapmak için seyahat izin belgesinin e-devlet'ten alınabileceğini duyurdu.

Koronavirüs Bilim Kurulu, aldıkları bir kararla Umreden dönenlerin karantina süresini uzattı.

Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına katılan Ekrem İmamoğlu, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi ve İstanbul'daki duruma ilişkin açıklamalarda bul...

Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programına yılbaşında konuk olan Astrolog Dinçer Güner'in, 2020'de olacaklara yönelik isabetli tahminleri sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul'da meraklı bir vatandaş, hasta taşıyan ambulansı durdurdu ve sonrasında yaşananlar görenleri şok etti.

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan son verilere göre son 24 saatte Türkiye'de 1815 kişiye Kovid-19 tanısı kondu. 29 Mart 2020 itibariyle yapılan günlük yeni test sa...

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine önlem kapsamında eğlence mekanlarının kapatılmasının ardından sosyal medyada dolaşan video da şaşırtmadı.

Yazarlar
Website Security Test