Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Twitter'daki AKP Çocukları sayfası ve Kalyon Ajans sosyal medyanın gündeminde

28.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Twitter'da faaliyet gösteren ''AKP Çocukları'' sayfası ve sayfanın ''Kalyon Ajans'' ile ilgili paylaşımları Twitter ve Ekşi Sözlük'te birçok kullanıcının odağında.

Twitter'da Nisan 2019'da faaliyete başlayan "AKP Çocukları" isimli hesap, 'Kalyon Ajans' isimli bir reklam ajansının hükumetin birçok reklamını yaptığını iddia etti.

Söz konusu hesap ajansın internet sitesinde "Referanslar" bölümünde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı ve birçok Bakanlık, vakıflar ve dernekler ile hükumete yakın yayın organlarının yer aldığını bildiriliyor. Yine ajansın web sitesinde yer alan "Hakkımızda" bölümünde 500'ü aşkın projenin yapıldığı belirtiliyor.

Son olarak sosyal medya fenomeni Büşra Nur Çalar'ın bebeği için yaptığı ve tartışmalara sebep olup günlerce konuşulan mevlit töreninin görüntülerinin yayılmasıyla "AKP Çocukları" isimli sayfanın popülaritesi artmış ve sayfa anlık olarak yaklaşık 30 bin takipçiye ulaşmış durumda.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Eğirler köyünde vahşice öldürülen 12 yaşındaki Halil Bulut'a ''3 çocuk'' tecavüz etti sonra da Bulut'u öldürdüler.

Arkadaşları Ordu'da bıçaklı saldırıyla hayatını kaybeden Ceren Özdemir'in doğum günü için bir video hazırladı.

HDP Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Kurtalan Anadolu Lisesi Müdürü Fersende Karataş'ın öğrencilere yaptığını iddia ettiği muameleleri paylaşmıştı. O müdürle ilg...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Cambridge Camii açılışında çekilen fotoğraf sosyal medyanın gündeminde.

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen ‘Perakende Güneşi Ödülleri’ sahiplerini buldu. Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘Onur Ödülü’nün sahibi ise Bey...

Kışın gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte enerji faturaları da şişmeye başladı. Özellikle doğalgaz ve elektrik kullanımındaki artış faturalara yansıyor. Bu mevsi...

Furkan Vakfı'nın kurucusu Alparslan Kuytul tahliye kararı verildi.

Yazarlar
Website Security Test