Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Onuncu yıl marşına misilleme 'Metroda bağırarak ilahi söyleyen adam'

1.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Metroda sarıklı bir vatandaşa 'Onuncu Yıl Marşı' ile istismar yapıldığı iddialarının ardından bu kez metroda bağırarak ilahi söyleyen bir adam sosyal medyanın gündeminde.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda İstanbul'da metroda sarıklı, sakallı ve cübbeli bir vatandaşın yanında metroda yolculuk yapan diğer vatandaşlar Onuncu Yıl Marşı'nı söylemişti. Bu video sosyal medyada hızla yayılarak bazı kullanıcıların 'provakasyon yapıldığı' gerekçesiyle eleştirilerine neden olmuştu.

29 Ekim'deki olay için tıklayın.

Bugün sosyal medyada yayılan bir videoda yine sarıklı bir kişinin 29 Ekim'de yaşanan olaya misilleme yaparak bağırıp ilahi söylediği görülüyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Nagihan cakmam

01.11.2019 - 21:32
Helal olsun sana
Diğer Haberler

Ege Serbest Bölgesinde 20 bin kişiye yemek üreten ESBAŞ Gıda İşletmeleri, Antalya’da düzenlenen ve Türkiye genelinden şeflerin yarıştığı ''3. Gelenekten Geleceğe Yemek...

Bir kamu kurumunda memur olarak çalışan S.E., Batman'da özel hastanenin kantininde çalışan 25 yıllık arkadaşı Mehmet Erdoğu'ya kendisini devlet memuru yapacağını söyle...

Ünlü iş insanı Can Kıraç, Instagram hesabından olay olan bir paylaşım yaptı. Kıraç'ın paylaşımı saatler sonra kaldırıldı ancak haber siteleri paylaşımı kaçırmayarak ha...

Komedyen Cem Yılmaz, Beyaz TV'de hakkında sorulan bir soruya Twitter'daki kişisel hesabından cevap vererek söz konusu soruyu soranları eleştirdi.

Evrensel çalışanlarının basın kartları iptal edildi. Uzun zamandır yenileme başvurusu yapmış olan gazetecilere ''bekleniyor'' denilen sarı basın kartlarının iptal edil...

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'ndan, rehber öğretmenlere dağıtılan ve tartışma konusu olan kitapçıkla ilgili bir açıklama yaptı.

Sosyal medyada bazı vatandaşlar, Marmaray'da durak anonsu yapılmadığı iddia etti ve yetkilileri anons yapılması için göreve çağırdı.

Yazarlar
Website Security Test