Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Onuncu yıl marşına misilleme 'Metroda bağırarak ilahi söyleyen adam'

1.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Metroda sarıklı bir vatandaşa 'Onuncu Yıl Marşı' ile istismar yapıldığı iddialarının ardından bu kez metroda bağırarak ilahi söyleyen bir adam sosyal medyanın gündeminde.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda İstanbul'da metroda sarıklı, sakallı ve cübbeli bir vatandaşın yanında metroda yolculuk yapan diğer vatandaşlar Onuncu Yıl Marşı'nı söylemişti. Bu video sosyal medyada hızla yayılarak bazı kullanıcıların 'provakasyon yapıldığı' gerekçesiyle eleştirilerine neden olmuştu.

29 Ekim'deki olay için tıklayın.

Bugün sosyal medyada yayılan bir videoda yine sarıklı bir kişinin 29 Ekim'de yaşanan olaya misilleme yaparak bağırıp ilahi söylediği görülüyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Nagihan cakmam

01.11.2019 - 21:32
Helal olsun sana
Diğer Haberler

Haftanın videosu, Eğitim Sen Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan'ın 'Haydi Çocuklar Camiye Projesi'yle ilgili tepkisi.

Kamuoyuna yoksullara yardımlarıyla bilinen 'Hızır' kod adlı kişi, Tuzla'da bir bakkalda veresiye defterini satın aldı.

E-Hacizde ikinci dalga başladı. 1.5 milyon kişiye trafik cezaları ve KYK borçları nedeniyle e-haciz uygulanmaya başlandı.

Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğiti...

Konya'da bir öğrenci ödevini soran İngilizce öğretmenine yumruklu saldırı yaptı iddiası.

Tarım Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Şükrü Durmuş, 'Geleceğe Nefes' ağaç dikme kampanyasının bir aldatmaca olduğunu söyledi.

17 yaşında Bursa Nilüfer'de yaşayan Oğuz Akçay isimli lise öğrencisi, iPhone marka cep telefonunda bulduğu bir açığı firmaya bildirmesi üzerine 100 lira ile ödüllendir...

Yazarlar
Website Security Test