Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cumhuriyet Bayramı'nda metroda cübbeli sarıklı vatandaşa taciz iddiası

31.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda metroda bir vatandaşa sarıklı ve cübbeli olduğu gerekçesiyle taciz uygulandığı iddiası sosyal medyada yer aldı.

İstanbul metrosunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gününde yaşananlar sosyal medyada tartışma konusu oldu. Metroda yolculuk eden vatandaşların büyük kısmı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Onuncu Yıl Marşı'nı söylüyerek bayrak ve Atatürk portreleri sallıyor.

Metroda bağırarak ilahi söyleyen adam için tıklayın.

Sosyal medyada olayın konuşulma nedeni ise cübbeli, sarıklı ve sakallı bir vatandaşın da metroda yolculuk etmesi. Marş eşliğinde metroda yolculuk yapan vatandaşın taciz edildiği iddia ediliyor. 

Videoda görüldüğü kadarıyla cübbeli, sarıklı vatandaşa herhangi bir müdahale söz konusu değil fakat sosyal medyada bazı kullanıcılar o vatandaşın marş söyleyen diğer vatandaşlar tarafından taciz edildiğini iddia ediyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

01

01.11.2019 - 01:42
Ataturkculuk artik piçliktir. Nokta.
Diğer Haberler

Haftanın videosu, Eğitim Sen Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan'ın 'Haydi Çocuklar Camiye Projesi'yle ilgili tepkisi.

Kamuoyuna yoksullara yardımlarıyla bilinen 'Hızır' kod adlı kişi, Tuzla'da bir bakkalda veresiye defterini satın aldı.

E-Hacizde ikinci dalga başladı. 1.5 milyon kişiye trafik cezaları ve KYK borçları nedeniyle e-haciz uygulanmaya başlandı.

Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğiti...

Konya'da bir öğrenci ödevini soran İngilizce öğretmenine yumruklu saldırı yaptı iddiası.

Tarım Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Şükrü Durmuş, 'Geleceğe Nefes' ağaç dikme kampanyasının bir aldatmaca olduğunu söyledi.

17 yaşında Bursa Nilüfer'de yaşayan Oğuz Akçay isimli lise öğrencisi, iPhone marka cep telefonunda bulduğu bir açığı firmaya bildirmesi üzerine 100 lira ile ödüllendir...

Yazarlar
Website Security Test