Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cumhuriyet Bayramı'nda metroda cübbeli sarıklı vatandaşa taciz iddiası

31.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda metroda bir vatandaşa sarıklı ve cübbeli olduğu gerekçesiyle taciz uygulandığı iddiası sosyal medyada yer aldı.

İstanbul metrosunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gününde yaşananlar sosyal medyada tartışma konusu oldu. Metroda yolculuk eden vatandaşların büyük kısmı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Onuncu Yıl Marşı'nı söylüyerek bayrak ve Atatürk portreleri sallıyor.

Metroda bağırarak ilahi söyleyen adam için tıklayın.

Sosyal medyada olayın konuşulma nedeni ise cübbeli, sarıklı ve sakallı bir vatandaşın da metroda yolculuk etmesi. Marş eşliğinde metroda yolculuk yapan vatandaşın taciz edildiği iddia ediliyor. 

Videoda görüldüğü kadarıyla cübbeli, sarıklı vatandaşa herhangi bir müdahale söz konusu değil fakat sosyal medyada bazı kullanıcılar o vatandaşın marş söyleyen diğer vatandaşlar tarafından taciz edildiğini iddia ediyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

01

01.11.2019 - 01:42
Ataturkculuk artik piçliktir. Nokta.
Diğer Haberler

Fox TV Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal, hükumete yönelttiği eleştiriler ile bugünün en çok konuşulanı oldu. Portakal'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı k...

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi hesabından yayınlanan Koronavirüs videosu sosyal medyada konuşulanlar arasına girdi.

Erzurum Pazaryolu’nda yaşlı evden çıkamayan çiftçinin tarlasını Jandarma sürdü. Jandarma Genel Komutanlığı videoyu sosyal medya hesabından da paylaştı: Tarlada İzi Olm...

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hemşire olarak görev yapan Tolgahan Karadaş'ın yaşadığı olay sosyal medyanın gündemine oturdu.

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı da Müge Anlı'ya tepki gösterenler arasına katıldı. İzmir Tabip Odası da Müge Anlı'ya tepki gösteren meslek örgütlerinden oldu.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı'nın Instagram hesabından yaptığı canlı yayın gündemde. Annesi Zekiye Çomaklı'nın İzmirliler için söylediği s...

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu geçen yıl aralık ayında Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve ilerleyen haftalarda tüm dünyayı salgın şeklinde etkisi altına al...

Yazarlar
Website Security Test