Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cumhuriyet Bayramı'nda metroda cübbeli sarıklı vatandaşa taciz iddiası

31.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda metroda bir vatandaşa sarıklı ve cübbeli olduğu gerekçesiyle taciz uygulandığı iddiası sosyal medyada yer aldı.

İstanbul metrosunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gününde yaşananlar sosyal medyada tartışma konusu oldu. Metroda yolculuk eden vatandaşların büyük kısmı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Onuncu Yıl Marşı'nı söylüyerek bayrak ve Atatürk portreleri sallıyor.

Metroda bağırarak ilahi söyleyen adam için tıklayın.

Sosyal medyada olayın konuşulma nedeni ise cübbeli, sarıklı ve sakallı bir vatandaşın da metroda yolculuk etmesi. Marş eşliğinde metroda yolculuk yapan vatandaşın taciz edildiği iddia ediliyor. 

Videoda görüldüğü kadarıyla cübbeli, sarıklı vatandaşa herhangi bir müdahale söz konusu değil fakat sosyal medyada bazı kullanıcılar o vatandaşın marş söyleyen diğer vatandaşlar tarafından taciz edildiğini iddia ediyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

01

01.11.2019 - 01:42
Ataturkculuk artik piçliktir. Nokta.
Diğer Haberler

İstanbul'da çekildiği iddia edilen görüntülerde birkaç türbanlı kadının belediye ekiplerinin yanında çöp karıştırdığı görüldü. Görüntüler sosyal medyada tartışma yarattı.

Konya'da bir tır şoförünün kullandığı tırın ön tarafına kendini asarak yaşamına son verdiği iddia ediliyor.

İstanbul'da bir grup öğrenci ulaşım zammını protesto etti. Öğrenciler bakiye İstanbul kartlarını turnikelere okutarak 'yetersiz bakiye' seslerini kullanarak tepkilerin...

Belediyeci, girişimci, demokratik kitle önderi ve bir halkla ilişkiler uzmanı Sancar Maruflu, bu haftaki 'Pazar' yazısında, 1923 yılında yapılan İzmir İktisat Kongresi...

Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların çocuklarına hizmet eden ESBAŞ Çocuk Yuvasındaki öğrenciler telekonferans görüşmelerinin ilkini dün Uzay Kampı Türki...

O Ses Türkiye yarışmasında bir ilk yaşandı. Yarışmada Hayri Kasaç isimli yarışmacı Kürtçe bir şarkı söyledi ve sosyal medyanın gündemine oturdu.

İstanbul Bahçelievler'de daha önce boşaltılmış bir bina karşısındaki binanın üstüne çöktü! Bölgede büyük panik yaşandı.

Yazarlar
Website Security Test