Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Müfid Yüksel kimdir? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız'' mı dedi?

19.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Müfid Yüksel kimdir? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız'' mı dedi? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız. Büyük şehirlerde Arap mahalleleri kuracağız'' diyen kim? Yeni Şafak Yazarı Müfid Yüksel kimdir ve ne dedi?

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak gazetesi yazarlarından Müfid Yüksel bir tweet atarak sosyal medyada büyük tepki çekti.

Yeniçağ'ın haberine göre, Müfid Yüksel, "Bu ülkeyi biz Araplaştıracağız. Büyükşehirlere Arap mahalleleri kuracağız" ifadelerini kullandı. Ancak gelen tepkiler üzerine tweet silindi.

Yeniçağ gazetesi Yüksel'in daha önce attığı bir tweeti de gündeme getirdi. Geçtiğimiz yıl yine Eylül ayında bir tweet atan Müfid Yüksel, "Bu ülkede 'Andımız' asla geri gelmeyecek. Geri gelmesine asla izin vermeyeceğiz. Bu topraklarda/ülkede Müslüman ahali içinde etnik çatışma/savaş çıkarmanıza, Müslüman ahaliyi/Müslüman vatanını bölmenize fırsat vermeyeceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ayla

21.09.2019 - 09:53
YÜKSEL MISIN NE ZIKKIMSIN BILMEM AMA,AZIZ TÜRK MILLETI BU HIYANETINI UNUTMAYACAKTIR, SAHI KIME CALISIYORSUN?.. SINAN BEYIN DEDIGI GIBI, BURASI TÜRKIYE CUMHURIYETI VE ANDIMIZ DA GERI GELECEK. BIR BUCUK DEGIL TAM KILO ILE ARAPLASMAK ISTIYORSAN YALLAH ARABISTANA SENI TUTAN MI VARMI REZALET ADAM.

Agee

20.09.2019 - 17:16
Surada 4 yil kaldi, 20. yüzyilda kurulan devletler arasinda, süreksiz 100. yilini kutlamaya hazirlanirken, biri gelmis, "ülkeyi araplastiracagiz" deyip Cumhuriyetin sonunu getirecek mantiksiz, manasiz, abuk-sabuk, ileri-geri laflar ediyor. Yok mu 82 milyon Türk milleti icerisinde tek bu adama sanli T.C. tarihini ögretecek kimse?
Diğer Haberler

Konya'da otobüs duraklarındaki bilboardlarda 'Maide 51' suresi sosyal medyanın gündemine girdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den Kıbrıs açıklaması. Tunç Soyer Kıbrıs için ne dedi?

Suriye'de yaşayan Kürtler, ABD'nin bölgeden çekilmesi sebebiyle ABD'li askeri araçları taşlayarak protesto ediyorlar.

Jeolojik yapısı bakımından zengin bir potansiyele sahip olan Türkiye, 15 Milyar metreküp mermer rezervinin yüzde 40’ına sahip. Dünyanın en zengin mermer yataklarının b...

Sosyal yardım konularıyla öne çıkan sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin, son kampanyasında yine yaptı yapacağını! Ergin, 1 gün içerisinde 100 bin lira toplayarak y...

Black Friday (Kara Cuma), Cyber Monday (Siber Pazartesi), 11.11 indirimleri ve yılbaşı fırsatları gibi, yüzlerce e-ticaret sitesi ve markanın Kasım ayından itibaren k...

Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip olan muzun başkenti Anamur, Türkiye’nin en büyük ilçe fuarlarından biri olan Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’na ev sahipliği yapıyor.

Yazarlar
Website Security Test