Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cübbeli Ahmet işsizliğin sebebini açıkladı 'kadınların erkek ortamında çalışması'

10.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, işsizliğin ve ülkedeki tüm sorunların sebeplerini açıkladı. Ünlü tüm sorunların kaynağını açıkladı.

Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ülkedeki tüm sorunların kaynağını açıkladı. Cübbeli Ahmet Hoca, ekonomik sıkıntıların sebebini de başta kadınların erkek ortamında çalışması olmak üzere dine tam anlamıyla uymamak olarak belirtti.

Cübbeli Ahmet Hoca, "Kadınların çalışması çok büyük bir fitne fesatlık. Misli yok, kadınların çalıştığı ortama erkek sinek girmeyecek. Kadınların erkek ortamında çalışması gibi bir fesat varken böyle bir memleket düzelir mi? Her şey buna bağlı; işsizlik buna bağlı, erkeklerin maaşındaki düşüklük buna bağlı, ekonominin bozukluğu buna bağlı" dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Mustafa

10.09.2019 - 19:30
Bozuk saat günde iki kere doğruyu gösterir. Kurana sımsıkı sarılın buyuruyor. Sünnet 220 yıl sonra toplanmaya başladı. 220 YIL 5 - 6 NESİL SONRA.kuranı ebediyete Kadar Değişmeyecektir.
Diğer Haberler

İstanbul'un Pendik ilçesinde çıkan orman yangınını çıkardığı iddia edilen kişinin görüntüleri sosyal medyanın gündeminde.

Van'da yaşanan olay sosyal medyanın gündeminde. ''Verimli bal duası'' yapan arıcılar ve protokol arıların saldırısına uğradı.

Müfid Yüksel kimdir? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız'' mı dedi? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız. Büyük şehirlerde Arap mahalleleri kuracağız'' diyen kim? Yeni Şafak Yazarı M...

İddiaya göre Ferrero'nun fındıklarını çocuk işçiler, düşük ücrete çalışan göçmenler ve tarım işçileri topluyor. Nutella'nın içindeki fındığı Türkiye'de çocuklar mı top...

THK (Türk Hava Kurumu) yangın söndürme uçakları Teknofest İstanbul'da tatbikat yaptı.

Kızılay, aylık 12 bin dolara İstanbul’da ''Türk Kızılayı İstanbul Genel Başkanlık Makamı'' adı altında köşk kiraladı iddiası sosyal medyada.

Ankara’dan yola çıkan Yüksel Hızlı Tren hattını kontrol amacıyla ilerleyen tekli kompartıman, Bilecik merkeze bağlı Ahmetpınar köyü sınırları içindeki tünelde raydan ç...

Yazarlar
Website Security Test