Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cübbeli Ahmet işsizliğin sebebini açıkladı 'kadınların erkek ortamında çalışması'

10.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, işsizliğin ve ülkedeki tüm sorunların sebeplerini açıkladı. Ünlü tüm sorunların kaynağını açıkladı.

Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ülkedeki tüm sorunların kaynağını açıkladı. Cübbeli Ahmet Hoca, ekonomik sıkıntıların sebebini de başta kadınların erkek ortamında çalışması olmak üzere dine tam anlamıyla uymamak olarak belirtti.

Cübbeli Ahmet Hoca, "Kadınların çalışması çok büyük bir fitne fesatlık. Misli yok, kadınların çalıştığı ortama erkek sinek girmeyecek. Kadınların erkek ortamında çalışması gibi bir fesat varken böyle bir memleket düzelir mi? Her şey buna bağlı; işsizlik buna bağlı, erkeklerin maaşındaki düşüklük buna bağlı, ekonominin bozukluğu buna bağlı" dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Mustafa

10.09.2019 - 19:30
Bozuk saat günde iki kere doğruyu gösterir. Kurana sımsıkı sarılın buyuruyor. Sünnet 220 yıl sonra toplanmaya başladı. 220 YIL 5 - 6 NESİL SONRA.kuranı ebediyete Kadar Değişmeyecektir.
Diğer Haberler

İdlib'den yine acı haber: Milli Savunma Bakanlığı Twitter'dan duyurdu. İdlib'de 2 asker şehit, 5 asker yaralı.

Sosyal paylaşım sitelerinde 'yemek' amacıyla toprak satışının yapılması dikkat çekti. Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Çocuk Hematoloji Uzmanı Dr. Çetin Timur,...

Ünlü popçu Aleyna Tilki'den 'Filozof Çocuk' olarak bir anda popüler olan Atakan Kayalar hakkında bir paylaşım yaptı.

Öğrencilerin bahçede beslediği, önlük giydirip okul sırasında yanlarında oturttuğu köpek Fındık'ın hastalandığı bilgisi paylaşıldı.

NATO, Türk ordusuna özel hazırladığı videoyu resmi sosyal medya hesabından paylaştı.

Bir intihar haberi de Burdur'dan geldi. İddiaya göre ağır tonaj aracı yıkamacılığı yapan Avni Ç., kendini ağaca asarak yaşamına son verdi. Avni Ç.'nin cesedini çoban İ...

Ankara'da Başkentgaz önünde bir araya gelen yurttaşlar, yüksek gelen faturalar nedeniyle itiraz dilekçeleri hazırlayıp yetkililere sundu.

Yazarlar
Website Security Test