Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Türk vatandaş ile Fransız polisinin tartışması sosyal medyada

1.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Fransa'da yaşayan Türk bir vatandaş ile Fransız polisi arasında geçen tartışma sosyal medyanın gündeminde.

Fransa'da yaşadığı anlaşılan bir Türk vatandaş ile Fransız polisi arasındaki tartışma sosyal medyanın gündeminde. Türk vatandaş kendisini durduran Fransız polisiyle girdiği tarihsel polemikle sosyal medyadaki kullanıcıların büyük ilgisini çekti.

Kendisine Türk kebapçıda yemek ısmarlamak istediğini söyleyen vatandaşımıza verdiği cevapta Fransız polisi Türk kebapçılarının temiz olmadığını, eşini ve çocuğunu da o restoranlara götürmediğini söyleyince vatandaşımız parfümün nasıl icat edildiği sorusunu sordu ve sonrasında söyledikleri ile gündeme oturdu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müfid Yüksel kimdir? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız'' mı dedi? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız. Büyük şehirlerde Arap mahalleleri kuracağız'' diyen kim? Yeni Şafak Yazarı M...

İddiaya göre Ferrero'nun fındıklarını çocuk işçiler, düşük ücrete çalışan göçmenler ve tarım işçileri topluyor. Nutella'nın içindeki fındığı Türkiye'de çocuklar mı top...

THK (Türk Hava Kurumu) yangın söndürme uçakları Teknofest İstanbul'da tatbikat yaptı.

Kızılay, aylık 12 bin dolara İstanbul’da ''Türk Kızılayı İstanbul Genel Başkanlık Makamı'' adı altında köşk kiraladı iddiası sosyal medyada.

Ankara’dan yola çıkan Yüksel Hızlı Tren hattını kontrol amacıyla ilerleyen tekli kompartıman, Bilecik merkeze bağlı Ahmetpınar köyü sınırları içindeki tünelde raydan ç...

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB), 22 Eylül’e kadar devam edecek olan Ahilik Haftası etkinliklerine Cumhuriyet Meydanı’na çelenk koyarak başladı.

Yozgat Polis MYO'da çekildiği iddia edilen görüntülerde polis adaylarının 'tekbir'lli eğitimi sosyal medyanın gündeminde.

Yazarlar
Website Security Test