Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Demokrasiye, İzmir’e önemli katkılar sağladı

29.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Başkanı: Demokrasinin çok seslilik kuralını işletebilmek, halkın doğru, tarafsız ve gerçek haber alabilmesini sağlayabilmek adına 29 yıldır yürüttüğünüz özverili ve başarılı çalışmalarınız nedeniyle sizi yürekten kutluyorum. Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan gazetelerimiz, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir.

Gözlem Gazetesi de tam 29 yıldır, demokrasimize, İzmir'imize bu anlamda çok önemli katkılar sağlamıştır. Basın meslek ilkelerinden bir adım bile sapmadan, yerel gazetelerin yaşadığı tüm zorluklara göğüs gererek bu mücadeleyi çok daha uzun yıllar sürdüreceğinize inancım tam.

Tüm Gözlem Gazetesi ekibini, kuruluş yıldönümünüz münasebetiyle kutlar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Yeni yaşında Gözlem Gazetesi'ne güzel bir gelecek ve uzun ömürler dilerim.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müfid Yüksel kimdir? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız'' mı dedi? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız. Büyük şehirlerde Arap mahalleleri kuracağız'' diyen kim? Yeni Şafak Yazarı M...

İddiaya göre Ferrero'nun fındıklarını çocuk işçiler, düşük ücrete çalışan göçmenler ve tarım işçileri topluyor. Nutella'nın içindeki fındığı Türkiye'de çocuklar mı top...

THK (Türk Hava Kurumu) yangın söndürme uçakları Teknofest İstanbul'da tatbikat yaptı.

Kızılay, aylık 12 bin dolara İstanbul’da ''Türk Kızılayı İstanbul Genel Başkanlık Makamı'' adı altında köşk kiraladı iddiası sosyal medyada.

Ankara’dan yola çıkan Yüksel Hızlı Tren hattını kontrol amacıyla ilerleyen tekli kompartıman, Bilecik merkeze bağlı Ahmetpınar köyü sınırları içindeki tünelde raydan ç...

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB), 22 Eylül’e kadar devam edecek olan Ahilik Haftası etkinliklerine Cumhuriyet Meydanı’na çelenk koyarak başladı.

Yozgat Polis MYO'da çekildiği iddia edilen görüntülerde polis adaylarının 'tekbir'lli eğitimi sosyal medyanın gündeminde.

Yazarlar
Website Security Test