Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Demokrasiye, İzmir’e önemli katkılar sağladı

29.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Başkanı: Demokrasinin çok seslilik kuralını işletebilmek, halkın doğru, tarafsız ve gerçek haber alabilmesini sağlayabilmek adına 29 yıldır yürüttüğünüz özverili ve başarılı çalışmalarınız nedeniyle sizi yürekten kutluyorum. Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan gazetelerimiz, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir.

Gözlem Gazetesi de tam 29 yıldır, demokrasimize, İzmir'imize bu anlamda çok önemli katkılar sağlamıştır. Basın meslek ilkelerinden bir adım bile sapmadan, yerel gazetelerin yaşadığı tüm zorluklara göğüs gererek bu mücadeleyi çok daha uzun yıllar sürdüreceğinize inancım tam.

Tüm Gözlem Gazetesi ekibini, kuruluş yıldönümünüz münasebetiyle kutlar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Yeni yaşında Gözlem Gazetesi'ne güzel bir gelecek ve uzun ömürler dilerim.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ermeni asıllı Hrant Dink'in ölümünün üzerinden tam 13 yıl geçti. 19 Ocak 2007'de işlenen cinayet, cinayete giden süreç ve sonrasınd...

Doğal gaz faturaları sosyal medyanın bir numaralı gündem maddesi oldu. Özellikle Twitter'da #DoğalgazFaturası etiketinin Türkiye gündeminde bir numaraya oturmasıyla va...

Balıkesir’de bulunan bir lisede Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinde yapılan uygulama sosyal medyada gündem oldu.

Tunceli’de Gülistan Doku'ya ait olduğu iddia edilen yeni görüntüler ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni görüntüler bir araç kamerasına tesadüfen yansıdı.

Eski Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit hayatını kaybetti. Rahşan Ecevit kaç yaşındaydı, neden öldü, hastalığı neydi?

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, iddiaya göre ''Google'ı kullanan, ilk icat eden Sultan Abdülhamid H...

Taklit ustası Kadir Demir'in videosu sosyal medyayı salladı. Demir, birçok yabancı ülkenin turistlerinin taklitlerini yaptı.

Yazarlar
Website Security Test