Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ekşi Sözlük'te '18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti' başlığına erişim engeli

26.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ekşi Sözlük'te bir başlığa daha erişim engeli getirildi. 18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti başlığına Ankara 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından erişim engeli getirildi.

Ekşi Sözlük'te bir başlığa daha erişim engeli getirildi. Sözlükte "18 Temmuz 2019 Bayındır Hastanesi rezaleti" adlı başlığa Ankara 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından erişim engeli getirildi.

Sözlükte erişim engeli getirilen '18 temmuz 2019 bayındır hastanesi rezaleti' başlığında ilk entry (girdi) olarak şu ifade yer alıyor; "ankara 6. sulh ceza hakimliği’nin hüseyin borman’ın talebi üzerine verdiği 21.08.2019 tarih ve 2019/6005 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir." 

Ekşi Sözlük'te erişim engeli getirilen başlıklar çoğalmaya devam ediyor. Özellikle sosyal medyada büyük kamuoyu oluşturacak konular hakkında açılan başlıklara erişim engeli getirilmesi sonrasında çok daha büyük kitleler tarafından bu konular öğreniliyor. Bazı kullanıcılar "Birşeyin hemen ve birçok insan tarafından öğrenilmesini istiyorsanız o başlığa erişim engeli getirin" gibi yorumlar yapıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Eski Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit hayatını kaybetti. Rahşan Ecevit kaç yaşındaydı, neden öldü, hastalığı neydi?

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, iddiaya göre ''Google'ı kullanan, ilk icat eden Sultan Abdülhamid H...

Taklit ustası Kadir Demir'in videosu sosyal medyayı salladı. Demir, birçok yabancı ülkenin turistlerinin taklitlerini yaptı.

Vatan Partisi'ne yakınlığıyla bilinen Aydınlık Gazetesi sanatçı Lale Mansur'u, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın eşi ilan etti.

Kanal İstanbul projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından aralık ayında askıya çıkarılan ÇED raporu ile ilgili karar verildi.

İstanbul Fatih'te siyanürle intihar eden Yetişkin soyadlı 4 kardeşin elektriğini kesen firmaya büyük ceza verildi. Firmaya verilen ceza sosyal medyada infial yarattı.

13 Mayıs 2014 yılında Manisa ilinin Soma ilçesindeki kömür madeninde yaşanan kaza nedeniyle 301 madencinin ölümüyle sonuçlanan 'Soma Faciasını' Ankara'da protesto etme...

Yazarlar
Website Security Test