Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kapıda sıkışan kediyi kurtarmayan kadınlar sosyal medyanın gündeminde

30.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İstanbul Bakırköy'de bir apartmanın kapısında sıkışan kedinin ölümünü izleyen kadınlar sosyal medyanın gündeminde. Instagram'da paylaşılan bir videoya göre iki kadın bir apartmanın kapısında sıkışan kediyi kurtarmadı ve ölümünü izledi.

İstanbul Bakırköy'de 25 Temmuz 2019 Perşembe günü yaşandığı belirtilen ve apartmanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde iki kadın apartmandan çıkmak isteyen bir kedinin ağırlık bulunan kapıda sıkıştığını görüp müdahale etmemesi sosyal medyada büyük tepki çekti.

Görüntüde kadınlar apartmana girerken kedi de apartmandan hızla kaçmak için kapıya yöneliyor ancak kapı o sırada kapanınca kedi arada kalıp sıkışıyor. Kadınlardan birisi geri dönüp kedinin sıkıştığını görüp müdahale etmiyor. Güvenlik kamerası da tüm olayı saniye saniye görüntüledi ve görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı.

Instagram'da kedi_sahiplendirme isimli sayfada yayınlanan videonun altına birçok hayvansever kadınların tepkilerini lanetleyen yorumlar yaptı.

Kaynak: kedi_sahiplendirme

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Bıdık

31.07.2019 - 20:00
Boğularak geberirsin inşallah adi yaratık
Diğer Haberler

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ermeni asıllı Hrant Dink'in ölümünün üzerinden tam 13 yıl geçti. 19 Ocak 2007'de işlenen cinayet, cinayete giden süreç ve sonrasınd...

Doğal gaz faturaları sosyal medyanın bir numaralı gündem maddesi oldu. Özellikle Twitter'da #DoğalgazFaturası etiketinin Türkiye gündeminde bir numaraya oturmasıyla va...

Balıkesir’de bulunan bir lisede Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinde yapılan uygulama sosyal medyada gündem oldu.

Tunceli’de Gülistan Doku'ya ait olduğu iddia edilen yeni görüntüler ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni görüntüler bir araç kamerasına tesadüfen yansıdı.

Eski Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit hayatını kaybetti. Rahşan Ecevit kaç yaşındaydı, neden öldü, hastalığı neydi?

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, iddiaya göre ''Google'ı kullanan, ilk icat eden Sultan Abdülhamid H...

Taklit ustası Kadir Demir'in videosu sosyal medyayı salladı. Demir, birçok yabancı ülkenin turistlerinin taklitlerini yaptı.

Yazarlar
Website Security Test