Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Özge Ulusoy Berat Albayrak'la ilgili ilk kez konuştu, Instagram'dan cevap verdi

23.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Manken Özge Ulusoy, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la ilişki yaşadığı iddialarına ilk kez cevap verdi. Ulusoy, Instagram hesabı üzerinden bir takipçisinin sözlerine tepki gösterdi.

Manken Özge Ulusoy ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak arasında ilişki olduğu iddiaları hakkında ilk kez konuştu. Instagram'daki kişisel hesabından bir takipçisinin yorumuna cevap veren Özge Ulusoy, takipçisinin Bakan Berat Albayrak ile kendisi hakkında yazdığı ifadelere tepki gösterdi.

free.dom233 isimli bir Instagram kullanıcısı Özge Ulusoy'un paylaştığı fotoğrafa, "Berat'tan sonra bi güzelleşmiş gibisin" yazdı. Takipçisinin yorumuna cevap veren Özge Ulusoy da "Bu saçmalığa inanmak düşük zeka seviyesi zannımca eğitim şart, benden söylemesi!!!" cevabını verdi. Ardından aynı kullanıcı "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye bir şey var, hatırladınız mı?" deyince Ulusoy tekrar cevap vererek, "Çıkar hem de hiiiç olmadan. Siz de yaşayın da görün inşallah ne diyeyim temennim bu sizin için, şimdi usulca hesabımı terk edin malum yüksek takipçili birinden spam yemek istemezsiniz!!!" diye yanıtladı.

Özge Ulusoy'un Instagram hesabı için tıklayın

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Stratejist

10.09.2019 - 20:31
Spam yedirecekmiş kayyum zihniyeti var bundada. Adam Haklı olabilir.
Diğer Haberler

İstanbul'un Pendik ilçesinde çıkan orman yangınını çıkardığı iddia edilen kişinin görüntüleri sosyal medyanın gündeminde.

Van'da yaşanan olay sosyal medyanın gündeminde. ''Verimli bal duası'' yapan arıcılar ve protokol arıların saldırısına uğradı.

Müfid Yüksel kimdir? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız'' mı dedi? ''Bu ülkeyi Araplaştıracağız. Büyük şehirlerde Arap mahalleleri kuracağız'' diyen kim? Yeni Şafak Yazarı M...

İddiaya göre Ferrero'nun fındıklarını çocuk işçiler, düşük ücrete çalışan göçmenler ve tarım işçileri topluyor. Nutella'nın içindeki fındığı Türkiye'de çocuklar mı top...

THK (Türk Hava Kurumu) yangın söndürme uçakları Teknofest İstanbul'da tatbikat yaptı.

Kızılay, aylık 12 bin dolara İstanbul’da ''Türk Kızılayı İstanbul Genel Başkanlık Makamı'' adı altında köşk kiraladı iddiası sosyal medyada.

Ankara’dan yola çıkan Yüksel Hızlı Tren hattını kontrol amacıyla ilerleyen tekli kompartıman, Bilecik merkeze bağlı Ahmetpınar köyü sınırları içindeki tünelde raydan ç...

Yazarlar
Website Security Test