Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Gökçeada'da kamp kurmak yasaklandı, bireysel kamp yasağı başladı iddiası

20.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Turizm cennetlerinden Gökçeada'da da kamp yasağı başladı iddiası kampçıları sarstı. Gökçeada'da kamp yapmak yasaklandı mı? Kamp alanları dışında bireysel kamp kurmak yasak mı?

Gökçeada'da kamp yapmanın yasaklandığı iddiası kampçıları sarstı. Kaleninsesi.com'un haberine göre, Gökçeada Kaymakamlığı adada kamp alanları dışında bireysel kamp yapmayı yasakladı.

Gökçeada Kaymakamlığı tarafından ada genelinde kamp alanları dışında vatandaşların çadır kurması yasaklandı. Kaymakamlığın açıklamasında, çadır kurma yasağına uymayan vatandaşlara kişi başı 320 TL para cezası uygulanacağı bildirildi.

Gökçeada'da kamp yasağı başladı iddiası

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 5 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Nihat Utkucan

08.08.2019 - 21:37
Arkadaşlar yorumlarınızı tutarlı ve doğru buluyorum ma bu yasak sadece gökçeada'da değil İzmir'in ilçelerindeki oylarda da uygulanmaya başlanmış yani jandarma vasıtasıyla çadırlar sökülüyor kalanlara ve bundan sonra kalacak olanlara kişi başı cezalar yazılıyor. İster istemezDemek ki bu kaymakamlıklara başka bir makam tarafından gönderilmiş diye düşünüyorum. Neden acaba diye düşünürken aklıma kazdağları için yürüyen ve gecelemek için çadır kurulacak olan binlerce duyarlı vatandaşımızı geldi. Bu karar onların orada gecelemesini kanunlar karşısında haksız hale düşürecek bir karardır

Mehmet

27.07.2019 - 02:57
Bu yasak ve senelerdir kamp yapan insanlrın kovulması pansiyon sahiplerinin şikayetleri ve baskıkarı ile olmuştur. sırf daha fazla para kazanabikmek amacı ile giriştikleri bir olay kendileri her geçen gün daha fazla pansiyon yapıp adayı beton yığınına çevirmelerine devlet birşey demiyor ama vergisini ödeyen insanların gelip ümüğüne çöküp ceza kesip kovalıyor hepsinin yedikleri paralar burunlarından gelsin inşallah ve hiçbir kapçının etrafı kirletriği yok uğurlu sasahilini girilmez hale getiren pansiyonculara asıl yasak koyulmalı
Diğer Haberler

Polis Özel Harekat üniforması giyen Suriye uyruklu Ahmad A. bekçiler tarafından yakalandı.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düşünceleriyle ilgili bir yazı kaleme aldı.

İzmir Barosu'ndan Arabuluculuk Daire Başkanlığı'nın açıklamalarına yönelik kamuoyuna yazılı bir açıklama yapıldı.

Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'dan Erdoğan, Davutoğlu, Babacan ve Gül arasında çıkan tartışmayla ilgili yorum.

Bir düğünde çekilen TikTok videosundaki görüntüler sosyal medyada kadına şiddet tartışmalarına sebep oldu.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası toplantısında, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Prof. Dr. Celal Şengör'ün Azerbaycan'da 'Müslüman Türkler' için söylediği sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yazarlar
Website Security Test