Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İsmail Saymaz'dan Menzil ve Süleymancılar tarikatlarına sert eleştiriler

16.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Haber Global'e konuk olan gazeteci İsmail Saymaz, Menzil ve Süleymancılar tarikatlarına FETÖ benzetmesi yaparak sert eleştirilerde bulundu.

Haber Global'e konuk olan İsmail Saymaz, Türkiye'de kurumsallaşmış Süleymancılar ve Menzil tarikatları için FETÖ benzetmesi yaparak sert eleştirilerde bulundu.

İsmail Saymaz, "FETÖ'nün kendisi gitti ama gölgesi duruyor. Menzil tarikatı, Süleymancılar tarikatı bunların hepsi FETÖ'den farksız. Aynı FETÖ gibi okulları var, yurtları var." ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Halil İbrahim Yılmaz

17.07.2019 - 16:06
Bu adam ne saçmalıyor. Hakikaten nasıl bir gazeteci bu hiçbir delili olmadan sadece benzerlikten yola çıkarak suç isnad edebiliyor. Şimdi şöyle düşünelim o halde: Adamın bir Müslüman, her gün camiye gidiyor. Hem esnaflık da yapıyor. Ancak aynı zamanda katil. Peki biz bu durumda her esnaf olan ve camiye giden Müslüman bu adama benziyor diye onlara suç isnad edebilir miyiz. Böyle saçma şey olur mu. Benziyormuş. Bence bu adam araştırılsın asıl FETÖcü bu olabilir.
Diğer Haberler

Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Eğirler köyünde vahşice öldürülen 12 yaşındaki Halil Bulut'a ''3 çocuk'' tecavüz etti sonra da Bulut'u öldürdüler.

Arkadaşları Ordu'da bıçaklı saldırıyla hayatını kaybeden Ceren Özdemir'in doğum günü için bir video hazırladı.

HDP Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Kurtalan Anadolu Lisesi Müdürü Fersende Karataş'ın öğrencilere yaptığını iddia ettiği muameleleri paylaşmıştı. O müdürle ilg...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Cambridge Camii açılışında çekilen fotoğraf sosyal medyanın gündeminde.

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen ‘Perakende Güneşi Ödülleri’ sahiplerini buldu. Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘Onur Ödülü’nün sahibi ise Bey...

Kışın gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte enerji faturaları da şişmeye başladı. Özellikle doğalgaz ve elektrik kullanımındaki artış faturalara yansıyor. Bu mevsi...

Furkan Vakfı'nın kurucusu Alparslan Kuytul tahliye kararı verildi.

Yazarlar
Website Security Test