Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Muğla'da öğrenciler ulaşım ücretlerine yapılan zamma tepki gösterdi

1.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencileri, ulaşım ücretlerine gelen zammın ardından sosyal medyada büyük tepki gösteriyor.

Muğla'da öğrenciler yapılan son zamla birlikte ulaşım ücretlerinin yüksekliği sebebiyle sosyal medyada büyük tepki gösteriyor.

Özellikle Twitter'da ulaşım ücretlerine tepkisini dile getiren öğrencilerin büyük bölümü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencilerinden oluşuyor. Öğrenciler otobüs ve dolmuş fiyatlarının 4 Türk Lirası olmasıyla birlikte harekete geçti ve organize bir protesto gerçekleştiriyorlar. Twitter'da iki numaralı gündem maddesi olan #ÖğrenciDüşmanıMuğla etiketiyle tepkiler dile getiriliyor.

İşte ulaşım ücretleri;

Bazı öğrencilerin tepkileri;

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Yasemin

02.07.2019 - 10:01
Sevgili Muğla lilar bu size az bile
Diğer Haberler

Turizm cennetlerinden Gökçeada'da da kamp yasağı başladı iddiası kampçıları sarstı. Gökçeada'da kamp yapmak yasaklandı mı? Kamp alanları dışında bireysel kamp kurmak y...

Ünlü haber spikeri Nazlı Çelik'in şortlu Instagram paylaşımına gelen yorumlar sosyal medyada gündem oldu.

Sabah Gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, denize parayla girilen beach'ler ile CHP'li belediyelerin ilişkisini anlatan bir yazı kaleme aldı.

Zeyrek isimli YouTube kanalının yaptığı sokak röportajında küçük bir çocuğun konuşmaya dalarak verdiği ''fabrika ve işçiler'' cevabı sosyal medyada çok konuşulacak.

Ekşi Sözlük'te ''İzmir Marşı'nı söyleyen öğrencilerin kilitlenmesi'' başlığına erişim engeli kararı verildi.

Karpuzları kepçeyle kamyona doldurulan vatandaşın isyanı sosyal medyada. Yavuz Turhal isimli vatandaş sosyal medyada yayınladığı bir video ile kamuoyuna çağrıda bulundu.

Trabzon Uzungöl’e Kuzey Irak Bölgesinden gelen 50 kişilik turist kafilesinin içerisinde bulunan 2 kişinin boynunda ‘Kürdistan’ yazılı atkıyı gören vatandaşlar duruma t...

Yazarlar
Website Security Test