Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Süleyman Soylu'nun askerlerle namaz kıldığı görüntüler sosyal medyanın gündeminde

5.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun askerlerle namaz kıldığı görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu. Bakan Süleyman Soylu ile namaz kılanlar namaz hareketlerini aynı anda yapmayarak sosyal medyanın gündemine oturdu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde bulunan Kato Dağı’nda görev yapan askerler ile bayram namazı kıldı. Mehmetçik bayram namazının ardından sabah kahvaltısını yaptı.

Ancak Süleyman Soylu'nun da eşlik ettiği bayram namazında ilginç görüntüler ortaya çıktı. A Haber'den de canlı yayınlanan görüntülerde Bakan Süleyman Soylu ile namaz kılanların büyük çoğunluğunun farklı hareket yaptığı görüldü.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Yalnız Kurt

08.06.2019 - 07:42
Bu namaz sahnesi CHP li bir grup tarafından yapılsa idi, yandaş medya bir ay olayı konu yapardı. Allah niyetleri temiz olmayanları böyle rezil eder.

Ekrem Taşdemir

06.06.2019 - 04:43
İŞİN ASLINI BİLMEDEN İLERİ GERİ KONUŞUP VEBALE GİRMEYİN LÜTFEN.. : İç işleri Bakanı Süleyman Soylu, kıldığı bayram namazıyla ilgili olarak sosyal medyada çıkan yorumlarla da değinerek ömründe namaz kılmayan, cami yolu bilmeyen herkesin konuştuğunu ifade etti.Soylu, “Namazı kıldıran hoca müftü vekilimiz, şaşırdı rükuya gideceğine secdeye gitti. Ben de hocanın arkasındayım, rükuya gidip 3 defa 'Sübhâne Râbbiye'l-Azim' dedim hocayı uyardım hoca hemen kalktı. Sosyal medyada kıyamet koptu o aşağıya eğildi, o yukarıya. Ömründe namaz kılmayan adamlar, cami yolu bilmeyen adamlar hepsi konuşmaya başladı” diye konuştu.
Diğer Haberler

Patnosspor için Pendik'te düzenlenen yemekte Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara'nın mikrofonu kapatıldı.

AK Parti kadın kollarının bir vatandaşa evinde mitinge gelmesi için baskı yaptığı ve saldırdığı iddia edildi.

Beyaz TV'de Ne Var Ne Yok programında Mustafa Kemal Atatürk'e mülteci denildi.

İHA muhabirinin YKS'ye giren yapışık ikizlere sorduğu soru sosyal medyada yankılandı.

Gazeteci İsmail Saymaz'ın AK Parti'ye yaptığı eleştiriler sosyal medyanın gündeminde.

İsmail Küçükkaya ile ilgili Akşam gazetesi Ankara temsilciliği zamanlarındaki yaşananlara ilişkin büyük iddialar sosyal medyada yer aldı. İsmail Küçükkaya Akşam gazete...

14 yaşında bir kızın zorla evlendirilmemek için intihar ettiği iddiası sosyal medyayı karıştırdı.

Yazarlar
Website Security Test