Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Çocuğa cinsel istismarın anlatıldığı kitap tepki çekti

28.5.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Çocuğa cinsel istismarın ayrıntılı bir şekilde betimlendiği bir kitap sosyal medyada büyük tepki çekiyor. Abdullah Şevki - Zümrüt Apartmanı kitabı sosyal medyada gündem oldu. Abdullah Şevki kimdir? Zümrüt Apartmanı Ekşi. Zümrüt Apartmanı kitap ekşi.

Bir çocuğa cinsel istismar yapılmasını ayrıntısıyla anlattığı iddia edilen kitap sosyal medyada büyük tepki çekiyor. İddiaya göre, Abdullah Şevki'nin 'Zümrüt Apartmanı' isimli kitabında hikayeyi anlatan birinci ağız ve erkek olduğu anlaşılan kişi, bir çocuğu arabasında istismar ediyor ve bunu ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.

İşte kitapta bulunduğu iddia edilen ilgili bölüm;

Sosyal medyada, özellikle Twitter ve Ekşi Sözlük'te, kitap, yazar ve kitabı basan yayınevine yönelik sert eleştiriler var. Ayrıca kullanıcılar kitapla ilgili CİMER (Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi) ile Emniyet Genel Müdürlüğü'ne de başvuruyor.

Konuyu ilk gündeme getirenlerden biri olan Melis Alphan, Eskişehir Barosu'nun kitabın toplatılması için başvuracağını açıkladı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 4 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

MüslümanTürk

29.05.2019 - 21:39
Gizli güçlerin yeni Orhan pamuk denemesi bu

Mahir

29.05.2019 - 17:20
Ya bulursunuz bu zihniyetleri asın gitsin bu nasıl bir iğrençlik nasıl müslümanlık bir çocuğa nasıl dokunuşla bilir nasıl böyle çocuk üzerinden iğrenç şeyler yaza bilir bu bir vahşet ya çekin ellerinizi çocukların üstünden adiler sapık ruhlu serefsizler
Diğer Haberler

Urfa Siverek'te dün (18 Haziran 2019 Salı) günü birçok sitenin paylaştığı çatışma görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Siverek'te çıkan bu çatışma olayının ay...

Lösemi hastası Öykü Arin'in tedavisinde son durum nedir? Öykü Arin'in ailesinden Sağlık Bakanlığı'na çağrı yapıldı.

İstanbul Havalimanı'nda intihar eden Kürt genci İbrahim Layık kimdir? Neden intihar etti? İntihar eden Kürt genci İbrahim Layık'ın Instagram'daki paylaşımı.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den kritik açıklamalar. Mahkuma af var mı? Mahkum yakınları ve mahkumlar hükumetten af bekliyor.

Beyaz TV ekibine saldırı yapıldı. Beyaz TV'ye yapılan saldırının görüntüleri sosyal medyada.

Türkiye'nin en önemli e-ticaret sitesi olan GittiGidiyor'da verilen 'mitil' ilanı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bir gönderme mi?

Sosyal medyada bir kişi İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'nin mülakatta torpil yaptığını ve kendisinden düşük puan alan birisini işe aldığını iddia etti.

Yazarlar
Website Security Test