Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Atatürk'e hakarette sınır tanımayan Akit'e tepkiler çığ gibi büyüyor.

16.11.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

#AkitKapatılsın başlıklı sosyal medya kampanyası üzerinden paylaşılan tweetlerde, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Atatürk'ü terör örgütü liderleri Apo ve Fetö ile yanyana resimleyen Akit'e, vatandaşın öfkesinin çığ gibi arttığı görülüyor.

10 Kasım'dan itibaren adeta sistematik bir şekilde Atatürk'e yapılan saldırı kervanına, Akit gazetesi dev bir rezalet ile dahil oldu. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını PKK terör örgütü lideri Abdullah Öcalan ve FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen’le yan yana getirme cüretini gösteren Akit'e tepkiler çığ gibi büyüyor.

İşte sosyal medya platformu Twitter'da paylaşılan tweetlerin bazıları:

Kemalistler maskesi altında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını vatan hainleriyle aynı kategoride paylaşan eyyy Yeni Akit, siz neyin peşindesiniz? Yazıklar olsun size de zihniyetinize de... Bu ülkeyi karıştırmaya çalışan hainler ve şerefsizler ergeç bunun bedelini öder!

Halkın kin ve düşmanlığa tahrik, bölücülük ve milletin değeri Atatürk'e hakaret. Akit paçavrası Atatürk ile Apo'yu Feto'yu aynı kefeye koyuyor. Şu rezilliğe müdahale edecek bir savcı yok mu acaba ülkemizde?

Her fırsatta Atatürk'e ve Cumhuriyet'in değerlerine kin ve nefret kusan paçavra #Akitkapatılsın pic.twitter.com/fkgvA5g52V


Yuh olsun bu akit denen paçavraya...Atatürk Fetö ve Öcalan’la beraber.Bu ülkenin kafası sağlam olanları Habur’u unutmadı.

Biz şurda twit atmaya korkuyoruz silivri soğuktur diye dalga geçiyoruz akit Atatürk resmini teröristlerle yan yana basıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin şerefli ordusunun Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü terör örgütü liderleri ile aynı fotoğraf karesine koyma cesareti gösteren Akit şeysine herhangi bir ses yükseltmeyen @TSKGnkur @tcsavunma başında bulunan bakan, komutan ne varsa kınıyorum pic.twitter.com/s5cRAYae7g

Okuma yazma bilmeyen 1500 yıl önceki arap ortadoğu kafaların sahibi insanların,taraftarı oldukları akit gazetesi ve Atatürk düşmanlığı yazıklar olsun size ve bunların önüne geçemeyen bize .

Sen nasıl bir şeref yoksunusun ki akit Atatürk u o hain teröristlerle bir araya getirebiliyorsun.

Akit paçavrası, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile bebek katili Apo'yu Feto'yu aynı kefeye koyuyor. Atatürk'e yapılan bu küstahlık saygısızlık kabul edilemez!

Şu rezilliğe müdahale edecek bir savcı yok mu acaba ülkemizde?
#AkitKapatılsın

İç savaş çıkarmaya çalışan #AkitKapatılsın!

mavi hapçı ak-it'lerin şaşırtmamış provokasyonudur.

bundan kaç sene önce o pkk'lıları davulla zurnayla karşılıyordu yaladıkları adamlar.

fethullah zaten biricik hocalarıydı. #Akitkapatılsın

Zamanı gelince sizler köpek gibi yalvaracaksınız.

#AkitKapatılsın Kapatılmaz çünkü anguslar her şekilde kalır adaleti bile satın almışlar kendileri gibi yandaş yapmışlar,ama akit sen bir it Atatürk ile haberleri
Yazarken düşünerek yaz beyniniz yıkanmış cahilce değil...

Akit mensubu olduğu terör örgütü gereği, gerekeni yapıp Atatürk’e saldırıyor da, biz karşılığında ne yapabiliyoruz.

Akit gazetesinin yaptığına bak haysiyetsiz....

Bugün Mustafa Kemal ATATÜRK ile fetö’yü bağdaştırdılar yıl 2018 arkadaşlar devir taş devri değil.

#AkitKapatılsın 10 Kasım’dan bu yana neredeyse hergün ‘Atatürk’ adına yapılan hakaretler ve ağır tahrikler var. Son olarakta akit denilen bir medya kuruluşu...
Bu olayların birbiriyle bağlantılı olup olmadığı yetkililerce araştırılmalı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ilgin alba

16.11.2018 - 15:19
Atatürk'e hakaret bu millete hakarettir!Türk düsmani bu hadsiz gazete derhal kapatilmalidir !..

Ilgin alba

16.11.2018 - 15:15
Turk dusmani bu gazete derhal kapatilmalidir!..
Diğer Haberler

Antalya'nın Serik ilçesinde kendisini Hz. İsa ilan eden İngilizce öğretmeni S.K açığa alındı.

İstanbul Kağıthane'de 4 katlı bina çöktü. İstanbul Kağıthane'de bir inşaat alanının istinat duvarının çökmesi sonucunda 4 katlı bir bina çöktü.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun saldırıdan korunması için tutulduğu evin önünde yaptığı konuşma dikkat çekti.

Paskalya nedir? Paskalya Bayramı tarihçesi. Paskalya Bayramı ne zaman kutlanır? Paskalya Bayramı'nda ne yapılır? Hristiyanların bayramı Paskalya'da yumurtaların boyanm...

İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret AŞ (İSPARK) elindeki paralarla fotoğraf çektirerek sosyal medyada paylaşan İSPARK çalışanı Bekir Aslıtürk'le ilgili soruşturma baş...

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Türkiye - Irak sınırında bölücü terör örgütü ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Şehit ve yaralılar var.

Bölücü terör örgütü başı Abdullah Öcalan'ın üzerindeki tecridin kaldırılması talebiyle açlık grevinde olan tutukluların ailelerine polis müdahalesi sosyal medyada patl...

Yazarlar
Website Security Test