Facebook ta paylaştweet le

Bilgilendirmeler ve hedefteki Türkiye (3)

30.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır


18- Fütüroloji, vizyon, misyon ve uzun vadeleri stratejilere ağırlık vermeliyiz. Mesela:

a) Kutuplar konusu, buradan geçen güzergâh çok önem kazanmıştır. Rusya’nın, her biri 1 milyar dolar olan; 33 adet buzkıran gemisine sahip olmak için çalışmaktadır. Biz neler yapabiliriz, konusuna eğilmeliyiz.

b) Avrasya Coğrafyası, çok önem kazanmıştır. Bu arada “Hazarın doğusunda” birliğin sağlanması ve Türk konseyi ülkemiz için çok önemlidir. (Türkiye, Kıbrıs, Azerbaycan, İran Rusya, Macaristan, Bosna Hersek, Çin hatta Japonya, Kore)

c) Türk ve İslam düşmanı, terör ve darbelerin tertipçisi ABD’de gelecekle ilgili planlar ve projeler üreten bir “Sağır Oda” vardır. Yapılan tespitlere göre “İkiz kulelerin tahribi” ihanetini planlayanlar bunlardır. (Zira üç bin mimarın hazırladığı rapora göre, bu kuleler tabana konan patlayıcılarla yıkılmıştır. Bu bir CIA/MOSSAD operasyonudur.)
- Bu tür bir ekibin, Türkiye’de kurulması da zaruridir. Bizi birçok tehlikeden koruyacaktır. Mesela; Roschild Grubunun kölelik düzenini amaçlayan “Temel Evrensel Gelir” projesi; Prens Charles’ın Dünya Ekonomik Formunda anlattığı, dünya ekonomisini yeniden dizayn etmeyi amaçlayan, “Büyük sıfırlama, The great reset” projesi; Bill Gates’in “Beden madenciliği/Giyilebilir sensörler ve yapay zekâ” projeleri; Columbia Üniversitesi’nin yürüttüğü ABD’ye kölelik yapacakları eğiten “Gelecek vaat edenler” projesi, tümü ABD ve AB tarafından yürütülen “Terör örgütleri” faaliyetleri; ABD Darbeler tarihi iyice incelenmeli ve karşı tedbirler planlanmalıdır. (Türkiye’nin bir anda nasıl elektriksiz bırakıldığını unutmayalım. Yine salgınların tümünün illimünati çetesi tarafından planlandığını, uygulandığını da bilelim.) HAARP Teknolojisine de sahip olmalıyız.


19- Devir, kavga etme, ayrımcılık yapma devri değildir. Dayanışma, güç birliği ve çok çalışma devridir. Şu an tam anlamı ile bir savaşın içindeyiz. Şahsi çıkarların değil, ülke çıkarlarının ön planda olması şarttır. Bu arada bazı tiplerin “Biden hala telefon etmedi” demelerini hayretle karşılıyorum. Bu bir “aşağılık kompleksi” tezahürüdür. Siyonist, Rum ve Ermeni uşağı, azılı Türk ve İslam düşmanı Biden, telefon etti, bir işe mi yaradı? İkiyüzlülükleri, ihanetleri, iftiraları, yalancılıkları, terör tertipçilikleri mi değişti? Bence Biden arayınca sayın Cumhurbaşkanı telefona çıkmamalı, meşgul olduğunu söylemeliydi. Kemal Arıkan’ı şehit eden terörist Sasunya’nın tahliyesini protesto etmeliydi. (Yetkili bir makamda olsam bir ekip gönderir, Sasunya denen köpeği itlaf ettirirdim.)
Ve görüşme yapıldı da ne oldu? Bir sürü boş laf… Neticede kinini kustu, soykırım iftirasına sarıldı.


20- a) Halkımız, PKK’nın bir Ermeni terör örgütü olduğunu; ABD, Almanya, Fransa başta olmak üzere, Türkiye düşmanlarının tetikçisi olarak görev yaptığını Diplomatlarını kalleşçe şehit eden Asala çetesinin devamı olduğunu, Ermeni, Sırp, Rum ırklarının ve Siyonistlerin daima Türkiye’yi bölmek isteyenlere hizmet ettiğini; kalkınmamızın önünü kestiğini (sadece verdikleri maddi zarar 1.1 trilyon doların üzerindedir. Binlerce insanımız canını kaybetmiş veya sakat kalmıştır. Doğu ve Güneydoğu’da yaşayanlara çok büyük kötülükler yapılmıştır.) iyice anlamalıdır. (Ve NATO ülkelerinin büyük bölümü terör destekçisidir.)

b) Türk ve İslam düşmanı Macron, illimünati çetesinin reislerinden Roschild’ın bir memuru idi. Şimdi onun emirlerini uygulamaktadır. Şu anda Fransa’da derin devletin büyük bir baskısı vardır. Hukuk düzeni ve demokrasi yoktur. Her şey Siyonistlerin ve İsrail’in çıkarlarına göre tertip edilmektedir. Tüm medya da emirlerindedir. Bu kişiden dostluk beklemek ahmaklıktır.

c) Biden’ın ahlaksızca davranışlarına ve Ermeni yaygaralarına cevaben çok ciddi bir karşı taarruza, propaganda atağına girmeliyiz. Mesela TRT çok etkili bir dizi olan “Duvardaki Kan” tekrar oynatmalıdır. Ayrıca Ermeniler yaptığı katliamlar ve ihanetler anlatılmalıdır. (Van’ı Ermenilerden temizleyen Ali İhsan Sabis Paşa’nın ve Erzurum’u temizleyen Kazım Karabekir’in hatıraları çok önemlidir. “Bir zamanlar Kıbrıs” dizisini gerçekleştirenlere gönülden teşekkürler.)

d) Sırp katillerin, 1389 yılı zaferimizin, 600. Yılında yaptığı “intikam yemini ve alçakça katliamları” unutulmamalıdır.

e) Genç nesillere; Fransa, Belçika, Hollanda, İspanya, Portekiz, İtalya vb.nin kanlı tarihleri, İngiltere’nin yaptığı 20’den fazla “soykırımı” ve ABD’nin yaptığı soykırımları (Kızılderililer, zenciler, Vietnam vb.) ile dünyanın her tarafında yaptığı veya yaptırdığı “darbeler” (Türkiye, Şili, Endonezya, Panama, Haiti, Bolivya, İran, Nikaragua, Arjantin, Küba, Yemen, Sudan, Mısır, Irak, Kuzey Afrika, Libya, Suriye, Afganistan, Pakistan vs.) ve de “mevcut soygun düzeni” iyice anlatılmalıdır. Güney ve Orta Amerika’nın/Çin ve Hindistan’ın/Orta Doğu’nun/Afganistan’ın/Afrika’nın / tüm dünyanın nasıl soyulduğu öğretilmelidir.  Bu sömürücü zümrenin emrindeki “Ekonomik Değerlendirme Kuruluşlarının” ne kadar ahlaksız olduğu gösterilmelidir. (Devamlı ceza almaktadırlar.) Güya, düşmanlık rolü yapan, ABD ile Çin’in arasındaki ticaret hacminin 6,5 trilyon dolar olduğuna dikkat çekilmelidir. Jeopolitik avantajlarımız, “İpek Yolu”nun önemi vb. konular öğretilmelidir.
Ne yazık ki; gündemimizi, zirve yapan covid salgını, Merkez Bankasındaki buharlaşan 128 milyar dolar, Bitcoin vurgunu, ekonomik kriz, işsizlik, fakirlik, yolsuzluklar yasaklanan “Andımız” politik kavgalar, Montrö Anlaşması vb. işgal etmektedir…
-Etrafımız ateş çemberi ile çevrili, biz nelerle uğraşıyoruz? Lütfen akıllı olalım.
-Not: Sayın Cumhurbaşkanı, hazirandaki NATO toplantısında, Biden’la kesinlikle muhatap olmamalıdır.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar