Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 23 Nisan 2021 Cuma

22.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 23 Nisan 2021 Cuma. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Benim balonlarım vardı

Dünyanın en keyifli, en coşkulu, bol kahkahalı limonlu dondurmalı zamanıdır çocukluk… Kıymetini bilemedin… Sürekli büyümek istedin… Büyüyünce kendi başına dışarı çıkabilecektin… Annenin elini tutmak zorunda kalmayacaktın… Ablanın çantalarını değil, kendi çantanı takacaktın koluna… Büyüyünce anladın… Sana uzanan elin kıymetini… Ablanın kokusu sinmiş çantanın özlemini… Küçükken hepimizin vazgeçemediği oyuncakları vardı… Seninkiler hangisiydi, bilemiyorum… Ama benim balonlarım vardı… En sevdiğim ise maviydi…

 

Şahane Zamanlama

Saatin olmadan sokağa adım atmıyorsun… Evde duvarların saat dolu… Madem bu kadar çok değerli buluyorsun zamanı… O zaman neden vaktini boşa harcıyorsun? Yapabileceğin bunca şey varken… Görülecek yerler, alınacak kitaplar, sevilecek kediler… Neden zamanını yönetemiyorsun?

Bugün Ay Başak Burcu’nda seyr-ü seferde… Ay Başak’ta olduğu zaman… Bize kendimize çeki düzen verme fırsatı verir… Hayatımızın yönünü belirlemede destek olur…Duygularıma eleştiri ve mükemmeli yakalama arzusu egemen olur…İç güdülerimiz bize yaşamımızın aksayan yanlarını ya da eksik yönleri bulmada yardımcı olur…Yine bugün günlük işlerimizi her zamankinden daha fazla önemseyebiliriz. Ve sağlığımıza da dikkatli olabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Planlı, programlı, düzenli çalışma temponla göz doldurabilirsin… İşlerini çabucak bitirirsen yeni haftaya daha rahat başlayabilirsin. Yalnız detaylarda boğulmamaya çalışırsan iyi olur.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Hayatının keyfili yönlerini yeniden gözden geçirebilirsin… Fazla tembellik mi ediyorsun keyif çatısı altında? Sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınıyor musun huzurun kaçmasın diye?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Nefsinin tuzaklarına düşmekten kaçın… Mesela, eleştirme kimseyi, arkasından konuşma kimsenin… Kime üzüldüysen, sıkıldıysan ona anlat düşüncelerini… Ama konuşma arkasından ve şikâyet etme yaşadıklarından. Şükret.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Zaman sana yetmeyebilir… Her ne yapıyorsan… İster işte, ister evde… Çok çalışacaksın demek ki… Çok üreteceksin… Çok hizmet edeceksin… Bir bakacaksın ki akşam olmuş…Tıpkı hayat gibi…

Aslan ve Yükselen Aslan

Herkesin hayatında bir kuyruklu yıldızı vardır… Elini uzattığında seni göklere çıkaran… Seni bir yıldız gibi parlatan… Seninle “bir” olan… Sana değer veren… Sahi, senin bir kuyruklu yıldızın var mı?

Başak ve Yükselen Başak

Bir gün lazım olur diye saklıyorsun ya bir şeyleri… Mutluluklarını da mı saklıyorsun? Neşeni de mi saklıyorsun? Niye korkuyorsun mutlu olmaktan? Hadi bugün bir iyilik yap… Bir çocuk sevincine bürün tepeden tırnağa…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Temizlik yapmak ister misin? Zihninin karanlık kuyularını…Böylece içten içe belki kendini eleştirmekten vazgeçebilirsin… Kendini hırpalamaktan vazgeçebilirsin… Kendini kendine şikâyet etmekten vazgeçebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Çok yordun kendini… Çok koşturmalı geçti hafta, öyle değil mi? Oradan oraya… Belki kısa bir film molası… Kısa bir arkadaş molası… Kısa bir sohbet molası… Kısa bir nefes molası… İyi gelebilir sana.

Yay ve Yükselen Yay

Aslında sende kendince düzenlesin… Ama işte gel gör ki… Galiba başkasına göre düzenli değilsin… Belki evde biraz düzenli olmak iyi olabilir. Ne dersin? Böylece şikayet, memnuniyetsizlik, eleştiri üçlüsü gelmez üzerine…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Hatırlamak insanı çok yoruyor… Hatırlamak ruhu çok yoruyor… Bakınca geçtiğin yolları, yaşadığın sancıları, göğüs gerdiğin olayları… Ne çok yoruluyorsun… Ama hatırlayınca insan ne güzel başlıyor yeni yaşamına, öyle değil mi?

Kova ve Yükselen Kova

Ne güzel oturuyordun koltuğunda… Zengin kalkışı yaptın birden… Aklına ne geldi bilmiyorum… Hazır zenginlik demişken… Maddi hesaplarına bir göz atar mısın?

Balık ve Yükselen Balık

Uzaktan bakınca… İş göründüğü gibi değil… Uzaktan bakınca… Bazı şeyleri çok net göremezsin… İneceğin durağı, sana el sallayanı, sana el uzatanı… O yüzden biraz yakından bakmaya çalış… En azından bugün…

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar