Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2021 Çarşamba

20.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Aklıma yazdım

Değişirsin… Değişmek durumundasın… Evvel zaman içinde… Değişir fikirlerin, hayallerin…Değişime direnmek rüzgara karşı koymak gibi aslında… Teoride bunları biliyorsun zaten… İş uygulamaya gelince… Mümkün değil… Bir adım bile kıpırdamıyorsun yerinde… Sahi, kaç zaman oldu pencere kenarında bekleyeli?

Şimdi yeni bir yolculuk başlıyor gökyüzünde… İletişim gezegeni Merkür, Boğa Burcu’na girişi yapıyor… 4 Mayıs’a kadar… Bu seyr-ü sefer esnasında uzun vadeli ve kalıcı kararlar alabiliriz. Yavaş yavaş, hazmederek öğreniriz bir şeyleri… Aynı zamanda sabit fikirli olabiliriz… Ve biraz da dikkat etmeliyiz. Neye mi? İnatçı ve önyargılı olmamaya…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN

Koç ve Yükselen Koç

 Evet, öncüsün, lidersin. Bulunduğun her ortama hareket getiriyorsun. Peki, senin için sabit yönlerin yok mu? Konu değerlerin olunca, konu eşyaların olunca, konu eşyanı sahiplenmek olunca. O zaman iş değişiyor, öyle değil mi? Bazı şeyleri atmak, bazı şeylerle vedalaşmak sana zor geliyor. Unutma… Zihnin ve eşyaların arasındaki doğru orantıyı… Çok eşya, lüzumsuz eşya zihni bulanıklaştırır. Yeni yolculuğun sırasında, bu gerçeği öğrenebilirsin. Yeter ki sen iyi bir öğrenci ol.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bir fikrin var. Uzun zamandır üzerinde düşünüyorsun. Planlarının ana ekseni ise kendi üzerine kurulu. Bu yolculukla birlikte kendinle ilgili yeni fikirler edinebilirsin. Mesela neden bu kadar inatçısın? Neden değişim denince köşe bucak kaçıyorsun? Neden yemek yemeğe bu kadar düşkünsün?

İkizler ve Yükselen İkizler:

Aslında hepimizin sakladıkları vardır bilinçaltı dediğimiz sandıklarda. Tıpkı senin gibi. Sarı lekeli sandıklarda neler saklı? Hangi korkuların, hangi kaygıların gizli? Şimdi bu yolculukla sana kaygıların, vesveselerin ve endişelerin üzerine düşünme yolunu öğrenebilirsin. Tabi öğrenmeye niyet edersen.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Fikirlerin ve düşüncelerin mi seni bu kadar popüler yapan arkadaşlarının arasında? O yüzden mi telefonların susmuyor? Şimdi yeni bir yolculuk başlıyor yaşamında. Ve sen yeni bir şeyler öğrenebilirsin dostluğa dair, arkadaşlığa dair. Arkadaşlarınla bir aradayken keyifli misin? Huzurlu musun onların yanında? Yoksa fikir ayrılığımı yaşıyorsunuz birlikteyken?

Aslan ve Yükselen Aslan

 Konuşmak…Ama ses tonunu ayarlayarak konuşabilmek. Bağırmadan, sakince ve öfkelenmeden. Kelimelerinden sen sorumlusun. Gönül kırmak değil mi zaten en büyük günah? O yüzden dikkat etmek gerekiyor sözcüklerine. Madem yeni bir yolculuk var önünde. Sen de öğretilerini iyi dinle. Sana hayat yolunda sabırlı olmayı, güçlü olmayı ve serinkanlı düşünmeyi anlatıyor.

Başak ve Yükselen Başak

 Öğrenmek için uzaklara gitmeye gerek yok. Kendine baksan. Kendi kitaplığına ya da. En çok hangi kitaplarını seviyorsun. Sana sabrı öğreteni mi? Ya da hayatını huzurla yaşaman gerektiğini öğreten mi? Ya da inatçılıktan, sabit fikirlilikten, tembellikten uzak durmanı anlatana mı? Bu yolculukta eğitim hayatınla ilgili gelişmeler yaşayabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi

 Hayat, kâr-zarar hesapların değil midir biraz da? Yanına kâr kalanlar mesela. Harcamayıp biriktirdiklerin. Tasarruf hesabında yer alan iyi gün akçelerin mesela. Bu yolculukla birlikte, tasarruflu olmayı öğrenebilirsin. Paranın değerini bilmeyi, harcama yaparken mantıklı davranmayı öğrenebilirisin. Ve elbette yaşadığın krizlerden ders almayı.

Akrep ve Yükselen Akrep

 Sen seversin toprağı. Kendini en iyi toprakla anlayabilirsin. Toprak senin bendin değil midir? Yoksa bir hedefin olmadan akar gidersin. Bu yolculukta toprak yanınla, evliliğinle yüzleşmek durumunda kalabilirsin. Sabrediyor musun bir şeylere? Yoksa katlanmayı sabretmek mi sanıyorsun? Eşinin tembel tavırlarımı seni bu kadar zorlayan? Ya da zihnen evliliğe hazır mısın?

Yay ve Yükselen Yay

Yapabileceğinin en iyisini yapmalısın. Bazen tembellik çukuruna düşebiliyorsun. Bir şeyleri bitirebilmek için başlaman gerekiyor. Bu yolculukla, çalışma ortamında öğrenmen gerekenleri öğrenebilirsin. İş yaşamında fikirlerini ortaya koyarken kararlı olmanı, sabırlı davranmanı, huzuru korumanın önemini gösterebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

 Yeni bir fikrin mi var bu aralar? Mesela, hobi edinmek üzere. Sen bir şeye el attığında mutlaka sonuna kadar tamamlamak istersin. Bu yolculuğunda sana hobinde kararlı davranmayı öğretiyor. Ve bu hobinle para kazanma şansı yakalayabilirsin. Bu haber seni mutlu etmiş olabilir. Para tutma yollarını en iyi sen bilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:

Her zaman başarılı olamazsın. Yenilerek mücadeleyi öğrenmen gerekiyor. Öğrendiklerini de unutmaman. Bu yolculukta ailenle ilgili, düşüncelerini, fikirlerini güncellemeni sağlıyor. Evinle ilgili düşündüklerini hayata geçirebilirsin. Ve belki daha iyi anlayabilirsin anneni, babanı…Belki de kendi aileni kurma zamanın gelmiştir.

Balık ve Yükselen Balık

Belki de biraz hak tanımalısın kendine. Bu kadar fazla yüklenmemelisin. Sonuçta sen de biraz nefes almalısın. Belki de işe düşüncelerinden başlamalısın. Bu yolculukla düşüncelerinde sabırlı ve kararlı olmayı öğrenebilirsin. Fikirlerinde, kaygının ve karamsarlığının yerini, huzur ve keyifle değiştirmeyi öğrenebilirsin.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 13 Mayıs 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 12 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar