Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 10-11 Nisan 2021 Cumartesi Pazar

9.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gidenlerin ardından

Kim giden, kim kalan… Kim ölen, kim yaşayan… Giden mi mutsuz, kalan mı dağılan? Hayat, hiç sormadığın soruları sordurtuyor bazen… Hiç ummadığın, aklının köşesinden bile geçmeyen vedaları yaşatıyor…  Gidenlerin ardından sen kalıyorsun geride… Ama eski senden eser bile kalmıyor… Herkes fark ediyor ne kadar değiştiğini… Evet, değiştiriyor seni her veda… Gidenlerin ardında sadece bir umut ayakta tutuyor seni… “Elbet bir gün buluşacağız”

Bugün… Gökyüzünde Merkür Koç Burcu’nda hızlı adımlarla ilerlerken, öğretmen Satürn’le birbirini destekliyor. Biz de bu sayede, bizi engelleyen durumları daha net görebiliriz. Hangi düşünce kalıplarına takılıp kaldığımızı, ifadelerimizdeki eksik yönlerimizi öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… Kararlarında bencil değil, kendini düşünmek egemen olabilir. Aynalarla meşgul olabilirsin. Ayna demişken, karşında gördüğün kişiyi beğeniyor musun?

Boğa ve Yükselen Boğa: Bugün… Kariyerinle ilgili konularda, mesleğinle ilgili konularda kendine yeni çözümler bulabilirsin. Belki de ilerlemek konusunda, terfi almak konusunda yeteri kadar istekli değilsindir. Belki de korkuyorsundur ünvanlardan.

İkizler ve Yükselen ikizler:Bugün…  Arkadaşlarınla birlikte, keyifli zaman dilimleri geçirebilirsin. Belki de aldığın eğitimler, gezdiğin rotalar arkadaşlarına fikir verebilir. Belki de bir umudunu kâğıda aktarabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Kariyer konularınla ilgilenirken öte yandan finansal tabloların tansiyon yükselmesine neden olabilir. Şaka bir yana. Önlemini şimdiden almalısın harcamaların. Kredi çekmek için belki de uygun zaman değildir bu dönem.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün… Belki de bu yabancılık hissidir ilişkinle ilgili soru işareti yaratan. Sen seversin bitirmeyi nokta koyarak. Virgül koyarak başka bir cümleye geçmeyi de seversin. Ama soru işaretleri pek sana göre değil.

Başak ve Yükselen Başak: Bugün… Çalışma hayatınla ilgili, günlük işlerinle ilgili farklı bir adım atabilirsin. Belki de düzenini değiştirmen gerekiyordur artık. Belki de bu koşullar sana uygun değildir. Belki de kendini yeterince gösteremiyorsundur.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Belki de çok fazla dile getirmemen gerekiyordur. Neyi mi? İlişkini resmiyete taşımak için konuşmayı. Belki de bazen akışına bırakman gerekiyordur. Acele etme…

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün… Evini düzenlemeye ne dersin? Toparlamaya…Kıyı köşe, dip temizliği yapman için özel bir gün olabilir. Çekmecelerini düzenle mesela…Sabit fikirli eşyalarını, orijinal mobilyalarla değiştirmeye ne dersin? En azından zihninden yapabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Bugün… Belki de kendini daha rahat anlatma koşullarına sahip olabilirsin. En azından birlikte yürüdüğün insana. İsteklerini ima yoluyla değil, doğrudan anlatabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün… Beklediğin maddi desteğin, ailenden gelebilir. Ya da sen ailenin maddi sıkıntılarına bir çözüm getirebilirsin. Bu arada kendini, değerlerini yeniden gözden geçirmekte fayda var.

Kova ve Yükselen Kova: Bugün… Başka insanların dışında kendini düşünmeyi öğrenebilirsin. Neden olmasın? Ailen, arkadaşların, kardeşin, sokak kedisi bile nasibini alıyor ilginden… Ama bir tek kendine bakmayı bilmiyorsun.

Balık ve Yükselen Balık: Bugün… İstersen işten doğrudan eve uğra… Çarşıda, alışveriş merkezinde fazla zaman geçirme. Ya da kredi kartlarını evde bırakmayı deneyebilirsin. Sonuçta ayakkabı koleksiyonu yapmanın bir anlamı yok öyle değil mi?

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 14 Mayıs 2021 Cuma. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 13 Mayıs 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 12 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar