Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 6 Nisan 2021 Salı

5.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 6 Nisan 2021 Salı Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Uzak Görüş

Gördüğünü iddia ediyorsun… Ama yere düşen çöpü görmüyorsun… Gördüğünü iddia ediyorsun… Üstüne basıp geçiyorsun sorunların…Gördüğünü iddia ediyorsun… Yanı başında olanların bile farkında değilsin… Gördüğünü iddia ediyorsun…  Zili kim çalıyor bilmiyorsun…

Bugün… Ay Kova Burcu’nda seyr-ü sefer ederken… Biz de duygularımızda iyimserlik havasını yakalayabiliriz. Paylaşmaya açık olabiliriz. Bencillikten sıyrılabiliriz. Maddi değerlerin peşinde koşmaktan vazgeçebiliriz. Dünyada bizden başka birilerinin yaşadığının farkına varabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Bugün… Umutların ve hayallerinin üstüne düşünmeye ne dersin? Elbette, hepimizin büyük umutları var yaşama dair, kendi yaşamımıza dair. Peki, senin umut defterinde neler yazıyor?

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Aslından dünden beri yapman gerekenleri biliyorsun… Alman gereken kararlar yazılı kişisel hedef listende. Ama bir türlü adım atamıyorsun. Atmak istemiyorsun. Konfor alanından çıkmaya ne dersin?

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün… Belki kendi içinde bir yolculuğa çıkmak iyi gelebilir sana. Kendini keşfetmek, kendini okumak… Zaten kitap en iyi arkadaşın değil mi?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Belki de maddi dünyaya geri dönme zamanın gelmiştir. Hesap cüzdanınla, banka kartlarınla, fatura dekontlarınla uğraşmak sana keyif vermeyebilir ama hayatında bir gerçeği.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün… Belki de gölgede kalan bir yönünü keşfedebilirsin. Belki de sanıldığı kadar korkutucu değildir teknoloji. Artık tüm dünya dijitalleşirken belki sende yeni dünya düzenine adapte olmak isteyebilirsin.

Başak ve Yükselen Başak:Bugün… Malum en yoğun iş günü… Ama niyeyse içinden pek çalışmak gelmiyor. Kendini niye bu kadar yorgun hissediyorsun? Nedeni içinden geçenleri çalışma arkadaşlarına söyleyememen olabilir mi?

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Yüzleşmek acı verir ama insanı, insan yapar. Sende yüzleşiyorsun kendinle, yaşamınla. Hayatına keyif katacak, sana iyi gelecek, seni iyi hissettirecek alternatif arayışlar içinde bulabilirsin kendini.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bugün… Eve ait konular yine ana gündeminde. Oradan oraya koş… Herkese yetişmeye çalış. Ev, iş… İş, ev…Derken kendine bir mola zamanı ayırmayı unutma.

Yay ve Yükselen Yay:Bugün… Fazla mı konuşkansın? Birikti mi kelimelerin kaç zamandır? Dinledin, dinlendirdin ruhunu… Şimdi konuşma sırası sende… Hadi bakalım bir sunum yap şimdi geleceğine dair.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün… Kendinle bir antlaşma imzala ve alışveriş sitelerini dolaşma. Gerçi sen nerede, ne zaman harcayacağını bilirsin. Zaten konu kendine aldıkların değil, ailene, eşine, çocuklarına aldıklarında.

Kova ve Yükselen Kova: Bugün… Pencereden bakınca neler gördün? Taze çimen kokusu geldi mi burnuna? Denizin dalgasını işittin mi? Bırak kalbini özgür… İçine umut yerleşsin. Umut yeşertsin gönlünü

Balık ve Yükselen Balık: Bugün… Nereye kayboldun yine? Masandaki dosya yığınları gibi arada kayboluyorsun. Ararsan bulursun kendini.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 12 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar