Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 3-4 Nisan 2021 Cumartesi Pazar

2.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 3-4 Nisan 2021 Cumartesi Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Saatini “sonra”ya mı ayarladın?

Niye vaktinde yapmıyorsun bir şeyleri? Niye sürekli erteliyorsun? Üstelik bu yüzden başına türlü sıkıntılar gelmedi mi? Azimle ders almıyorsun… Hep sonra… Ya sonra diye bir şey yoksa? Ya çok geç kalırsan? Ya artık aradığın kişi aynı adreste oturmuyorsa? Saatini “ sonra” ya ayarlamaktan vazgeç… Benden söylemesi…

Bugün… Ay Oğlak Burcu’nda… Madem Ay Oğlak Burcu’nda…Biz de duygulardan ziyade mantığı devreye alırız iç güdülerimizde. Günün seyir defterinin etkisiyle, duygularımızı kontrol etmeyi öğrenebilir, sebatkâr tavırlar içinde olabilir, duruşumuzu koruyabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Soru soruyorsun… Ama sorduğun soruların yanıtlarını yine kendin veriyorsun. Madem dinlemeyeceksin niye soruyorsun? Niye hem kendinin, hem de başkasının zamanını boşa harcıyorsun? Biliyorsun geçen zaman geri gelmiyor.

Boğa ve Yükselen Boğa: Gezdiğin yerler izini taşıyor. Geçtiğin her hayatta var adım izin. Bazen de… Senden sert tepkiler beklemedikleri için şaşırıyorlar. Sanıyorlar ki istediğimiz her şeyi yaptırırız. İstediğimiz an bize her olanağı sunar. Ama işte senin de hayattan aldığın dersler var. Çok şükür ders notlarını güzel tutuyorsun.

İkizler ve Yükselen İkizler: Biliyorsun… Otokontrol diye bir tanımlama var. Kendi hayatının kontrolünü yapabilmelisin. Kararlarında da fren olmalı, konuşmalarında da. Bilirsin, kalp yama tutmaz. Bir yerden başla istersen kendini kontrol etmeye. Mesela hesaplarından.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün Ay 28 günlük yolculuğunda seninle karşı karşıya geliyor. Güneş’in ve Ay karşı karşıya. Tam bir dolunay etkisi. Bilirsin dolunay Ay’ın en ışık yansıtan halidir. Sen de karanlıkta kalan yönlerini aydınlat. Mesela fazla mı soğuk davranıyorsun? Aşırı mı kontrol ediyorsun herkesi?

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün… Fazla mı mükemmeliyetçi misin? Belki de o yüzden tamamlanamıyor işler. Ama bence doğru yapıyorsun. Artık kimse kurallara uymuyor. Yazım yanlışlarını düzelteceksin ki ifadende eksik bir şey kalmasın. Noktalama işaretlerini de yerinde kullanmayı bileceksin. Hayatında nerede nokta, nerede virgül kullanacağını bilmeli insan. Bu aralar soru işaretlerin mi fazla yoksa bana mı öyle geliyor?

Başak ve Yükselen Başak: Bir şeyler yapman gerekiyor artık. Sana iyi gelecek şeyler. Yoksa zaman kaybettiğin hissin giderek büyüyecek içinde. Boş zamanlarını nasıl değerlendirdiğin önemli. Koltukta oturarak mı, hayata katılarak mı? Kendin için bir şeyler yapmalısın artık… Mazeret yerine yeni öyküler üretmeye ne dersin?

Terazi ve Yükselen Terazi:En dipte… Gerçekte sen kimsin? Bazen fazla mı buyurgan davranıyorsun? İnsan, yuvada ne görüyorsa onu yapıyor yaş aldıkça galiba. Babana mı benziyorsun giderek?

Akrep ve Yükselen Akrep: Kapat evinin kapısını. Dışarıda kalsın her şey. Ve senin için yok hükmünde olanlar. Yarım bıraktığın kitabını okuyabilirsin böylece. Hiçbir şeyi yarım bırakmayı sevmezken neden yarım bırakıyorsun “ oku”malarını?

Yay ve Yükselen Yay: Bazen yeniden inşa etmek gerekiyor değerlerini Çünkü unutuyorsun içinde bulunduğun kaybolma düzeninde. Daha çok kazanma hırsı kaybettirmiyor mu vefayı? “ Masa” arzusu kaybettirmiyor mu merhamet duygunu? Bir düşün.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün…Sana özel yeni ay günlüğünün ilk günü. Ne yapmak istersin? Yürüyüşlerine başlamak ya da saç modelini değiştirmek. Ya da hayata bakış açında değişiklik yapabilirsin. Mesela bugün bırak evi dağınık kalsın. Bir günden bir şey olmaz. 24 saatlik zamanı kendine ayır. Yapabilirsin bence.

Kova ve Yükselen Kova: Bu kadar özgür ruhlusun. Keşke düşlerinde böyle bağımsızlık koksa. Oysa o kadar bağımlısın ki geçmişe, artık ölü doğmuş duygulara. Yeni bir yön vermen gerek kendine. Karamsarlık izi taşımayan

Balık ve Yükselen Balık: Bugün yine kilit roldesin. Arkadaşlarının tıkandığı konularda yine anahtar sensin. Danışmanlık hattı gibi çalışıyorsun. Herkes akıl danışıyor sana. Aslında dikkatli dinlersen sadece kendi sorunlarını anlattıklarını anlayacaksın. Soruyorlar mı sana “ Nasılsın?” diye.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar