Facebook ta paylaştweet le

Soygun düzeni…

2.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sık sık; Türkiye’nin, en kalleş/ikiyüzlü/vefasız/saygısız/yalancı/her türlü ahlaki değerden nasipsiz düşmanının ABD olduğunu; kesinlikle, müttefik/stratejik/ortak vb. sıfatları taşımadığını; bu ülke yönetiminin, tüm dünyayı soyduğunu, kana buladığını, her türlü terör örgütünün kurucusu ve yöneticisi olduğunu hatırlatma ihtiyacı duyuyorum. Zira; güçlendiği tarihten itibaren, ABD her gün, yeni bir kalleşlik, ihanet, provokasyon sergilemiştir. Ülkemizi bölmek, parçalamak için her türlü yola başvurmuştur. 150 yılı aşkın süredir; Türk ve İslâm düşmanı, Siyonizmin ve evanjelizmin uşağıdır. Bizi kölesi gibi görmüştür. (Gerçi, son dönemlere kadar, tüm yönetimler, ABD’nin emir kulu olmuştur. Şahsiyetsiz icraatlar sergilemiştir. Şimdi problem, Türkiye’nin, daha bağımsız hareket etme arzusundan doğmaktadır. S/400 vs. bahanedir. Tekrar kölelik düzenine dönmemiz ve ABD’nin düşmanlarına karşı, bizim de düşmanlık etmemiz istenmektedir. Bunun için; her türlü baskı, tehdit, şantaj, hakaret uygulanmaktadır. Ve kesinlikle arada bir söylenen tatlı söze inanmamalıyız.)

1- Bizim derdimiz, ABD halkı ile ilgili değildir. Zira ABD halkı da zavallıdır. Bir avuç Siyonist-Evanjelist tarafından yönetilmektedir. Köle gibi çalıştırılmakta, devamlı istismar edilmektedirler. Seçimler vs. göstermelik ve anlamsızdır. Zira, kim seçilirse seçilsin, güç odaklarının emrindedir. Başkanlar kukladır, emredileni yapmaktadırlar. Milyonlarca kişi, açtır, sokaklarda yaşamaktadır. İşsizlik zirve yapmıştır. Salgında yüz binlerce kayıp verilmiştir. Cinayetler, ırkçılık, bölünmüşlük, islamofobi had safhaya ulaşmıştır. Yönetimin en önemli görevi, sadece ve sadece İsrail’e hizmet etmektir ve bunun için (Başta Orta/Doğu olmak üzere) tüm dünyada kaos üretmektedirler.


a) En zengin %1, diğer %99’dan daha fazla imkâna sahiptir. (281 Trilyon Dolara ulaşan küresel borcun büyük bölümünü yönetmektedirler.)


b) Bütün FED’ler, 8 Siyonist ailenin yönetimindedir. Tüm ekonomiye bunlar hâkimdir.


c) Kurulduğu günden itibaren, kölelikle gelişen, ABD ekonomisini, 6 büyük banka yönetmektedir. ABD kabinesindeki 10 bakan Yahudi’dir.


2- İllimünati Çetesi, tüm dünyada olduğu gibi, ABD’de de egemendir. Tüm ipler, (Yönetim, finans, medya, iç ve dış politika) ellerindedir.


a) Yönetimde, (İngiltere, İspanya, vb. kraliyet aileleri dahil olmak üzere) Yahudi Roschild, Warburg, Shift, Morgan, Oppenheimer, aileleri ile (Protestan) Rockefeller ve Andrew Carnegie aileleri; hakimdir. Hepsi, İsrail’e uşaklık konusunda hemfikirdir. (Gûya, Komünist olan Çin’i de büyük ölçüde Li Ailesi yönetmektedir.)


b) Bu soygun çetesinin geniş bir ağı vardır;
-Bilderberg, NATO, Dünya Bankası, İMF, FAO, AB, Birleşmiş Milletler, Derecelendirme kuruluşları; vs.
-STK’lar; B’nai Brith, The Pilgrims Society, Tavistock İnstitute, Chatham House, CFR, Trilateral  Comission, Mason Locaları, (ABD Bağımsızlık Bildirisini imzalayan 56 kişinin, 50’si Mason’du.)
-Üniversiteler, (Oxford, Harvard, Yale, Colombia başta olmak üzere),
-Sayısız dergi, gazete, televizyon, film şirketi;
-Vakıflar; Carnegie, Ford, Rockefeller, Soros, Gates vs. (Amaçları, küreselleştirme, Sekülarizm, Irksal hijyen, istenmeyen ırkların üremelerine izin vermemek, soykırımı vb.);


c) İllimünati’nin kuruluş düzeni; Seçkinler Cemiyeti (Society Of Elect)/ Hacılar Cemiyeti (The Pilgrims Society)/ Yuvarlak Masa (Raund Tabla) şeklindedir. Hepsinde, Kabala öğretisi hâkimdir. 


d) Finans, gıda, ilaç, su, enerji, tarım, sinema, medya, silah, meşrubat, zirai ilaç ve gübre vb. tüm önemli sektörlere sahip; beynelmilel çaptaki şirketler, finans kurumları, vs. (Mesela İsviçre’de merkezi bulunan, “Uluslararası Ödemeler Bankası-BİS”; Hem Hitler’i hem de Bolşevikleri desteklemiştir. 1930 krizini de düzenlemiştir. Her iki dünya harbinin altyapısını da hazırlayan, bu çetenin banka ve şirketleridir. Hitler’e Yahudileri yok etmesi için gerekli gazı satanlar da bunlardır.) (Çin ile birlikte atmosferi en çok kirleten; her türlü biyolojik, kimyasal silahı üreten; HAARP Teknolojisine sahip olan da bunlardır. İklimle oynayabilmekte, uzaktan beyinleri kontrol edebilmekte, suni depremler yapabilmekte, salgın hastalıklar çıkarabilmektedirler. Şu an hedefleri, tüm insanlara çip takmaktır; kölelik düzenini kurmaktır. Bu çete; 2020’de, 21 savaşı ve 200’den fazla iç savaşı tertiplemiştir.)


3- Bütün bu imkânlara rağmen; ABD yönetimi, Rusya’dan ve Çin’den, (hatta Kuzey Kore’den) çok korkmaktadır. İçindeki korkuyu, bölünmeyi, parçalanmayı perdelemek için yüksek perdeden atıp tutmakta; her tarafa tehditler ve hakaretler yağdırmaktadır. Ancak, korkunun ecele faydası olmayacak; ABD gittikçe güç kaybedecektir. Destek istediği; Japonya, Güney Kore ve Hindistan’dan da umduğunu bulamayacaktır. (Türkiye’yi ise zaten kaybetmiştir.) Yaptığı soygunların, döktüğü masum kanlarının, soykırımların cezasını çekecektir.


Not: Yazımda, Sn. Murat Akan’ın “Kıyamet Planı” kitabından çok yararlandım.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar