Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 2 Nisan 2021 Cuma

1.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 2 Nisan 2021 Cuma Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Hiç ummadığın anda

Her şeyi planlayabilirsin belki… Yapacağın yemeği, alacağın krediyi, toplantını… Planlayabilirsin… Ama gönül senden bağımsız yazar öyküsünü… Sana da yapacak bir şey kalmaz… Mecbur kalırsın gönlünün kahramanıyla yeni zamanlar yaşamaya. Keşke her mecburiyet böyle gönülden olsa…

Bugün… Aşk denince akla gelen Venüs’le, enerji ve mücadele gücü Mars birbirine destek veriyor. Madem destek geliyor… O zaman bizde, ilişkilerimizde kendi tavırlarımızı gözden geçirelim. Bencil miyiz? Sadece kendi dediklerimiz olsun mu diyoruz? Karşımızdakini dinleyebiliyor muyuz? Ortak bir paydada buluşabiliyor muyuz? Ne dersin?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Her şeyin en doğrusunu sen bilmezsin. Bir şeyi aklına koydun mu illa yapacaksın. Sonunu düşünmeden… Bu kez farklı bir şey yap. Başka birine daha kulak ver.

Boğa ve Yükselen Boğa: İşler kontrolünden mi çıktı? Çok mutlu değilsin bazı şeylerin senden bağımsız gerçekleşmesinde. Ama kontrol altında tutabileceğin şeyler de var. Mesela bütçen .

İkizler ve Yükselen İkizler:Öfkeni kontrol etmelisin. Sakin kalmak sana kazanç getirebilir. Özellikle bugünlerde, arkadaşlarınla olan konularda, paylaşımlarda öfkelenmemeye çalışmalısın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Söylemezsen olmaz. Söylemezsen kimse bilmez. Sen anlat yapabileceklerini, hedeflerini, düşlerini. Üzerinden yükünü at… Gerisini düşünme.

Aslan ve Yükselen Aslan:Cesaret diğer adın değil mi? Niye o zaman cesur hissetmiyorsun kendini? Bilgilerine mi güvenmiyorsun? Yoksa…

Başak ve Yükselen Başak:Eğer, emeklerinin karşılığını almadığını düşünüyorsan… Finansal anlamda kazançların seni mutlu etmiyorsa… O zaman harekete geçmenin zamanı gelmedi mi? Öfkelenmeden sakin sakin konuşabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi:Malum… Hayatın en iyi öğretisi karşındaki kişiden gelir. Kendinde değiştirmen gereken yönleri, en iyi karşındakinin tavrından anlarsın… Bu aralar neler fark ediyorsun kendine dair?

Akrep ve Yükselen Akrep: Çalışma koşulların sana kriz senaryoları yaşatıyor olabilir. Olsun en iyi dönüşüm öyküleri kriz anlarında çıkar. Sen seversin krizleri…

Yay ve Yükselen Yay: Belki de bu kadar ısrar etmemelisin… İmza nedir ki? Bağlılık gönülden gelmez mi? Gönülden olmadıktan sonra, attığın imzanın ne anlamı var ?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Hayırlısı… Her şeyin hayırlısı demek gerekiyor. Bazen unutuyorsun bu kelimeyi… Unutma..Başına gelen her şeyin bir hayrı vardır.

Kova ve Yükselen Kova: Yeni bir üslup… Yeni bir tarz…Yeni bir dil… Aşkı yaşamak ve korumak istiyorsan… Kelimelerine ve düşüncelerine dikkat etmelisin.

Balık ve Yükselen Balık:  Bugün… Finans dünyanda seni mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsin. Beklediğin ödemelerin gelebilir. Umarım…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar