Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 31 Mart 2021 Çarşamba

30.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 31 Mart 2021 Çarşamba. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Asla ve Asla

Çok keskin kararlar alıyorsun… Asla diye başlıyorsun cümlelerine… Asla diyerek kestirip atıyorsun kim gelirse sana karşı… Ama daha başındasın kararlarının… Bu kadar iddialı konuşma… Asla…

Bugün… Ay Akrep Burcu’nda… Duygularımız ve sezgilerimiz daha güçlü olabilir. Kendimizi yeniden başlamak için güçlü hissedebiliriz. Bugünün özel etkisiyle kıskançlık, kin gibi kötü huylarımız varsa onlarla yüzleşebilir ve kötü huylarımızı iyi niyetlere dönüştürebilmenin adımını atabiliriz. Hazır Ay Akrep Burcu’nda seyir ediyorken, bakalım bir yaşamımıza… Neleri göz ardı ediyoruz? 

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün…Fazla mı hareketlisin? Bütçeyi denkleştireceğim derken kaynakların su mu kaynatıyor? Her zamanki gibi bilinçsiz harcama yaparsan, denkleştiremezsin bütçeni…Cari işlemler hep açık.

Boğa ve Yükselen Boğa:Başını kaldır ve bir bak bakalım gökyüzüne. Göz alabildiğine mavi…Uçsuz, bucaksız…Sınırsız…Huzur dolu…İnsan ne zaman huzurlu olur? Eksiklerini tamamlayınca, kusurlarını giderince. En çok nasıl insanları eleştiriyorsun? Kıskanç, şüpheci ve kindar insanları mı? Peki, ya sende varsa bu potansiyel huylar?

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün…Ruhunu karmaşadan, kaostan uzak tutabilir misin? Yoksa sağlığınla ilgili yeni sıkıntılar ortaya çıkabilir. Malum, her sıkıntı stresle birlikte daha büyük hale geliyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün…Kendine alternatif kazançlar için istekli hissedebilirsin. Ufak da olsa, akmasa da damlayan bir gelir katkı sağlayabilir bütçene. Belki de hobi olarak başladığın iş yeni kariyer olanağı sunar sana.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün…Ailenle birlikte daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Zaten, dünya bir yana, ailen bir yana değil mi? Her şeyin üstünde gelmiyor mu ailen, annen?

Başak ve Yükselen Başak: Bugün…Kendini daha fazla öğrenmeye adayabilirsin. Bilgileri, yüzeysel olarak değil, daha detaylı, her yönüyle kapsamlı öğrenmek isteyebilirsin. Araştırma faaliyetlerin daha yoğun olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün…Gelir ve giderlerini dengelemek zorunda kalabilirsin. Zaten sen her şeyi dengede tutarsın. En iyi bildiğin şey denge. Ve en hoşuna gitmeyen şey ise dengenin şaşması. Terazinin kefeleri gibi eşit olmalı her şey. Madem o kadar “ dengeli” sin, o zaman hesaplarında denge içinde olsun.

Akrep ve Yükselen Akrep:“ Hak” tanı kendine. Yeni ay misali. Yeni başlangıçlar, yeni yapılanmalar için, kendini aşmak için adımlar atabilirsin. Her şey niyetle başlar. Gülümsemek niyetin en yakın arkadaşı, sevgi ise niyetin can yoldaşıdır. Niyet et, gülümse ve sev.

Yay ve Yükselen Yay:Bir rüyadasın misal aleminde. Uçsuz, bucaksız bir yerlerde. Her yerden fısıltılar geliyor kulağına. “ Hayır yapamazsın. Başaramazsın. Yeterince iyi değilsin” Biliyorsun bunlar senin korku duvarlarının tuğlaları. Ne kadar susturursan zihnini, kendini o kadar iyi “ sen” e dönüştürebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Evet…Sürekli görevlerin var. Yapman gerekenler, ulaşman gerekenler, hedefler. Evet…Bir de sen varsın. Kendine ait sorumlulukların var. O halde bugün kısa bir mola vermeye ne dersin? Arkadaşlarınla bir arada olmaya mesela.

Kova ve Yükselen Kova: Kısıtlamalardan hoşlanmıyorsun. Özgürlük diğer adın ne de olsa. Ama bir noktada özgürlük ve sorumsuzluk kavramını karıştırmaman gerekiyor. Özellikle iş hayatında, prensipli, disiplinli ve sebatkar olmak zorundasın.

Balık ve Yükselen Balık: Bugün…Yeni bir eğitime başlamayı düşünebilirsin. Kendini değiştirmek için, dönüştürmek için yeni bir eğitim programı hazırlayabilirsin. En temel husus kararlı olabilmek. Karar ver ve uygula.

 

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 12 Mayıs 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar