Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 25 Mart 2021 Perşembe

24.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 25 Mart 2021 Perşembe. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Sanmıyorum

Çünkü bir kere hazırladın bavullarını. Yola çıktın. Yeni başlangıçlara yürek gerek… Sende de fazlasıyla var zaten… İnatçısın… Sabırlısın… Sebatkârsın… Ve kararlısın… Geri döneceğini sanmıyorum çıktığın yoldan.

Bugün… Ay Aslan Burcu’nda dolaşıyor…Bugün…Egomuzun tuzaklarına düşmekten kaçınmalıyız. Gurur, kibir ön yargı asla olmamalı hayatımızda. Özgürlüğümüzü ve özgünlüğümüzü korumak isteyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle,

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… Günlerden umut. Büyük umutların var altın yaldızlı puntolarla yazdığın. Umudunu, büyük hayallerini unutma. Her daim aklında tut ve inan. Bir gün mutlaka.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Her zamankinden daha fazla kariyerini düşünebilirsin. Yöneticilerinden alkış almak, onların takdirini kazanmak, onaylanmak, güne özel güdülerin olabilir. Kendini daha fazla sahnede hissedebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler: Biraz ondan, biraz bundan. Potpuri halinde tüm bilgilerin. Her şeyi öğrenmek zorunda değilsin. Tamam, seviyorsun okumayı, öğrenmeyi. Ama bunları hayata geçirmek gerekmez mi?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Aslında en iyi bildiğin konulardan biri de kriz yönetimi. Sakin, soğuk, kararlı, vakur. Sorunları tüm soğukkanlılığınla çözebiliyorsun. Hangi noktadan gelirse gelsin tüm krizleri başarıyla yönetiyorsun. Yine de krizsiz bir hayat diliyorum sana.

Aslan ve Yükselen Aslan:Sahne korkunu yenmelisin artık. Kendi başına da olmayı öğrenmen gerekiyor. Kendini hep başkalarıyla ifade etmeyi seviyorsun. Ama bazı şeyleri kendin çözmeli, hayatın sahnesine tek başına çıkmayı öğrenmelisin.

Başak ve Yükselen Başak:Bugün… Sağlığınla ilgilenmen gerekebilir. Sırt ağrılarını ihmal etmemelisin. Çok çalışıyorsun… Sürekli bilgisayar başındasın.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bugün… İçindeki çocuğu şımartmaya ne dersin? Uzun zamandır yapmayı düşündüğün şeyleri hayata geçirebilirsin. Yeni bir hobiyle, yeni bir başlangıç yapabilirsin hayatında.

Akrep ve Yükselen Akrep:Gururu bir kenara mı bıraksan? Yersiz gururu. Zaten herkes senin iyiliğini düşünüyor. Bugün, aileyle birlikte kendi sarayında olmanın huzurunu tadabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Her söylediğinle takdir toplamak, her anlattığının anında gerçekleşmesini istemek senin doğanda var. Ama bazen “ ben bilirim” havalarından vazgeçmeyi denesen. Her konuda fikir sahibi olabilirsin ama her şeyi bilemezsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… Harcama kalemlerini yeniden gözden geçirebilirsin. Lüks harcamaların yine mi artıyor? Tamam, herkes sever yaşam standartlarını yükseltmeyi. Ama ayağını yorganına göre uzat atasözünü hiç duymadın mı?

Kova ve Yükselen Kova: Bugün… Ay’ın dolunay  halleri dokunuyor sana, ruhuna, kalbine. Sen zaten doğuştan seviyorsun sevmeyi, hayatı. Şimdi yine yeni bir şans var önünde. Neler başarabileceğini en iyi sen biliyorsun.

Balık ve Yükselen Balık: Düşlerinde… Kendi kraliyet sınırlarında yaşıyorsun. Düşlerinde… Eğleniyorsun. Düşlerinde hep ön plandasın. Düşlerinde… Sahnedesin. Ama düşlerinde. Gerçek yaşamda ise detaylarla boğuşmaktan ıskalıyorsun hayatı. Bak pencereden dışarı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 10 Mayıs 2021 Pazartesi Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi.Pazar Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar