Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 23 Mart 2021 Salı

23.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 23 Mart 2021 Salı. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Formül Basit

Söz verdiysen… İki elin kanda da olsa yapacaksın… Eğer yapamayacaksan da söz vermeyeceksin. Nasıl ki sen beklemekten yoruluyorsan… Aynı şeyi başkasına yapmayacaksın. Hayatın denklemi basit… Yaşamak istemediğin şeyi, sen bir başkasına yapmayacaksın.

Bugün… Ay ev sahibi olduğu Yengeç Burcu’nda… Ay Yengeç Burcu’nda gezinirken, biz de merhametli olmayı, vefalı davranmayı, başkaları düşünmeyi öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmek senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Yaşadıklarını unutma. Geçtiğin yolları, taşıdığın yükleri. Kariyerini, mesleki göstergelerinin taşıdığı anlamları yeniden hatırlamanda fayda var. Belki de en ufak eleştiride kendi kabuğuna saklanmaman gerekiyordur. Belki de duygusal kararlarının yerine daha akılcı yaklaşımlara ihtiyacın vardır. Ne dersin?

Boğa ve Yükselen Boğa: Kim demiş sana yapamazsın diye. Niye hâlâ tanıyamıyor en yakınındakiler bile seni? Aklına koyduğunu yapacaksın illa ki. Evet, elbette yeni bir dil öğrenebilirsin. Belki de sosyal paylaşım sitesi açabilirsin. Her şeyi yapabilirsin. Yeter ki iste.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugün… Kendini vergi makbuzları, fatura dekontları düzenlerken bulabilirsin. Ödemelerinle ilgilenirken bir de. İnsan çalışınca her borcu öder. Peki, can borcu?

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün… Ay sana diyor ki: “ Bırak, geride kalsın kaygıların, endişelerin. O bunu söyledi, bu öyle dedi. Bırak tüm bunları. Sadece sana özel Dolunay ışığı gönderiyorum. Sen de bu hediyeyi tüm kalbinle kabul et.”

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün… Çalışma arkadaşlarınla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Onların, duygusal çalkantıları, endişe bulutları seni uğraştırabilir. Sen tabiî ki elinden gelenin en iyisini yapmalısın. Ama unutma, herkesin hayatı kendine özel.

Başak ve Yükselen Başak: Bugün… Kendini iyi hissetmek adına, tamamen iyi niyetle… Kendini mutfakta bulabilirsin. Yeni bir hobi geliştiriyorsun galiba. Bu aralar, fırın ve kek kalıpların en iyi arkadaşların.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bugün… Ay ev sahibi. Sen de misafir olduğunu unutma.  Biliyorsun hiçbir şeyin gerçek sahibi değil, emanetçisiyiz. Emanete iyi davranmayı da ihmal etmemek gerek. Bugün… Yaşadığın, yere, evine daha çok odaklanmak, yeni bir eşya almak isteyebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bugün… Kardeşinle biraz daha mı zaman geçirsen? Belki de sana ihtiyacı vardır ama diyemiyordur. Beslenmeye, şefkate ihtiyacı olabilir. İlgilensen iyi olur.

Yay ve Yükselen Yay: Bugün… Maddi kaynakların konusunda atılımlar yapabilirsin. Birikim hesabı açabilirsin. Annenden maddi bir desteğe kavuşabilirsin. Ya da tam tersi annenin maddi sıkıntılarına yeni bir çözüm getirebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… Ay, 28 gün önce başlattığı hareketini tamamladı ve başladığı yere geri döndü. En azından senin için. Şimdi tekrar başladığı yerden yeni bir döngüye hazırlanıyor. Yeni Ay zamanı senin için. Yeni hedeflere doğru yol alabilirsin. Bir tablo hazırlayabilirsin kendine. Hayattan beklentilerin, kazandıkların yazar üstünde.

Kova ve Yükselen Kova:Bir defterin var. Yerini bir tek senin bildiğin. Her şeyi yazıyorsun. Neler var kayıt altında? Hayallerin, rüyaların, endişelerin. Endişeli senaryolar yazma kendine. Bilirim kalemin güçlüdür. Ama her iş olacağına varır.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün… Kabuğundan çıkmayı mı denesen acaba? En azından arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Lezzetli bir yemeğin, dost kahkahasının çözemediği sorun olabilir mi sence?

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2021 Cuma. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2021 Salı Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar