Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 22 Mart 2021 Pazartesi

21.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 22 Mart 2021 Pazartesi. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Oyun başlıyor

Zaten hayat bir oyun değil mi? İyi oynayan değil, iyi olan kazanır… Tıpkı masallarda olduğu gibi… Çocukluğunu hatırlıyor musun? Keşke hiç büyümeseydim dediğin anlar artıyor mu? Aslında hayat hiç değişmedi… Çocukken de seviyordun oyunları… Oyun kurucu değil miydin zaten? O zamanda belliydi oyunun kuralı. Mücadele edersen, emek verirsen, iyi oynarsan kazanırsın.

Bugün… Güneş yeni bir yolculuğa başlıyor Koç Burcu’na girerek... Koç, karanlığın ardından gelen cesur, öncü, atak bir enerji sunar bizlere… Aceleciliği ve hızı sever. Gözü karadır ve lideridir hayatın…  Koç, güneşle birlikte yeniden yeşertir içimizdeki umut ağacını… Tüm yaşanan karanlıkların ardından yüksek sesle haykırmalı:  Hoş geldin “bahar”…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Zaman, her şeyi çözer. Yeter ki sen niyetli ol. Şimdi önünde yepyeni 30 gün. Her biri birbirinden farklı günler. Yeter ki uyan. Yeter ki farkında ol. Yeter ki evde ol. Aslında çok tanıdık zamanlardan geçiyorsun. Enerjiyi, tüm damarlarında hissediyorsun. Başarmaya inancın yüksek. Yeni girişimler için cesur ve kararlısın. Uzun zamandır olmadığın kadar parlıyorsun. Bedenine iyi bakmaya başladın. Fazla kilolarını üstünden atmak için hareketlendin. Ve şimdi kendine bir doğum günü hediyesi ver. Bazı özelliklerini yenileriyle değiştir. Mesela bencil olma. Hemen itiraz etme hemen, “ ben bencil değilim” diyerek. Madem bencil değilsin, niye sadece işin düşünce sarılıyorsun telefona. Kendini kandırma. Sadece işin düşünce açıyorsun rehber kayıtlarını. Senden başka birileri de var bu dünyada.

Boğa ve Yükselen Boğa:Yaşadığımız he an yeni şeyler öğreniyoruz. Gökyüzündeki her hareket hayatımıza özel bir dokunuş yapar iyi yanlarımızı gözden geçirip eksikleri tamamlamak için. Şimdi Güneş 30 gün boyunca karanlık kuyu misali uzanan bilinçaltına, rüyalarına, kaygılarına, korkularına ışık gösterisi başlatıyor. Unutma, Güneş viraneye doğar. Önce düşmanını tanıyacaksın ki, onu yenebilesin. Kaygıların da senin düşmanın değil mi? Bu süreçte düştüğün kaygı tuzaklarına, rüyalarına, gördüğün sembollere dikkatli bakarsan idrak kanallarını açabilirsin. Biliyorsun insanın ilerlemesini durduran en büyük engel zihin sesin. Her zamanki gibi acele etme. Sakin ol. Dinle bakalım zihnini.

İkizler ve Yükselen İkizler: İçinden neler geçiyor? Sen nelerin içinden geçiyorsun? Tam 30 günlük sürecin başlangıç çizgisindesin. Yeni projeler için isteklisin. Kapıyı çalabilme cesaretin güçlü. Kendini ifade edebiliyorsun. O zaman hayat planında bir sonraki adıma geçebilirsin. Maaşındaki düzensiz ödemeler normale dönebilir. Öte yandan arkadaş grupların arasında kendini hırçın ve öfkeli hissedebilirsin. Hani ilk başta konuşmuştuk yeni projeler için isteklisin diye. Aman dikkat et. Yine maymun iştahın devreye girmesin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Alışkanlıkların var. Mesela tek başına çalışınca daha mutlusun. İşleri çabuk ve hızlıca tamamlamak, kimseye hesap vermemek ve kendinin “ lideri” olmak, öncü olmak. Şimdi tam 30 gün var önünde.  İstediğin gibi çalışma koşullarına sahip olabilmek için ve hayat yolculuğunda neler öğrenmek gerekiyor? Mücadeleci olmak gerekiyor. Bazen kabuğuna çekilmek yerine, kendini ortaya koyman gerekiyor. Gelip beni bulun yerine, açık sözlü olman gerekiyor. Ve karnından konuşmayı bırakmak gerekiyor. Ve en önemlisi bir amacın olmalı, dünyaya geliş nedenini bulmak için.

Aslan ve Yükselen Aslan: Kara kışın sonuna geldin. En sevdiğine, Güneş’e kavuşma zamanların. Başka neyi seviyorsun? Renkleri, kitapları, kalem ve defteri. Kendini okumak, yazmak ve bildiklerinle renklenmek. Sana vizyon katan şeyler değil mi? Şimdi tam 30 gün Güneş sana bilgece gönderiyor ışıklarını. Bilgiye karşı doyulmaz bir iştahın olabilir. Sabırsız olabilirsin yeniden öğrenci olabilmek için. Öğrendiklerini anlatmak için girişimlerde bulunabilirsin. İnsan, kol kaslarını geliştirince mi güçlüdür? Yoksa bilgi dağarcığı gelişince mi? Evet bence de ikincisi. İkincisi demişken… Hiç sevmiyorsun değil mi başka birinin gölgesinde kalmayı? Belki de bu yüzden her şeyi bilme arzun. Gerçi her zaman lider kim bellidir senin hayatında.

Başak ve Yükselen Başak: Bazen çok kızıyorsun kendine. Her şeyi ince eleyip sık dokuman, detaylarda boğulman, aşırı titiz olmak kendi kendine kurduğun tuzaklar aslında. Şimdi önünde 30 gün var kendini değiştirmek için. Kendini keşfedebilirsin. Denemekten ve yanılmaktan korkmamayı öğrenebilirsin. Ve bu arada finansal anlamdaki risk açıklarını görebilir, maddi kaynaklarını iyileştirmek için çalışmalar yapabilirsin. Hadi inşallah.

Terazi ve Yükselen Terazi: Güneş, tam karşıdan gönderiyor ışıklarını 30 gün boyunca. Güneş, bulunduğu yerde karanlık bırakmaz. Aydınlatır her yeri. Şimdi, evlilikle ilgili, eşinle ilgili, danışmanlıklarınla ilgili, süregelen davalarınla ilgili sıkıntıların ya da durumların altını çiziyor kalın çizgilerle. Karşında nasıl biri duruyor? Fazla patavatsız mı? Aklına estiği gibi mi davranıyor? Konuşurken sık sık sözünü mü kesiyor? Kuralları yok mu? Liderliğe mi oynuyor? Aniden parlayıp sönüyor mu? Huzursuz mu? Nezaketten uzak mı? Kendisiyle bir yarış halinde mi? Bir bak bakalım karşındakine. Sana ne öğretmek için gelmiş hayatına?

Akrep ve Yükselen Akrep:Peki, şimdi ne olacak? Yeni bir yolculuğun başlangıcındasın. Ruhunun otogarı ise çalışma prensiplerin. Kendini düzenleyerek, sorumluluklarının gereğini üstlenerek başlayabilirsin yolculuğuna. Kendini düzenlemek ve iyileştirmek için 30 uzun gündönümü var önünde. Neler de acele ediyorsun? Neler seni çabuk öfkelendiriyor? Hangi görevleri kabul etmekte zorlanıyorsun? En çok hangi çalışma koşullarına itirazın? Seni hangi konular harekete geçiriyor? Başladığın işi hemen tamamlıyor musun yoksa sıkılıp yarım mı bırakıyorsun? Bu süreçte odak noktan haline geliyor çalışma ortamın ve ekip arkadaşların. Bir de sağlığın. Baş ağrılarına ve ev kazalarına dikkat.

Yay ve Yükselen Yay: Zaten ateş gibisin. Seni kısıtlayan, sınırlayan her şeye bayrak açarsın. Tıpkı ateş gibisin. Bir kurala göre yanmazsın. Alevlerin düzeni yoktur. Ritmin, rüzgara bağlıdır. Şimdi tanıdığın, bildiğin o ateş enerjisi sarmalıyor seni. Tam 30 gün boyunca Güneş nu yolculuğunda sana yeni şeyler öğretiyor. Özellikle aşk hayatında, aşkı karşılama ve öğrenme biçiminde yeni kazanımlara gebe. Gebelik demişken, belki de hayatında yeni bir kimlik edinebilirsin. Anneliğe ya da babalığa hazır mısın? Ayrıca borsayla ilgili yatırımlar bu süreçte ilgini çekebilir. Ama unutma, en iyi yatırım kişinin kendine yaptığı yatırımdır. Başlayacağın, odaklanacağın yeni bir uğraş hayatında yeni şeylere gebe olabilir. Sen aklına koyduğunu yaparsın zaten.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kahramanın kim? Bu hayatta en çok kimin yerinde olmak istersin? Babanın mesela. Onun sabırsız halleri, aceleci tavırları, elinde tamir çantasıyla dolaşması. Ah babalar ne güzel tamir ederler kırılan kalpleri? Tamir çantalarının içinde neler gizlidir? Koşulsuz sevgi, neşe ve umut. Bir de nane şekeri. Yeşil ambalaja sarılı. Şimdi önünde 30 gün gibi uzun zaman var. Gerçi zaman göz açıp kapayana kadar geçer. Kalbini tamir etmek için fırsat. Aynı zamanda evinde tamirat yapmak, taşınmak, eşya almak için uygun günler. Evininin bir odasını spor salonu haline getirebilirsin bu arada.

Kova ve Yükselen Kova:Belki de ertelediğin işleri yeniden gözden geçirme zamanı. Odak noktanı farklı bir alana taşıyabilirsin. Mesela dijital ortama. Sosyal medyayı daha ne kadar sadece haber almak aracı olarak kullanacaksın? Belki de iş modelin haline getirmelisin. E-ticaret için yeni bir girişim başlatabilirsin. Kısa yolculuklar da senin için cazibe merkezi haline gelebilir. Kısa bir mola, kısa bir nefes sana iyi gelecektir. Önünde 30 gün var. Bir de kardeşinle ilgilenmeyi ihmal etme. Dünyada seni en iyi o anlar, onu da sen. Aynı ruhtan beslenmediniz mi?

Balık ve Yükselen Balık:Şimdi yeni döngüler hayatında. Çok karanlık bir dizinin döngülerini seversin sen. Bir yıllık bir döngünün başlangıcına tanıklık ediyorsun. Güneş, 30 gün boyunca dokunacak en ihtiyacın olan konulara, seni büyütüp geliştirecek, ders verecek alanlara ışık olacak. Şimdi ilk yolculuk değerinle başlıyor. Gerçekten değerinin farkında mısın? Eşyanın hakikati sence nedir? Bu kadar kabullenici ve akışa önem verirken neden öfke tuzaklarına düşüyorsun? Yatırımlarına, tasarruflarına nasıl yön veriyorsun? Yaşadıklarından ne zaman ders almayı planlıyorsun? Ne zaman karar vereceksin hayatının kontrolünü eline almaya?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 17-18 Nisan 2021 Cumartesi. Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar