Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 20-21 Mart 2021 Cumartesi Pazar

19.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 20-21 Mart 2021 Cumartesi Pazar. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Döngü

Hayatının yeni bir döngüsü… Yeni bir zamanlama… Umarım doğru zamanlamalarla, doğru insanlarla bir araya gelirsin… Bir şeyleri tamamladın… Yeni bir heyecan başlıyor şimdi… Yeni yolculuklar… Ateş, Toprak, Hava ve Su… Tüm elementlerle yeniden tanışacaksın… önce mücadeleyi öğreneceksin, keyifli olmayı, bilgilerini pekiştirmeyi, beslemeyi, sevmeyi, düzenli olmayı, dengede kalmayı, dönüşebilmeyi, ilahi bilinci, yönetmeyi, insanlığı ve teslimiyeti öğreneceğin gibi… Yolun açık olsun.

Bugün… Özel bir kavuşum var gök âlemde… Aşk ve sevginin baş tacı Venüs’le, kimliğimizi ortaya koyan Güneş kavuşuyorlar… İkisi de Balık Burcu’nda arz-ı endam ediyorlar… Demek ki bugün ve devamındaki birkaç günde… Hayatımızda inandığımız ve sevdiğimiz şeyleri yapmak isteyebiliriz. Niyetlerimizi gerçekleştirmeyi arzulayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Hayır, bu kadar sağlık konusunda bilgin ve tecrüben varken bu yaptığın doğru mu? Besin zincirin eskisi gibi sağlıklı değil. Tatlı tüketimin arttı bu aralar. İş yerinde canını sıkan her durum karşısında tatlıya sığınmak ne kadar doğru bilemedim. Hadi özüne dön.

Boğa ve Yükselen Boğa:Sen hazır mısın aşka? Belki de aşka adım adım gitmen gerekiyordur. Önce karşındakini tanımak, sonra arkadaş olabilmek. Sonra da… İnsan tanımadığı birini sevebilir mi? Ya da seni sevsin diye kendine yabancı kalabilir misin? Sen neysen o ol…

İkizler ve Yükselen İkizler:Yeni bir anahtar zamanı gelmiştir belki. Yeni bir ev mesela…Belki de taşınmanın zamanıdır. Biliyorsun en detaylı temizlik taşınınca olur, iyi bilirsin bunu. Güzel koli hazırladın geçmiş zaman öykülerinde. O zaman şimdi yine hazırla…Belki de bazı şeyleri kapının önüne koyma zamanı gelmiştir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bazen yeni bir dil geliştirmenin zamanı gelir. Sen istesen de istemesen de. Cümlelerini eksiksiz kurman gerekebilir. Gizli özneleri kabul etmez hayat bazen. Açık ve net ifadeler bekleyebilir senden. Kendini anlayabilmen için.

Aslan ve Yükselen Aslan:Yine gelecek o günler merak etme. Yine çıkacaksın dışarıya. Yine gönlünce alış veriş yapacaksın. Mağazada gördüğün tüm ayakkabıları deneyebileceksin almasan bile. Sadece biraz daha sabır.

Başak ve Yükselen Başak: Şimdi en sevdiğin giysileri giyinme zamanı. Anlayış, hoşgörü, tolerans kumaşından. Her zamanki gibi kucaklayıcı olma zamanı. Ve kendine dönme zamanı.  Sen göçmen kuşu değilsin ki… Neden bu gitme telaşların? Bir gönülde kalabilmek senin için bu kadar zor mu? Daha ne kadar kaçacaksın kendinden?

Terazi ve Yükselen Terazi: Düşlerinden korkma. Her gördüğünü hayra yor. Düşlerinde seni büyütmek için bir araç. Olgunlaşmanın yolunda.

Akrep ve Yükselen Akrep: Belki de artık kariyerinle ilgili asıl karar vermen konudur kazançların… Elbette, bu süreçte kazandıkların artı listende. Güzel arkadaşlıklar kazandın. Portföyün genişledi. Peki, finansal anlamda kazandıkların sana yeterli geliyor mu? Emeklerinin rakamsal değerini gerçekten aldın mı? Bir düşün istersen.

Yay ve Yükselen Yay:Şimdi kendine bir bakman lazım… Dev aynasında bakmana gerek. Cep aynası da işini görür. Mesleğinle ilgili doğru noktada bulunuyor musun? Yaptıklarınla göz dolduruyor musun? Yoksa senin mi gözlerin doluyor uğradığın haksızlıklar yüreğine değdikçe? O zaman karar verme zamanın gelmedi mi?

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Belki de o kadar uzak değildir… Belki de aşk yanı başındadır… Belki kendine bu kadar yabancı olmasan, belki de kendini tanıma yolculuğuna ara vermesen… Daha çabuk ulaşacaksın gönlünün sahiline. Ama işte her şeyi ben bilirim tavrın yok mu?

Kova ve Yükselen Kova:Ne zaman çoğalacak sesin? Hâlâ suskunsun… Anlatmak istersen dinleyen bulabilirsin etrafında… Sadece kriz senaryoları yazma zihninde… Gereksiz yere olayları büyütme beyin dalgalarının içinde. Varsa bir sıkıntı, sorun. Doğrudan, konuya taraf olan kişiyle konuşmaya ne dersin? Hem sen anlarsın hukuk dilinden

Balık ve Yükselen Balık: En iyi senin bilmen lazım. Zaman her şeyin ilacı değil mi? Bu zamana kadar ne fırtınalardan geçti yüreğin? Hepsi bir şekilde geçmedi mi?  En kapanmazsan sandıkların bile kabuk bağlamadı mı? Şimdi belki de hayatının şansı karşında duruyor. Ve senin bir seçim yapmanı bekliyor. Eğer cesaretin varsa…

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2021 Cuma. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2021 Salı Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar