Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 19 Mart 2021 Cuma

19.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 19 Mart 2021 Cuma. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yedek Gönül

Sen seçmezsin… Karşına çıkar… İyi şeyleri paylaşırsın… Aldığın ödülü, terfini, mutluluğunu paylaşırsın… Kötü anlarda yalnız kalmazsın… Hemen yanı başındadır… Hayatının limonlu suyudur hemen tansiyonunu düşürür bir sözüyle… Adı önemli değil, sen ona dostum dersin.

Bugün… Ay yolculuğuna İkizler Burcu’yla devam ediyor. Ay İkizler Burcu’nda seyrederken biz de, meraklı ve hızlı bir yapıya bürünebiliriz duygularımızda. Gizli bir şey kalmasın ister, her şeyi öğrenmek için çabalarız. Çok konuşabilir, bazen de dinlemeyi unutabiliriz. Oysaki, hayat sustuklarından daha çok şey öğretir bize.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Hadi bakalım… Yeniden dön öğrenciliğe. Kâğıdını, kalemini hazır tut elinde. Bir şeyler yaz geleceğe dair. Bir hedefin, bir vizyonun olmalı. Bazen, anı yaşamak sence de yanlış anlaşılmıyor mu?

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Finansal tablolarını yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsin. Gözden kaçırdığın bir fatura varsa bugün gündeme gelebilir. Dekontlarını, faturalarını daha düzenli saklamayı öğrenebilsen. E-fatura sistemine de özellikle dikkat etmelisin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün… Ay’ın 28 günlük hikayesini tamamlıyorsun. Bir çeşit yeni ay ışığı var üzerinde. İnsan en çok kendini karşısındakiyle tamamlar. Bir bak bakalım karşında ne görüyorsun? Meraklı, hareketli ve fazlasıyla mı konuşuyor aynadaki yüzün?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Temkinli olmakta fayda var. Ters bir hareket yapmamalısın. Fazla yüklenme kollarına. Biliyorsun, kol, el sinirlerin fazla hassas. At şu yükleri omuzlarından.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün… Yeni bir rota oluşturabilirsin “ aşk” hayatında dair. En azından nasıl bir ilişki beklentisi içinde olduğunu anlayabilirsin. Biliyorsun kime sorsan ilişkim olsa diye başlıyor anlatmaya. Ama bazen “ ilişki” kavramı boşlukta kalıyor, içi doldurulamıyor. Boşlukları doldurmak zaten en zor sınav sorularından biri değil miydi?

Başak ve Yükselen Başak:Bugün… Evinde, yaşadığın yerle ilgili konular, durumlar hayatında öne çıkabilir. Belki yeni bir televizyon almak isteyebilirsin. Ya da her zamanki gibi kendini televizyon karşısında izole etmek isteyebilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bugün… Kendinle konuşmaya ne dersin? Bir bak bakalım… Sor ruhuna… Gerçekte ne istiyorsun? Sadece konuşma ama dinle. Ve sonra da gayret et duyduklarını yaşama katmak için.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün… Kitap listeni yeniden mi gözden geçirsen acaba? Hala kitaplığında eksik duran kitapların var. Kitap alışverişine çıkma için tam zamanı… Yine de çok abartmadan, kendini kaybetmeden alışveriş yapabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Bugün… Bir dolunay etkisi yaşıyorsun…Güneş’ine karşıt Ay. Sana yeni fırsat sunuyor. Mesela, biraz susmayı deneyimleyebilirsin. Karşındakine söz hakkı vermeyi, onu dinlemeyi. Şimdi itiraz edebilirsin ben herkesi dinliyorum diye. Peki, o zaman niye hala yalnızsın?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Çok konuşuyorsun… Daha doğrusu zihnin çok konuşuyor. Gerekli, gereksiz nasıl endişe kalıpların var öyle. Tamamını susturamasan da dış seslerin, en azından bir kısmını yatıştırabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Evet çok sıkıntılı bir durum olabiliyor bazen telefonunun sürekli çalması. Bazen telefonla konuşmaktan işlerini bitiremiyorsun? Neden? Çünkü hala hayır diyemiyorsun. Çünkü hala sınırların yok.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün… Kariyerinle, mesleğinle daha çok ışık altında olabilirsin. İşinde hareketli olabilir, görev ve sorumluluklarını hızlı yapabilirsin. Ama dikkatli olmalısın. İşleri çabuk bitireceğim diye yanlış bir şeyler yapma.

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 20 Nisan 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 17-18 Nisan 2021 Cumartesi. Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar