Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 17 Mart 2021 Çarşamba

16.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 17 Mart 2021 Çarşamba. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Büyük zarf

Yemek yemeyi seviyorsun… O zaman bir fakiri doyur… Biriktirmeyi seviyorsun… O zaman iyi niyetler biriktir… Yalnızlık diyorsun… O zaman bir yetimi sevindir… Belki o zaman kalbin daha fazla yumuşar…

Bugün… Ay Boğa Burcu’nda seyir halinde devam ediyor… Ay Boğa Burcu’ndayken tembellik yapma eğilimimiz artabilir, duygularımıza huzur, hayattan tat alma, günlerin keyifli yanlarını bulma gibi durumlar yansıyabilir. Kendimizi daha fazla beslemek isteyebiliriz. İnatçı ve sabit fikirli, ama aynı zamanda sabırlı olabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… Miras hukuku gündeminin ana konusu olabilir. Mirasla ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. Veraset-intikal vergisi gibi konuları çözmekle uğraşabilirsin. İnsana en büyük miras nedir aslında? Bir yürek içi vicdan ve merhametle taşan.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… İkili ilişkilerinle ilgili, evliliğinle ilgili konular öne çıkabilir. Kendi değer yargılarını ortaya koymaktan çekinmemelisin. Kendini yeniden formatlamak isteyebilirsin. Unutma sen her halinle güzelsin.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugün… Günlük işlerinde huzurlu ve keyifli bir ortam yaratabilirsin kendine. Ama dikkat etmelisin keyfi davranmak ve tembellik arasında ince bir çizgi var. Hatırlaman yararlı olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün… Kendine bir hediye ver. Mesela, kendin için mutfağa gir. Ve efsaneleşen kekinden yap. Bu aralar o kadar çok koşturuyorsun ki kendine bir mola versen iyi olacak. Arkadaşlarını unutma.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün… Evde zaman geçirmeye ne dersin? Mumlarını yaksan mesela. En sevdiğin kahvenin kokusu burnunda. En sevdiğin koltuğuna oturmuşsun. Uzun zamandır okumayı ihmal ettiğin kitaplar, dergiler yanında. Hayali bile güzel öyle değil mi?

Başak ve Yükselen Başak: Bugün… Sosyal medyada daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Ama bu durumu fazla abartmamalısın. Sanal âlem işlerinin önüne geçmesin. Önce işlerin. Bir de her gördüğüne inanma.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Herkesi şaşırt mesela. Senden beklenmeyeni yap. Mesela tutumlu davran. Kredi kartın cüzdanının içinde kalsın. Hatırlatmakta fayda var. Ak akçe, kara gün içindir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bugün… Yeni bir gün. Yeni bir sabah, yeni bir döngü. Kendini yenilemen için. Kendini şımartman için. Kendini sevmen için ve değer vermen için. Ertelediklerini tekrar gündemine alabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Aslında şairin dediği gibi “ tüm yakınlarınız sizi yanlış tanıdı”. Derinlerde bir yerde çok fazla fikr-i sabitliğin var. Dilinin söylediği vurdumduymazlık kokan cümlelerin ne yazık ki bilinçaltı yastığında öyle durmuyor. Geçmişe saplantın hiç eksilmiyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… Biraz çıkıp dolaş. Evinde olmak elbette güzel. Ama biraz nefes almakta, arkadaşlarınla olmakta fayda var. Kendin için, kendin olmak için.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün… Kariyer odaklı bir gün geçirebilirsin. Yeni iş görüşmeleri yapabilirsin. İşini daha keyifli hale getirmek için çabalayabilirsin. İşlerini zamanında tamamlayabilmenin huzurunu deneyimleyebilirsin.

Balık ve Yükselen Balık: Bugün… Yeni bir yolculuk başlatabilirsin. İçten dışa doğru… Öze doğru… İnsanın yapacağı en büyük keşif kendine yaptığı yolculuktur. Hadi hazırla pasaportunu ve uçur ruhunu.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 20 Nisan 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 17-18 Nisan 2021 Cumartesi. Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar