Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2021 Pazartesi

15.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2021 Pazartesi. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

 

Yağmur

Sen seversin yağmurları…  Yağmurdan sonra ortaya yayılan toprak kokusunu… Temizlenmiş, arınmış sokakları… Cama vuran damlaların sesini… Yağmurun sessizliğini… Serinliğini…

Bugün… Ay Koç Burcu’nda seyir halinde… Ay Koç Burcu’ndayken, duygularımızda, içgüdülerimizde bağımsızlık arayışında olabiliriz. Mücadele etmek, hırslı davranmak, acelecilik, parlayan duygular gün boyu bize eşlik edebilir. Belki de bu seyirle öğrenebiliriz bencil olmanın kötü yanlarını.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… İkili ilişkilerini mercek altına almak isteyebilirsin. Özellikle yolunda gitmeyen konu başlıkları varsa onları tamamlayabilirsin. Bugün bir el uzanıyor sana  gökyüzünden. Bir şeyleri bitirmek ve tamamlamak için. Ama her zaman olduğu gibi karar sana ait.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün…Sağlığınla ilgili konulara ayrı önem verebilirsin. Belki sağlığın için spora başlayabilir, ihmal ettiğin yürüyüşlere geri dönebilirsin. Biraz cesaret…Biliyorsun uzun yürüyüşler bir adımla başlar.

İkizler ve Yükselen İkizler: Çok sıkıldın bu aralar. Kısa bir mola ver kendine. Yeni uğraşlar edinmek için fırsat var önünde. Hayatı her zaman hoşgörüyle kucakladığın gibi kendine de anlayışlı davran ve bir ödül ver. Arkadaşlarınla zaman geçirmek sana iyi gelebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Endişelerinin kaynağı ailen olabilir. Annenle daha fazla ilgilenmek, onun sorumluluğunu omzunda hissetmek gibi durumlarla karşılaşabilirsin. Kendi anneliğinle ilgili de sorgulamalar içine girebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün…Yakın çevrenin “ yakın” markajında hissedebilirsin kendini. Yaptığın her işin, her hareketinin bir çift göz tarafından takip edildiği hissine kapılabilirsin. Kardeşinle daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak:Bugün…Finansal hayatına yeni bir bakış açısı getirmeye ne dersin? Mesela ihtiyacın dışında alış veriş yapmamaya, üç kuruş da olsa tasarruf yapmaya hazır mısın? İnanıyorum başarılı olabilirsin bu konuda.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Belki de yeni başlangıçlara imza atma zamanın gelmiştir. Yenilikleri, yeni düşünceleri, yeni bir duruşu yaşam aktörün haline getirebilirsin. Kendine bir şans tanıyabilirsin. Eşinle olan iletişime dikkat etmelisin. Malum o senin gibi sakin değil.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün… Her zamankinden daha dikkatli olmalısın. Bilinçaltının derinlikleri seni tuzağa çekebilir. Önemli olan farkına varabilmek eksikliklerinin, endişelerinin, bilinçaltının dipsiz karanlıklarının. Savaş konunu bilmeden nasıl mücadele edeceksin yoksa.

Yay ve Yükselen Yay: Çoğu zaman evin olduğunu unutuyorsun. Sürekli seyyah bir moddasın. Tam da bugün. Daha fazla sosyalleşebilmek için bir fırsat daha. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek, bir arada olmak sana iyi gelecektir her zamanki gibi.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… Kariyerinle ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsin. Kendini ifade ederken daha kararlı ve girişken olabilirsin. Kartları daha açık oynayabilirsin.Öte yandan stres kontrolü yapmakta zorlanabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova: Bugün… En iyi arkadaşın kitapların olabilir. Satır aralarında kendini gizleyebilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, araştırma yapmak için kendini kararlı ve azimli hissedebilirsin. Başlangıç yapabilirsin evet ama sürdürebilmek için aynı kararlılığı gösterebilecek misin bakalım?

Balık ve Yükselen Balık: Bugün…Borç ve alacak döngüne her zamankinden fazla dikkat etmelisin. Kredi çekmeden önce, fevri ve hızla karar almadan önce iyice düşünmelisin. Borcu, borçla kapatmamalısın.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 20 Nisan 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 17-18 Nisan 2021 Cumartesi. Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar