Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 13-14 Mart 2021 Cumartesi Pazar

12.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 13-14 Mart 2021 Cumartesi Pazar. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Işık yükseliyor

Bir ışık huzmesi var ne zamandır pencerende… Zifiri karanlıkları kayboldu hayatının… Çünkü artık ışığı yakmayı öğrendin… Kandil senin yüreğinde…

Bugün… Ay Balık Burcu’nda… Tıpkı Güneş’in Balık Burcu’nda olduğu gibi… Ve ikisi birlikte… Yeni Ay’ın özel halleri… Simgesinin hakkını verelim öyleyse…Bugün, içsel er dünyamıza yönelebiliriz, dua ve meditasyon yapabiliriz, gerçek dünyandan ve gerçeklikten kendimizi uzak hissedebiliriz. Sezgilerimizi daha rahat duyabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Güçlü olmayı seviyorsun. Sevmekten ziyade zaten güçlüsün. Hayatı tek başına sırtlayıp taşıyabilirsin. Ailenin güç kaynağısın. Ama bir diğer gücün daha var. Hayal gücü. Hayal kurmayı bilmiyor musun hala?

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Kabul et herkesi hatalarıyla, sevaplarıyla. Üzerinde durma bile boş lafların. Sen kendine, kendi yaşam tarzına, kendi tekâmül yolculuğuna odaklan. Başkasının hayatı seni ilgilendirmez.

İkizler ve Yükselen İkizler:Zirveye çıkma mücadelen sürüyor. Mücadele ediyorsun ama yeterince hırslı değilsin. Azimli davranmıyorsun. Kararlı değilsin. Tüm fırsatlar elinden balık gibi kayıyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Yaşamın “ bir “ anlamı olmalı öyle değil mi? Bu dünyaya bir geliş nedenin var. Sadece mutfakta zaman geçirmek, başkalarını beslemek, büyütmek olmamalı yaşam amacın.

Aslan ve Yükselen Aslan:Mavi patikli hayallerin vardı bir zamanlar. Belki de o yüzden şimdi en sevdiğin renk mavi. Şimdilerde yine mavi hayallerin var. Umudun rengi mavi.

Başak ve Yükselen Başak:Suskunluk… Bugün içinden gelen bu. Çok fazla konuşmak istemiyorsun. Kelimeleri harcamak istemiyorsun. Konuşmak… Dialog… Ama işte çekemiyorsun bazen alınganlık dolu cümleleri.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Ruh halin yine değişken. Karamsar hissetmek için kendini bir neden yok ki. Çok şükür yaşıyorsun, nefes alıyorsun. İstediğin her şeye sahipsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün… Çocuklarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Ya da kendine yeni bir uğraş bulabilirsin. Gerçi çok boş vaktin de yok ama. Bazen canım sıkıldı diyen insanlara gıpta ediyor musun?

Yay ve Yükselen Yay:Bugün… Ev hayatı öncelikli konu başlığın olabilir. Evine daha fazla zaman ayırabilirsin. Yapmak istediğin değişiklikleri uygulayabilirsin. Evde meditasyon yapmak da iyi bir fikir olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… Kardeşinle daha çok zaman geçirmek isteyebilir, onunla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Zaten insanın kardeşi gibisi yok.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün… Eşyaların yerini değiştirmek isteyebilirsin. Belki bir eşyanın yerini değiştirmek yaşamının anlamını değiştirebilir. Mesela koltuk gider, senin koltuk sevdan biter.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün… Göksel Ay, dokunuyor doğum anından beri hayatını aydınlatan Güneş’e. Birlikte Yeni Ay, yeni heyecanlar yaşatıyorlar yaşamında. Sen de kabul et verdikleri hediyeleri.

 

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 20 Nisan 2021 Salı. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2021 Pazartesi. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 17-18 Nisan 2021 Cumartesi. Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar