Facebook ta paylaştweet le

Günlük Burç Yorumları 2 Mart 2021 Salı

1.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

“Bir” Bilen Vardır

Yanıldığını kabul et… Hatalarını kabul ettiğin gibi… Her şeyi sen bilemezsin… Sen sana bildirildiği kadarını bilebilirsin… Sendeki potansiyelin çıkmasına izin verilirse bir şeylerin ayrımına varabilirsin… Tıpkı “ol” denince olabileceği gibi… Sen, zamanı gelene kadar…Niyetlerini temiz tut… Sevgi büyüt içinde… Çiçekleri dalında sev… Eşyalarının değerini bil… Nefsin tuzaklarından kaçın… Ve bir tek “ O” na güven… “ O”na sarıl…

Bugün… Yaşamımızın gidişatını belirleyen Kuzey Ay Düğümü ile hayallerin ve inançların temsilcisi Neptün’ün zorlayıcı bir görünümü var gökyüzünde. Zorlayıcı etkiler olacak ki, sınavımız olsun. Sınavlar olacak ki, biz özümüzün farkına varabilelim. Özümüzü bilelim ki, insan olabilelim. Görünümün etkisiyle, inancımız güçlenebilir, ruhumuza şifa verecek aktiviteler içinde bulunabiliriz. İlahi bilincin, büyük resmin farkına varabilecek olaylar yaşayabilirsin.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Belki de artık yeni bir dil kullanmanın zamanı gelmiştir. Yüklemlerinin sonuna iyelik eki getirme alışkanlığından vazgeçebilirsin mesela. “ Ben yaptım”, “Benim işim”, “ Benim projem”. Ne zaman anlayacaksın hiçbir şeyin sahibi olmadığını.

Boğa ve Yükselen Boğa:Belki de yeni bir soluk getirmen gerekiyordur maddi dünyana. Hiçbir şeyin sahibi değilken… Bu biriktirme hırsı neden? Zaten her şeyi bırakıp gitmeyecek misin?

İkizler ve Yükselen İkizler:Kendini ve kendine olan inancını ne kadar ortaya koyabiliyorsun? Dünyaya bir geliş amacın var… Ve teslimiyeti öğrenmen gerekirken bu iddialı cümleler neden?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Kendi içine yönelmelisin. Belki biraz derin düşünme… Belki biraz yalnız kalma… Belki biraz izolasyon… Sana kendini bulmanda yardımcı olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Yaşadığın şeyleri gözden geçir ve bir bak bakalım kendi dönüşüm hikâyene. Nasıl buldun kendini? Eksik kalan neler var?

Başak ve Yükselen Başak:Peki, mutlu musun kendinden? Her şeyi kontrol etme isteğinden memnun musun? Hâlâ anlayamıyorsun değil mi sen ne yaparsan yap her şey olduğu kadar. Günün sonunda hep olması gereken oluyor.

Terazi ve Yükselen Terazi:Kendi iyileştirici gücünün farkına varabilirsin. Zaten zihnini doğru yönetince tüm sorunlar ortadan kalkıyor. Sen de olumsuzluklara odaklanarak daha ne kadar sağlıklı kalabilirsin? Bak dışarıda hayat var.

Akrep ve Yükselen Akrep:Belki de bugün kendine ayırman gereken özel günlerden biridir. Üzerindeki yorgunluğu atabilmek için. Yılların yorgunluğu kolay çıkar mı bilemem ama. Kendinle geçireceğin vakit, seni dönüştürmeye destek olacaktır.

Yay ve Yükselen Yay:Bazı anlarda, sınırlarını bildiğin yerde dolaşmak daha verimli olabilir. Bir şeylerin nerede başlayıp nerede biteceğini bilmek gibi. Bazı anlarda, aşina olduğun topraklarda gezmek daha iyi hissettirebilir kendini. Tıpkı evin gibi.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bırak dağınık kalsın ortalık. Bırak günlük işlerini tamamlama. Dünyanın yükünü sen mi taşıyacaksın omuzlarında? Bir kitap al eline.

Kova ve Yükselen Kova:Sıkıntı olacak elbette içinde. Sıkılmak, farkına varmanın anahtarıdır. Mesela bu ara seni sıkan şeyleri düşün. Karanlık kuyulara sakladığın şeyleri. Belki bu yüzdendir içinde büyüyen yalnızlığın.

Balık ve Yükselen Balık:Dünyanın en zor şeylerinden biridir kendin olabilmek. Bazen, saklarız kendimizi. Bizi daha çok sevsinler diye. Unutma sen kendini sevmezsen, başka kimse seni sevmez.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021 Perşembe. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 14 Nisan 2021 Çarşamba. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2021 Salı Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar