Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2021 Cuma

11.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2021 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Duydun mu?

İçinde yaz gibi bir mevsim… Dışarının soğuğuna inat… Yüreğindeki sakız ağacı tomurcuklanıyor. Bir şeyler fısıldıyor sana ruhun… Unuttuklarını hatırlatıyor belki de… Sahi insan hiç sevmeyi unutur mu?
Bugün… Gökyüzünde iletişim ve bilgi taşımacılığının temsilcisi Merkür, aşkın büyülü ismi Venüs’le bir araya geliyor. Kavuşum Kova Burcu’nda olunca, bize de konuşmak, anlatmak, paylaşmak düşüyor. Anlaşmazlıkları yok etmek, kalp onarmak için güzel bir gün olabilir. Ne dersin?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle.

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç:Gereksiz hırslara kaptırma kendini. Yarışın kendinle olsun. Başkalarını kıskanmayı bıraktığın zaman, başka hayatlara özenmeyi bıraktığın zaman daha huzurlu olacaksın. Şimdi dersin ki ben kimseyi kıskanmıyorum. Peki, gün içinde düşünceleri oku öyleyse.

Boğa ve Yükselen Boğa:Günler, haftalar geçiyor. Peki, sen ne yapıyorsun? Hayat amaçlarını yeniden gözden geçirmen için kendine bir şans tanı. Sevdiğin ve arzu ettiğin günlerle mi geçiyor hayat? Yoksa zorlama bir gündem mi var önünde?

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün…Belki de önemli bir fırsat olabilir senin için. Yeni yerler görmek için. Yeni diyarları keşfetmek için. Vizesini aldın mı yeni hayatının?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Evet okumayı seviyorsun. Peki, finansal tablolarını okumaya ne dersin? Keyfi harcamaların biraz bütçeni zorlayabilir. Kendine bunu yüksek sesle hatırlatsan iyi olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Ah ne olacak senin bu kendini beğenmiş tavırların? Sen hep haklı olamazsın. Belki karşındaki haklıdır bu sefer. Adalet terazisini kendin için değil, başkaları da için kullanmaya ne dersin?

Başak ve Yükselen Başak:Bazen görev ve sorumlulukları dağıtmak gerekir. Her şeyi sen yapamazsın. Her şeyi sen üstlenemezsin. Biraz da arkadaşlarına görev versen. En azından kendine bir kahve molası versen.

Terazi ve Yükselen Terazi:Dar geçitten geçiyor gibi hissedebilirsin kendini. Bazen tüm duvarlar üstüne gelir gibi olabilir. Haklısın. Belki de bu yüzden kendine yeni bir uğraş bulman gerekiyordur. Yeni bir hobi.

Akrep ve Yükselen Akrep:Aklın fikrin evinde öyle değil mi? Ya sen yokken evin düzeni bozulmuşsa. Bırak…Bugün dağınık kalsın ev. Bırak başkalarının dağınıklıklarını toplamayı, hatalarını düzeltmeyi. Kendine ayır bugünü.

Yay ve Yükselen Yay:Hadi bakalım. Sen seversin yolculukları. Belki de bugün ertelediğin yolculuk için şans verebilirsin kendine. Zaten hayatın yolcusu değil miyiz?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Anlat kendine eski seni. Mesela, değer yargılarını anlat. Nasıl zamana uyum gösterdiğini mesela anlatabilirsin. Kontrol etmekten nasıl vazgeçtin mesela? Sağlığına önem vermeye başladın mesela. Değişiyorsun…En önemlisi dönüşüyorsun.

Kova ve Yükselen Kova:Bu aralar… Sana sanki doğum günü hediyesi veriyor gökyüzü. Sana fırsatlar veriyor, şans tanıyor. Kendini tanıman için. Sorsam gözlerinin rengini bilirsin elbette. Peki, gözlerinin gördüklerinin farkında mısın?

Balık ve Yükselen Balık:Kendini çok mu yalnız hissediyorsun bu aralar? Kalabalıklar içinde izole bir hayat senin ki öyle değil mi? Kimse anlamıyor seni…Belki de sen anlatamıyorsundur…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 28 Şubat 2021 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test