Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2021 Perşembe

10.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2021 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Alacağın Olsun

Adını zaman koymuşlar dünyada geçirdiğin misafirliğin. Sen misafirsin. Ama evin sahibi gibi davranıyorsun fark etmeden. Bilsen her şeyin geçici olduğunu… Aldığın nefesi bile verirken… Bu kadar hırs neden? Vazgeç biriktirme sevdasından… Alacakların olsun ama… Hoşgörü al mesela… Teşekkür al… Tevekkül al… Şükür al… En önemlisi de dua al…

Bugün… Ay ve Güneş bir arada…23 derece Kova Burcu’nda… İki ışık bir araya gelince, Yeni Ay doğuyor elbette gökyüzünde… Biz de duygularımızda iyimserlik havasını yakalayabiliriz. Paylaşmaya açık olabiliriz. Bencillikten sıyrılabiliriz. Maddi değerlerin peşinde koşmaktan vazgeçebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… İdeallerini gerçeğe dönüştürmek için yoğun çabalar içinde olabilirsin. İdeali olmalı zaten her insanın öyle değil mi? Gerçekçi idealleri olunca, daha coşkuyla tutunuyor yaşam sarmalına.

Boğa ve Yükselen Boğa:Biliyorsun zaman düz bir çizgide ilerlemez. Dairesel hızla ilerliyor zaman. İnsan başladığı yere geri dönüyor. Sen mantıklı ol, sağduyunu koru. Alternatiflerin olsun yaptığın planlara dair. Kendi yolunu kendin belirle tekâmül yolculuğunu rahat geçirebilmek için.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün… Yeni bir savaş başlatıyor gibisin. Fikirlerin için kıyasıya savaş. Ama yine temkinli olmakta fayda var. Hep senin fikirlerin doğru olacak değil. Başkalarını da dinleyebilmelisin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Elinde, avucunda ne varsa paylaşmaya hazır davranıyorsun. Ama işte sonra sen çekiyorsun sıkıntısını. Belki bugün eşinden kaynaklı yükseliş çizgisine geçebilir hesap bakiyen. Öğrendiklerini çabuk unutuyorsun.

Aslan ve Yükselen Aslan:Gölge yanının farkında mısın? Aslında kimde, neye kızdıysan sen de yok mu o potansiyeller? Mesela kibir…Sana “yürüyen ego” diyen hiç mi olmadı? Bazen, kendinle çelişiyorsun. Bazen, nerede, ne yapacağın öngörülemiyor.

Başak ve Yükselen Başak:Eşitlik… Özellikle iş hayatında vazgeçilmezin. Tüm çalışma arkadaşlarına eşit davranışta bulunuyorsun. Haklarını korumaya çalışıyorsun. Yine de yanlış anlaşılmaların önüne geçemiyorsun.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Çocuklarla daha fazla zaman geçirebilirsin. Ya da çocukluk düşlerini hatırlayabilirsin. Çocuk zamanlarını hatırlamak iyi gelebilir sana. Tıpkı kalp atışını hissettiğin gibi.

Akrep ve Yükselen Akrep:Yine isyanlardasın. Evde tüm sorumluluk sana ait. Her iş senin omuzlarına yükleniyor. Her şeyi bilmek, yönetmek, yol göstermek zorunda bırakılıyorsun. Yine yalnızsın.

Yay ve Yükselen Yay:Kitaplığını seviyorsun. Ama aldığın her kitabı, sıkılmadan, baştan sona okuyabiliyor musun? Yoksa ben bunları zaten biliyorum diyerek kapatıyor musun kapaklarını? Ya da bir türlü doyuramıyor musun öğrenme iştahını?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… En sevdiğin çantayı alıp alışveriş merkezinin yolunu tutabilirsin. Ama harcamalarına dikkat etmeyi unutma.

Kova ve Yükselen Kova:Bu zamana kadar kaç Yeni Ay yaşadın? Hesabın güçlü değil mi? Demem o ki, hayat hep yeni şanslar tanıyor sana, hepimize. Her gün, her an, her nefes yenilenme fırsatı veriyor. Hazır zaman varken fırsatları değerlendirmek için ne bekliyorsun?

Balık ve Yükselen Balık:Gizlilik… Ne güzel gizliyorsun kendini. Aradığından sen bile bulamıyorsun, yüreğini, benliğini. Biraz daha açabilsen keşke kendini.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test