Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 3 Şubat 2021 Çarşamba

3.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 3 Şubat 2021 Çarşamba

Geçmiş zaman olur ki

Biliyorsun… Hayat hep tekdüze gitmez… İnişli çıkışlı anları vardır… Önemli olansa yaşadıklarından ders alabilmek… Aynı hataları tekrar tekrar gerçekleştirmemek… Hayatın öğretilerini anlayabilmek…

Merkür Kova Burcu’nda seyrederken, bugünden itibaren farklı bir devinim içine giriyor. Geri hareketini başlatıyor 22 Şubat’a kadar. Peki, biz bu süreçte neler yapabiliriz? Kendimizi, düşüncelerimizi, fikirlerimizi, ideallerimizi yeniden gözden geçirebiliriz. Hatalarımızla yüzleşebilir, hesap defterlerini temize geçebiliriz. Ve yine bu dönem teknolojik aletlerimizin kullanımına dikkat etmeliyiz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Gökyüzünde yeni döngünün etkisiyle, ideallerini, umutlarını, büyük puntolu hayallerini yeniden gözden geçirebilirsin. Unuttuğun, eksik kalan parçaları yeniden hatırlayabilirsin. Ve uzun zamandır görmediğin bir arkadaşınla yeniden karşılaşabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, kariyerinle ilgili konuları yeniden mercek altına alabilirsin. İş hayatını, yaptığın mesleği, görev ve sorumluluklarını yeniden gözden geçirebilirsin. Bu süreçte radikal kararlar almamaya çalış.

İkizler ve Yükselen İkizler:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, eğitim hayatınla ilgili konular, yurt dışı çalışma olanakların, yurt dışı odaklı faaliyetlerin, hukuksal konuların yeniden gündemine gelebilir. Bu konularla ilgili yapamadığın, çözemediğin konular varsa, kendini onlarla ilgilenirken bulabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, finansal anlamda kaynaklarına, harcamalarına, borç ve alacaklarına başka bir gözle bakabilirsin. Unuttuğun bir takım ödemelerin başını ağrıtabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, ikili ilişkilerin, evliliğin, ortaklık yapınla ilgili aldığın kararları, yaptığın davranışları yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, günlük çalışma temponla ilgili yeniden gözden geçirmelerle zamanın geçebilir. İşinde kullandığın teknolojik aletlerde sorun yaşayabilirsin. İhmal etmemen bir diğer konu da sağlık sorunların.

 Terazi ve Yükselen Terazi:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, aşk hayatınla ilgili, çocuklarınla ilgili ya da sana keyif veren konularla ilgili yeniden gözden geçirmeler yapabilir, aldığın kararları mantık süzgecinden geçirebilirsin. Eski sevgilinle karşılaşmak da sürpriz olmayabilir senin için.

Akrep ve Yükselen Akrep:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, ailen, yuvan ve yaşadığın mekânla ilgili yeniden gözden geçirmeler yapabilirsin. Belki de evinle ilgili düzenlemeler zihnini meşgul edebilir.

Yay ve Yükselen Yay:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, iletişim konularınla ilgili yeniden okumalar yapabilirsin. Bu süreçte ihmal ettiğin konu başlıkları, sosyal medya, web sitesi gibi tasarımların üzerinde planlar yapabilirsin. Ama uygulamaya geçmek için ay sonunu beklersen daha verimli olabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:  Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, para harcamalarınla ilgili konuları yeniden hatırlamak zorunda kalabilirsin. Ödeme dengelerinde değişiklikler olabilir. Beklediğin alacakların varsa, bu dönemde tahsilatını yapabilirisin.

Kova ve Yükselen Kova:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, kendine yönelebilir, ihmal ettiğin spora başlayabilirsin. Fiziksel görünümünde, örneğin saç modelinde radikal bir değişiklik yapmadan önce ay sonunu beklersen daha güzel olabilirisin.

Balık ve Yükselen Balık:Gökyüzünün yeni döngüsünün etkisiyle, unuttuğun rüyaların yine karşına çıkabilir. Bilinçaltı konuların senin daha fazla meşgul edebilir. Eğer meditasyon yapmak istersen bu zamanı değerlendirebilirsin.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test