Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 1 Şubat 2021 Pazartesi

1.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 1 Şubat 2021 Pazartesi. Astrolojik burç yükselenleri.

 

Denge Arayışında

Haftaya belki de kötümser tabloyla başladı… Güne dair huzur, hoşgörü, keyif anlatan rakamların düşüş eğiliminde olabilir…  Her şeye rağmen iyimser bakış açını korumalısın. Bugün, yeni bir gün… Yeni bir hafta, yeni bir ay… Üstelik bugün, kış mevsiminin son ayı… Umutlu olmak için bir gerekçe daha…

Bugün… Öğleden sonra Ay Terazi Burcu’na misafir oluyor…Ay Terazi yolculuğunda…Duygularımızda başkalarına öncelik vermeyi öğrenebiliriz. “Ben”den ziyade, “ Sen” önemlisin diyebiliriz. Nezaketi öğrenebiliriz duygularımızla. Adil davranmayı öğrenebileceğimiz gibi..Öte yandan karamsar yanlarımızla yüzleşebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Kendine bir başkasının gözüyle bakabilir misin? Farklı bir açıyla baksan, tam karşıdan ne görürsün? Belki de artık bencillikten kurtulmanın, aceleci davranmamanın, adil olmanın, düşünceli olmanın zamanı gelmiştir.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bu aralar susuz mu kaldı vücudun? Biliyorsun toprak kendini suyla besler. Seninde ihtiyacın olan şey su. Yoksa başka bir nedeni mi var böbrek ağrılarının?

İkizler ve Yükselen İkizler: Aşk güzel şey… Karşılıklı olursa…Aşk, paylaşmayı sever, bencilliği değil. Aşk, diyalogu  sever, monologu değil. Aşk, iki kişiliktir. Üçüncü kişilerle kimliğinden çıkar. Aşk, sadakati sever, yalanları değil. Bence yeterince anlatabildim.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:En güvenli limanındasın…Yani evinde. Kendine ait odanda. Kendine ait alanında. Bugün…Yaşam alanınla ilgili konular gündeminde ilk sıralarda yer alabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün…Belki daha fazla sosyal medya kullanmak isteyebilirsin. Ve unutma…İletişim önemlidir…İfade etmek, anlatmak, yazmak, dinlemek…İletişim anlayışlı olmalı. İletişim dürüst olmalı. İletişim şiddetsiz olmalı.

Başak ve Yükselen Başak:Kim demiş sana cimri diye? Aman eline para geçince hemen harcamak için can atıyorsun. Hakkını yiyemem gerçi aldığın şey zarafet sembolü. Bugün yine dolaşıyor damarında alışveriş kanı. Bütçenin dışına çıkma diyeceğim ama…

Terazi ve Yükselen Terazi:Ay, 28 günde tamamlar dünya etrafındaki turunu. Ve her 28 günde geri döner başladığı yere. Ay, şimdi yeniliklere kavuşman, yeni adımlar atman, yapılanman için yeni ay enerjisi katıyor hayatına. Yeni başlangıçlar yapabilirsin. Yeni kararlar alabilirsin. Fiziksel görünümünde değişikliğe gidebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bugün…Derin sulara dalabilirsin. Zaten sen seversin derinleri, olayları tüm boyutlarıyla irdelemeyi, kuşkucu yaklaşımları. Peki, konu kendin olunca yine dalabilecek misin zihninin karanlık mağarasına? Kendinden sakladıklarını bulabilecek misin?

Yay ve Yükselen Yay: Bugün…Dünün yorgunluğunu atmak için tam fırsat. Arkadaşlarınla bir araya gelmek için özel zamanlar. Kendini farklı bir çevre içinde bulabilirsin. Sanatsal uğraşlarda bulunabilirsin. Kendini daha mutlu hissedebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Sen bu dünyaya yönetmek için gelmişsin. Kalıtımsal özelliğin yöneticilik. Bugün…İş yaşamında arabuluculuk çözümleri yapmak zorunda kalabilirsin. Eğer hukuk alanında çalışıyorsan yeni antlaşmalara imza atabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Gez ve gör dünyayı… Al eline haritanı…Küçükken en sevdiğin şeylerden biriydi harita oyunu. Atlastan bakıp işaretlerdin gitmek istediğin yerlere. Belki de çocukluk düşlerine geri dönme zamanı gelmiştir.

Balık ve Yükselen Balık: Bugün…Her şeye rağmen sakin kalmalısın. Nezaketini elden bırakma. Hayat, hep güzel alkışlar getirmez ki. Krizler, en büyük yol gösterici değil midir zaten?

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 6 Mart 2021 Cumartesi. Aşk. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Gazeteci yazar Murat Kışlalı, GÖZLEM’in ülke gündemindeki olay ve gelişmelerle ilgili sorularını cevapladı. Kışlalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “İnadına yapacağız” dediğ...

Yazarlar
Website Security Test