Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 27 Ocak 2021 Çarşamba

27.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 27 Ocak 2021 Çarşamba.

Güçlü

Kol kasların mı sadece güçlü olan? Yoksa çene kasların mı? Güçlüsün… Baktığındakendine… Neçok fırtınalardan geçtin… Neçok kişiyi kapıdan uğurladın… Neçok bitişlere sahne oldun… Amaher seferinde yeniden başladın… Yenidenayağa kalktın.

Bugün… Gökyüzünde, aşkın, sevginin, güzelliğin sembolü Venüs, değişim ve güç meraklısı Plüton’la bir araya geliyor. Biz de bu etkiyle birlikte, finansal anlamda güçlü olmanın ne demek olduğunu öğrenebilir, ilişkilerimizde krizlerle mücadele etmenin yollarını anlayabilir, kendimizi ve ilişkilerimizi dönüştürebilmek için çabalayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

Koç ve Yükselen Koç: Bugün… Özellikle kariyer noktanda, güç sahibi olmak için çabalayabilirsin. Sana ufak bir tüyo sevdiğin işi yapıyorsan, zaten yeterince güçlüsündür.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Güç sahibi olmak, güçlenmek için kendini çabalarken bulabilirsin. Ve unutma, bilgi gerçek güçtür. Ne kadar öğrenirsen o kadar güçlüsündür.

İkizler ve Yükselen İkizler:Bugün… Finansaldurumlarınla ilgili, sunumlarla karşılaşabilirsin. Vekendine yeni bir ilke bulabilirsin. “ Para Güçtür”

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Kendinegüvenmeyi öğrenebilirsin. Parmağındaki yüzük olmamalı seni güçlü hissettiren, kolundaki altın bileziğe güvenmelisin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün… İstediğinşeyleri yapabilmek için, güvenle yolunda yürüyebilmek için sağlığın önemini anlayabilirsin. Sağlıklı beden her zaman güç timsalidir.

Başak ve Yükselen Başak:Bugün… Belkide aşkın sınırlarını aşabilirsin. Belki de aradığın güç sevginin gücüdür.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bugün… Evinle ilgili konular seni meşgul edebilir. Evinde bir takım değişimlere para harcayabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün…Belki de kendini güçlü hissedebilmek adına, kısa bir mola verebilirsin. Kısa molada kendini dinleyebilme, kendinle başbaşa kalma fırsatı yakalayabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Bugün… Finansal anlamda kazançların yüzünü güldürebilir. Beklediğin para akışına sahip olabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün… Güne güçlü başlayabilirsin. Kendini her konuda donanımlı ve güçlü hissedebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün… Rüyalarınla savaşmayı bırakabilirsin. Sadece rüyalarının sana ne dediğini anlayabilmek için çabalarsan… Dahagüzel bir hayata merhaba diyebilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün… Arkadaşlarınla daha çok bir arada olabilirsin. Aynı zamanda onlara konuşmalarınla güç verebilirsin.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test