Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 20 Ocak 2021 Çarşamba

20.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 20 Ocak 2021 Çarşamba. Astrolojik burç yükselenleri.

Uyanış

Her gün başka bir gün… Her sabah uyanınca yeni bir güne başlıyorsun… Farzet yine sabah oldu… Hayatında süren uzun karanlık gece son buldu… Yeni bir dönem başlıyor hayatında… Ne istersin bu yeni hayattan? Aşk mı? Daha çok para mı? Yoksa özgürlük mü? Kafana estiği zaman alıp çantanı gidebilmek mi uzaklara?

Bugün… Kimliğimizin sorumlusu, yaşam enerjimiz Güneş yeni bir yolculuğa başlıyor Kova Burcu’na giriş yaparak… Böylece biz de yaşamımızda, orijinal fikirlere kendimizi açabiliriz. Özgürlük arayışımız artabilir. Egomuzu, kibrimizi yenebilmek için mücadele edebiliriz. İnsanlara daha fazla değer verebilir, kendimizi başkalarına adayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Gündeminde neler yazılı acaba bu aralar? Yenilikçi, ilerici ve orijinal bakış açısına sahipsin. Özellikle sosyal çevren aracılığıyla yaşıyorsun bu deneyimi. Güneş otuz günlük yolculuğunda, sana bu noktadan parlıyor. Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Özgürlük ihtiyacın her şeyden fazla olabilir. Geleceğe yönelik aktivitelerde bulunabilir, bu süreçte insanlığa faydası dokunacak oluşumların içinde kendini bulabilirsin. Bazı arkadaşlarının öngörülemeyen tepkileri seni şaşırtabilir. Bu arada kazandığın parayla ilgili, hakkını aramak için çabalayabilir, hakkının peşinden koşabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Farklı, orijinal fikirlerin var. Bunları hayata geçirmek uygun zaman arayışındasın nicedir. Güneş’in kariyer alanına geçmesiyle aradığın fırsat belki de ayağına gelmiştir. Tembellik etmeyip ayağa kalkabilirsen. Tam otuz gün boyunca. Yöneticilerinin prangalarından kopup kendi özgür çalışma koşulların için çabalayabilirsin. Fikirlerin için savaşabilirsin. Meslek yaşamına yenilikçi argümanları katmayı deneyimleyebilirsin. Geleceğe yönelik hedeflerini çizebilirsin. Umarım tüm bunlar kağıt üzerinde kalmaz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sen seversin teknolojiyi. Zaten sevmek dışında yeteneklisin de. Ve elbette hayatının vazgeçilmezi. İki vazgeçilmezini bir araya getirmeye ne dersin? Teknoloji ve eğitim. Güneş, tam otuz günlük yolculuğunda, bu noktaya daha fazla odaklanmanı bekliyor. Bir yandan teknolojinin yardımıyla uzaktan eğitim programına dahil olabilirsin. Öte yandan aldığın, edindiğin eğitimi teknolojinin desteğiyle verebilirsin. Zaten, her şey bir denge üzerinde değil mi? Al, ver…Ve sadece kendini değil, insanoğlunu da düşün. Daha önce karşılaşmadıysan bu sefer, hümanizmin ne demek olduğunu öğrenebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Kınadığın şeyi mutlaka yaşarsın. O yüzden başkalarıyla ilgili konuşmadan bir düşün istersen. O yüzden kimseyi eleştirme, kırma. Güneş’in otuz günlük yolculuğunda güzergahı finans alanların. Borç, alacak durumların, vadeli hesapların, miras ve vergi konuların odak noktaların Bu konuda mantıklı ve sağduyulu davranacak mısın? Alternatif gelir getirebilecek misin? Finansal anlamda kendi yolunu çizebilecek misin? Yoksa ütopik diye nitelendirdiklerinin minderine mi oturacaksın?

Aslan ve Yükselen Aslan:Peki, şimdi ne yapacaksın? Karşında kim var? Sen sevgi diyorsun, o akıl diyor. Senin süslü cümlelerin, onun devrimci fikirleri var. Senin hayallerin var, onun ütopyası. Senin neşeli hallerin var, onun kötümser yanları. Sonuçta sen ateşsin, o ise hava. Varlığını sürdürebilmek için ihtiyacın var ona. Hayat, büyük öğretilerini karşındakiyle öğreti sana. Eşin, dostun en iyi aynadır seni yansıtan. Şimdi, Güneş otuz günlük yolculuğunda eşinle, ilişkinle ilgili alandan geçerek aynanın sırrını çıkarıyor açığa. Bu dönemde, başkalarının da dünyada var olduğunu, sadece kendin için değil, insanlık içinde bir şeyler yapman gerektiğinin ayrımına varabilirsin. “ Ben”den, “ Bize” geçebilirsin.

Başak ve Yükselen Başak: Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyorsun. Detaylara egemensin. Titiz ve düzenlisin. Her şeyin mükemmel olması için çabalıyorsun. Çalışmalarınla, hizmetinle ışıldıyorsun. Gece yorgunluktan, ayaklarının ağrımasından uyuyamıyorsun. Peki, ama sonuç? Bu kadar çok hizmetle sağlığından oluyorsun. Dinlenmek nedir bilmediğin için bacak ağrıların. Kimsenin çalışmalarını beğenmediğin için tansiyonun inip çıkıyor. Güneş, otuz günlük yolculuğunda sana sağlığının önemini anlatabilir. Çalışma koşulların ve iş arkadaşların bu dönem seni zorlayabilir. Sakin ol, isyan etme.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bir yandan “ aşk” istiyorsun, öte yandan özgür düşlerin var. Şimdi önündeki otuz günlük süreçte, Güneş “ aşk” hayatın üzerinden gönderiyor sana ışıklarını. Bu süreçte odağına sevgilini alabilirsin. Aşkta, duygularının yanı sıra mantıklı ve sağduyulu olmanın önemini kavrayabilirsin. Aşkta, eşiklik ilkesinin, özgürlüğün ne demek olduğunu deneyimleyebilirsin. Sevgilinle arkadaş olabilmenin tanımını anlayabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Yine isyanların mı var? Haykırıyorsun, dediklerini kim duyuyor? Özellikle evde bu aralar icat çıkarma peşindesin. Yenilikçi, özgür ve farklı yapıların izini sürüyorsun. Evin dört duvarına yansımasını istiyorsun gelecek hayallerinin. Şimdi önünde uzanan otuz gün boyunca Güneş, evinde, yuvanda doğuyor. Sana bu süreçte kendi yolunu belirlemeden konusunda destek veriyor. Yine bu süreçte evde isyan edebileceğin, baş kaldırabileceğin, hakkını savunmak durumunda kalacağın olaylarla yüzleşebilirsin. Bu aralar kendinle çelişen tavırlar içinde olabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Ne zamandır aklında. Planların dahilinde ama bir türlü hayata geçiremedin. Şimdi zamanı geldi. Güneş, otuz günlük yolculuğuyla seni destekliyor. Hangi konuda mı? Teknoloji iş modeline uyumlamak için. Bu süreçte, e-ticaretle ilgili atılımlar yapabilir, sosyal medyayı daha etkin kullanabilirsin. Aynı zamanda iletişim modelinde yenilikçi bir yaklaşımda olabilirsin. Bu arada kitap okumaya daha çok vakit ayırabilirsin. E-kitap daha fazla gündeminde yer alabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Artık almanın zamanı geldi yeni bir telefon, belki de bir bilgisayar. Para harcarken dikkatlisin. Ama sefer tamamen ihtiyaçtan teknolojik aletlere yatırım yapabilirsin. Güneş, tam otuz gün boyunca “ maddi değerlere” odaklanman gerektiğini söylüyor. Peki, ne yapabilirsin bu süreçte? Kendi değerlerinin dışında dünyada başkalarının da değerli olduğunun ayrımına varabilirsin. Kendi değerlerinin sınırlarını koruma için savunma mekanizması geliştirebilirsin. Daha özgür ve bağımsız olmak isteyebilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Doğum günün kutlu olsun. Bu dünyaya geliş nedenin olduğunu anımsatmalı pastandaki mumlar. Sadece günü yaşamak olmamalı amacın. Özde, sen bu dünyaya insan olmaya geldin. O zaman hakkını ver, varış hikayenin. Biraz daha üzerinde düşün gereksiz harcamalarının, boş kelime israflarının, döktüğün yemeklerin. Bir lokmayla da doymuyor mu insan? O zaman bu tüketim çılgınlığın neden? Madem yeni başlangıçlara hazırlanıyorsun. O zaman işe üretimle başla. Sezgini, üretim için kullan. Başkalarına verdiğin aklı kendin için kullanmaya ne dersin?

Balık ve Yükselen Balık:Işık ve gölgenin dansı. Sen seversin dans etmeyi. Karanlıkta dans etmeyi. Peki, gölgenle dans etmeyi seviyor musun? Zihnin karanlık duvarlarına yansıyan gölgeni. Gölgen özgür olmak, başkalarına boyun eğmemek, mantıklı olmak konusunda sana çağrı yapıyor. Ama sen öte yandan kaybetme korkusuyla, kendini yitiriyorsun. Güneş, tam otuz günlük yolculuğunda bilinçaltına ışık yakıyor. Bakalım ne kadar hazırsın?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 28 Şubat 2021 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test