Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 19 Ocak 2021 Salı

19.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 19 Ocak 2021 Salı. Astrolojik burç yorumları.

İnan

Bir yola çıkmak istersin…Kararını deklare edersin çevrene…Ve bir  anda yükselir ses…” Ne gereği var” “Boşa zaman harcama” “ Gereksiz para kaybı”…Ve daha birçok engel yüklü nidalar… Eğer, gerçekten inanıyorsan kendine…Eğer gerçekten güçlü hissediyorsan kendini gerçekleştirebileceğine dair… O zaman kulaklarını tıka dış seslere…İç sesine güven…Ve yola çık…

Bugün…Hareket, enerji, mücadele gibi ana temalarla çalışan Mars Boğa seyrindeyken, hümanist, özgürlük yanlısı, farklı ve ama bizden biri Jüpiter Kova’yla zorlu bir görünüm yapıyor. Zorlu derken... Her zorluk en özel öğreticidir hayatta. Böylece inandığımız değerler için savaşabilir, bilgilerimizi hayata geçirmek için cesur davranabilir, harekete geçmeden önce sabır göstermeyi öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmeksesenin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Belki de bugün… Ekonomik özgürlüğün için mücadele etme fırsatı bulabilirsin. Emeklerinin maddi karşılığını almak için harekete geçebilirsin. Kendi paranı kazanmak için girişimlerde bulunabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bugün… Kafanda bir soru işareti dolaşabilir. Gerçekten doğru bir iş mi yapıyorsun? Doğru insanlarla mı bir arada çalışıyorsun? Ve gerçekte istediğin kariyer planın doğrultusunda mı hareket ediyorsun?

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugün… Kendine bir iyilik yap… Ve sessizliği deneyimle… Kendini soyutla herkesten...Meditasyon yapmak ve iç sesini dinlemek sana iyi gelebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün…Hayallerin için harekete geçebilirsin…Ve attığın adım sadece sana maddi gelir getirmeye bilir. Aynı zamanda hayata bakış açına dair, kendini değiştirip dönüştürmek için bir fırsat sunabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Belki de bugün…Antlaşma imzalamak için uygun bir gün değildir. Belki ekip çalışması sana uygun değildir…Kendi başına çalışmak sana daha iyi gelebilir. Ve bugün…Sakinliğini korumaya çalış.

Başak ve Yükselen Başak:Bugün…Kendini yeni bir yolculuğa hazır hissedebilirsin. Sağlığına da iyi gelecektir oluşturduğun yeni rotalar…En azından kas ağrıların biraz hafifler göreceğin yeni manzaralarla.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün…Belki de daha fazla çocukların için mücadele edebilir, onların sorunlarıyla boğuşabilirsin. Ya da artık ergenlikten olgunluğa geçme zamanın gelmiştir.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün…Belki de zorlu bir mücadele içinde bulabilirsin kendini. Eşin ve ailen arasında…Eşinle aile olabilmek arasında…Ve kendi inandığın değerleri sonuna kadar savunabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Bugün…Belki de öğrenebilirsin aslında sağlığın ne kadar kıymetli hazine olduğunu…Ve hoşgörülü ve anlayışlı tavrına her zamankinden fazla ihtiyaç duyabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün…Sahip olduğun değerlere her zamankinden fazla sahip çıkmak isteyebilirsin. Özgürlüğüne mesela…Maddi bağımsızlığına mesela…Fikirlerine mesela.

Kova ve Yükselen Kova:Bugün…Uzun süredir kendinde hissettiğin değişim arzusuyla ilgili son noktayı koyabilirsin. Eskisinden daha farklısın. Hayata baktığın pencere aynı belki ama gördüğün manzaralar her gün değişiyor.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün…Yaptığın gereksiz harcamalar kötü rüyalar görmene sebep olabilir. Neden bu kadar para harcadığınla ilgili vicdan muhasebesi yapabilirsin.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test