Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 5 Ocak 2021 Salı

5.1.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 5 Ocak 2021 Salı. Astrolojik tüm burçlar ve yükselenleri.

Dönemem Geri

Çok düşündün… Enince ayrıntısına kadar hesapladın… Vebir karar verdin…Her ne olursa olsun verdiğin kararın arkasında dur…Nabza göre şerbet vermekten vazgeç…Ne dediysen o olsun…Herkesi kandırabilirsin…Konuşurken mangalda kül bırakmıyorsun. Başkalarının üzerinde güç sahibi olduğunu iddia ediyorsun. Peki, ya kendini? Ya yamalı günlerle geçireceksin hayatını, ya da yeni kumaşlarla devam edeceksin yoluna…

Bugün… Konuşmanın, ifadenin, bilginin yöneticisi Merkür Oğlak Burcu’nda seyir hareketini sürdürürken, karanlık, güçlü ve dönüşüm diye direten Plüton’la birleşiyor. Biz de, bu etkiyle, kararlarımızın arkasında kararlılıkla durmayı, bilgilerimizle güçlenmeyi, düşüncelerimizi eyleme dönüştürmeyi öğrenebiliriz. Aman dikkat… Herkes kendi emeğinin karşılığını görür, niyetlerinin ödülünü alır ya da bedelini öder.  Biz düşüncelerimizde kıskançlığı yok edelim.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu“hâl” diline çevirmeksesenin gayretine bağlı.

Sevgiyle

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bilgisayar tuşlarına rastgele mi basıyorsun? Yoksa bir amacı var mı yazdıklarının? Kariyer dünyana çevirebilirsin bugün düşüncelerini. Ve idrak etmeye başlayabilirsin. Gerçekten istediğin işi mi yapıyorsun?

Boğa ve Yükselen Boğa:Bazen bilmek yetmiyor… Bildiklerini ortaya çıkarman, bildiklerini paylaşman gerekiyor. Belki de bildiklerinle yeni bir kariyer hedefine doğru yol almanın zamanı gelmiştir. Bir harekete geçebilsen.

İkizler ve Yükselen İkizler:Okumayı seviyorsun…Öğrenmeyi seviyorsun. Yeni lezzetleri tatmayı sevdiğin gibi. Peki, finansal okur-yazarlığın neden bir türlü gelişmiyor? Ahh, fişleri hâlâ okuyamıyorsun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bir bak kendine… Belki hâlâ öğrenemedin… Duygularını yönetmeyi bilemiyorsun. Ama emin ol. Duygularınla yönetmeyi iyi biliyorsun. Kim dayanabilir gözyaşlarına. Öyle değil mi?

Aslan ve Yükselen Aslan:Takıntıların var öyle değil mi? Yazdıklarını tekrar tekrar okumak mesela. Hesaplarından, rakamlarından emin olamamak mesela. Toplarken sıkıntı yok da, çıkarma işlemlerinde çok zorlanıyorsun. Yapacak bir şey yok…Çıkarmayı da öğrenmen gerekiyor. En azından niyeti niyetine uymayanları.

Başak ve Yükselen Başak:Hımm, cümlelerinde “aşk”tan satırlar mı var yoksa, bana mı öyle geliyor? Hep konuştuğumuz gibi ama “aşk” yürekten gelir, yürekte yaşar, gönülde büyür. Gerçi sen “her şeyi bilirsin” ama yine de hatırlatayım istedim.

Terazi ve Yükselen Terazi:Dört duvar dile gelse neler anlatır öyle değil mi? Mesela sessiz yalnızlığını…Mesela korkularını…Belki de anlatıyordur kırmızı tuğlalar…Sen duymak istemiyorsundur.

Akrep ve Yükselen Akrep:Korkular da senin… Tıpkı umutların olduğu gibi. Korkuların daha fazla gün yüzünde… Ve takıntılarınla birlikte tetikleniyor korkuların. Belki de yüzleşmekten korkmaman gerekiyor.

Yay ve Yükselen Yay:Artık bir karar ver. Ve gereksiz harcamalarını dönüştür tasarrufla. Tasarruf için birçok kaynak var öyle değil mi? Elbet sana uygun birçok seçenek sunabilir finansal oyuncular. Yeter ki sen iste.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Peki, kendini okumaya ne dersin? Mesela güçlü yönlerin neler? En çok nerden darbe alırsın? Kanayan yaralarını sen mi sararsın, hemen hastaneye mi koşarsın? Olduğun halden memnun musun? Kendini dönüştürmek istemez misin?

Kova ve Yükselen Kova: Bir resim çerçevesi içinde…Renkli bir fotoğrafta sadece yansıyan iyimser yanların. Ya zihninin karanlık dehlizlerine bir yolculuğa çıksak…Neler  okuruz yön levhalarında. Sence okuduklarımızdan mutlu olur muyuz?

Balık ve Yükselen Balık:Dağıldın yine. Biraz toparlanmak iyi gelecektir sana. Ve yeniden hatırlamak umutlarını, hayallerini ve gelecek vizyonunu. Belki de yeni bir baskı tekniği kullanman gerekiyordur cümlelerini yazarken…

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test