Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 24 Aralık 2020 Perşembe

23.12.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 24 Aralık 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Peki ama neden?

En zoru bu galiba yaşadığın dönemde… Hiçbir şeyden mutlu olamamak…Eskiden bir kağıt helva mutlu ederdi seni…Şimdi istediğin her şeyin fazlası var…Dolapların giyecek dolu…Her güne ayrı takıların bile var…Ama mutlu değilsin…Peki niye mutlu değilsin?

Bugün Ay, gün ikindiye dönene kadar Koç Burcu’nda... Hadi o zaman düşünelim… Mesela neden benciliz? Neden bu kadar aceleciyiz? Cesaretimiz hangi durumlarda bize kazandırıyor? Ya da hangi kayıpları yaşıyoruz cesaret duygumuzla? Mücadele gücümüzü nasıl kullanmalıyız?

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Herkes gibi…Bir yanda kariyerinle ilgili gündem maddelerin var, öte yanda aldığın sorumluluklar…Ama bir de kendin için bir şeyler yapmak istiyorsun. Kendini bir düşün…Ve yüzleş…Aceleci tavırlarınla, belki bencilliklerinle…

Boğa ve Yükselen Boğa:  Bugün Ay Koç Burcu’nda parlarken…Sende bir zihin koşturması…Bir yanın cesaret diyor, bir yanın biraz bekle diyor.  Girişimlerinle ilgili çekincelerin var. Bir de kendine öfkelerin var. Daha  iyisini neden yapamadığın, nasıl yaparsan başarıya ulaşabileceğin bilinç altındaki sorgulamalarının ana hatlarını oluşturuyor.. Düşüncelerini kendine saklamak isteyebilirsin. Bir nevi inzivaya çekilmek isteyebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:  Ve artık farklı bir pencereden bakıyorsun hayata. Kariyer konusunda ne yapacağının karmaşası yerini aklı selime devrediyor. Artık projelerin için, kariyerindeki emeklerinin maddi karşılığını almak için mücadeleye başlıyorsun. Girişimlerinin ödülünü almak için tüm enerji kaynaklarını ortaya koymaktan çekinmiyorsun. Aniden, birdenbire yeni kararlar alabilirsin. Ama yine de temkinli olmakta, acele kararlar almamakta fayda var.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün Ay’ın Koç Burcu seyrinin yansımasını kariyerinde deneyimleyebilirsin… Yeni enerji dalgalarının etkisiyle, özellikle kariyerinde, statünde mücadele vereceğin olaylar yaşayabilirsin. Ani ve hızlı kararlar alabilir, öfke kontrolü sağlamakta zorlanabilirsin. Belki kendi işini kurmak isteyebilir, tek başına çalışmak isteyebilirsin yine bu enerjinin etkisiyle.

Aslan ve Yükselen Aslan:Sana yeni bir mücadele etme, var olma savaşı alanı…Bu sefer, girişimlerinin adresi eğitim… Ve daha çok öğrenim… Öğrendiklerini “hal” haline getir ama.. Yeniden öğrenci olmak isteğin belki de… İşlerin nedeniyle ertelediğin eğitime yeniden dönüş yapabilirsin. Bir de yine farkına varabilirsin aslında en iyi arkadaşlarının kitapların olduğunu… Kalemine ve kağıdına daha fazla sarılabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak:Biz olayları hep iyi ve kötü, olumlu ve olumsuz değerlendirmelere göre sınıflara ayırırız… Ama her yaşadığımız aslında hakikat perdesini aralar… Şimdi yeni zamanlar önünde… Tüm enerjini, girişimlerini, cesaretini, atılganlığını gösterecek tek kaynağa yönlendiriyorsun. Finansal göstergeler, ödemeler dengesi bir çeşit trafo gibi… Doğru zamanda, doğru kabloları bağlaman gerekiyor. Yoksa kriz yaşayabilirsin. Dikkatli olmakta fayda var. Ben diyeyim, gerisi sana kalmış.

Terazi ve Yükselen Terazi:Ne güzeldi kararsızdın. Aslında vardı zihninde bir sürü şey. “Aman sonra yapayım, acelesi ne biraz daha dursun” deyip duruyordun. Şimdi “hayat hadi kalk ayağa” diyor. Öfke kontrolünü öğrenmen gerekiyor hayatının bugün ve yarın…Ağzından çıkan kelimelere özen göstermelisin. Kime mi? Tabi ki öncelikle eşine. Eğer yalnızsan, aşkı bulmak için bir hayli atak olabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Çok yordun kendini ve hala yoruyorsun… Bazen hayat bize öyle deneyimler yaşatır ki, biz nefes almamın kıymetini anlarız. Sevdiklerimizle telefonla konuşmak bile ne büyük bir hediyeymiş diller lal olunca anlarız… Şimdi de bu enerjiyle sağlığını korumanın önemini öğrenebilirsin. Öğrendiklerini unutma…

Yay ve Yükselen Yay:Daralıyorsun, bunalıyorsun, hep bir şeyleri denkleştirmek zorunda hissediyorsun kendini…Bütçen, maddi kaynakların başrolde bu duyguları yaşamanda…Ama biraz ara zamanı… Belki evini değil ama gönlünü misafire açabilirsin … Bir de bencil olmamayı öğrenmen gerekiyor bugün ve yarın… Tek başına hareket etmemeyi, öfke saçmamayı, beklemeyi bilmeli…Zira “aşk” iki kişiliktir…

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Çoğu zaman seni zorlayabilecek bir enerji… Bugün ve Yarın… Özellikle evinle ilgili konular öne çıkıyor bu sefer… Yaşadığın mekanda bir takım tadilat ve tamirat işleri olabilir… Etrafındakilerin bencillikleri canını sıkabilir…. Sen her şeye ve herkese rağmen sakin kalmayı öğrenmelisin.

Kova ve Yükselen Kova:Daha fazla iletişim, daha fazla iletişim becerisi kazanmak… Yayıncılıkla ilgili yeni girişimlerde ve atılımlarda bulunmak… Sosyal medyayı daha fazla kullanmak…Kendi başına bir şeyler yapabilmek için atağa geçmek Ay’ın hediyesi olabilir sana bugün ve yarın… …

Balık ve Yükselen Balık:  Güven önemli senin için… Finansal güvence önemli… Değer kazanmak önemli bir güvence… Özellikle finansal anlamda bir mücadeleye adım atıyorsun. Kazanmak odaklı harcıyorsun enerjini… Kazandıklarını tutmak, finansal okur yazarlığa sahip olmak önemli bir ayrıntı…

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test